[quote name='yewcia1']nie wiem, dopytam w poniedziałek. Magda mówiła, ze Kraksa i Gaba w ciągu miesiąca około 30 kg + do tego inne żarło, wiec lepiej je ubierac niz karmic:razz:[/quote]
strasznie duzo :roll: czy karma typu bosch tez wchodzi w rachube? wiem, ze to nie cudo ale do takiej mam dostep a zawsze to 20 kilo :roll: