-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Nie dałyśmy rady pięknej Dirki:razz:, ale co się odwlecze...:diabloti: a foty spacerowe super!
-
zdjęć mam całą mase, ale mam jakiś taki chory net( w zastępstwie) co rozmazuje foty, więc niestety się wstrzymuje:(
-
na co komu szop:crazyeye: wariactwo! ale to podobno bardzo słodkie zwierzątka:razz: Lotosi coraz ładniejszy:loveu: do juterka:razz:
- 21590 replies
-
[quote name='Bonsai']A planujesz, jak podrosną, socjalizację w Warszawie? Np. na Polach Mokotowskich? ;)[/QUOTE] ze szczeniakami nie będę jeździć:shake: kwarantanne będą odbywać już w nowych domkach;) ale obiecuje, że z Gass i małą dziewczynką na milion % będziemy się tam socjalizować:razz: [quote name='Doginka'] W sobotę zatrudniam Cię jako niańkę do Lotosa:modla: Tylko lojalnie ostrzegam - Lotos gryzie w nos, usta, brwi, próbuje wygryzać oczy, ale również jest bardzo całuśny:lol:[/QUOTE] znam to w nasilonej liczbowo wersji więc chyba dam radę:razz: [quote name='weszka']Ulalala! Jaką niebieski ma górną linię ładniutką![/QUOTE] [quote name='kaho']Boszzzzzzzzzze, z Gass cierpliwosc bije po oczach:crazyeye:[URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5980.jpg[/URL], widac ze jest wspaniala matka - cuuuudo:loveu::loveu::loveu:. Bonusik - rewelacja:thumbs:.[/QUOTE] małe już podrosły na fotach mają 3,5 tygodnia powoli się przebudzamy [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_7256.jpg[/IMG] podgryzanie [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_8064.jpg[/IMG] i mój niebieski stróż:loveu: przecież to pudełko po chusteczkach jest tak drogocenne, że od tak nie można go oddać:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_7373.jpg[/IMG] a wracając do górnych linii to całkiem niegłupie wyszły;) pierwsze próby ustawania;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/1-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/2-1.jpg[/IMG]
-
do spacerku to jeszcze troszkę, ale już bliżej niż dalej:) ale w sobotę się zobaczymy:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6536.jpg[/IMG] Sylwia Twój niebieski w wielu 3tygodni [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/5-7.jpg[/IMG]
-
ale ja Wam zazdroszczę tych spacerów:roll:
- 21590 replies
-
[quote name='weszka']Doginko no pewnie że się cieszę ;) Przeraźliwie bo aż takie druty niemiłe do przytulania ;) A po niedzieli w Rybniku - Vesper ocena doskonała i bez niczego bo... dziecinna ;) Niech będzie. Grunt że po ostatnich 3 występach mamy oceny hodowlane, a teraz już będziemy startować wyłącznie dla sportu oraz przyjemności. Zaraz będzie kilka zdjęć.[/QUOTE] zrobiłaś z niej dziecinną bo nie chcesz na klubie przegrać:diabloti: Boisz się nas:roflt::diabloti::roflt:
-
8-go dnia Bóg stworzył Bearded Collie o imieniu Panda :)
ariss replied to DorkaWD's topic in Bearded Collie
ze staty miałam nagorszego wykładowce, masakra! -
[quote name='eria']o ja cieeeee!!!! portret jest niesamowity!!! boski !!! A maluchy widzę,że już się mocno rozpełzają :D[/QUOTE] Kojot ma talent, trzeba przyznać:lol: a maluchy już nie pełzają:razz: już zasuwają na własnych nóżkach:evil_lol: [quote name='Doginka']Wow, ale mnie zatkało - portret jest przepiękny:loveu: Maluchy urocze i ślicznie trzymają uszka jak na razie:lol: No i mamusia całkiem fajnie się prezentuje ze szczylkami;-):loveu:[/QUOTE] uchole są ok, oby tak zostało:razz: [quote name='ewka i haker'] a Gassca nie ma ich już dość?:D[/QUOTE] dość ich nie ma:shake:, ale już jej się mega nudzi:evil_lol: zawsze chodzi ze mną do pralni, siada i czeka aż przełoże wszystko z pralki do suszarki, itp...ona traktuje to bardzo poważnie:evil_lol: korzysta z każdej możliwości żeby coś porobić:razz: [quote name='Justa']O rany ! Kiedy one tak urosły? :loveu: A moja różowa niunia.. cudności ![/QUOTE] ale ten czas leci co! [quote name='malawaszka']cudowne!!!!!!! :loveu: ogonki jak szabelki - śliczne! :loveu:[/QUOTE] ogonki jeszcze mogą się zmienić, niestety. Zobaczymy jak będzie:razz: zielony [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6483.jpg[/IMG] Justa, Twoja różowa:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6447-2.jpg[/IMG] żółta [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6340.jpg[/IMG] czerwona [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6561.jpg[/IMG] a to bonus:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6367.jpg[/IMG]
-
fajną ma Lotos obróżkę, ale odstaje od reszty:eviltong: najwyższa pora mu rogza kupić:diabloti:niech się chłopak lansi:evil_lol:
- 21590 replies
-
8-go dnia Bóg stworzył Bearded Collie o imieniu Panda :)
ariss replied to DorkaWD's topic in Bearded Collie
mam nadzieję, że wróciłyście do nas na stałe? -
ale ma boską postawę:)
-
[url]http://i52.tinypic.com/24zhnk2.jpg[/url] bardzo podoba mi się to zdjęcie:loveu:
- 21590 replies
-
a macie zaroślaka dzisiejszego [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5980.jpg[/IMG]
-
[quote name='ewka i haker']są urocze!!! lepsze niż jak były malutkie:)[/QUOTE] dla mnie cały czas są tak samo urocze:eviltong: teraz bardziej przypominają pieski i przede wszystkim są bardziej kontaktowe:loveu: no i muszę się pochwalić:razz: w wieku 3 tygodni wszystkie lecą sikać na podkład:loveu::loveu::loveu::loveu: oczywiście zdarza im się zrobić nie tam gdzie trzeba, lub obok podkładu, ale zawsze starają się dobiec tam gdzie trzeba:loveu:
-
ja też wolę suczki, zdecydowanie:loveu: ale samce często są efektowniejsze:razz: Od Kojota dostałam taki wspaniały prezent:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gassira_flavago_m-www_animart_pl-1.jpg[/IMG] jeszcze raz dziękuję:loveu: a teraz różowa dziewczynka [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5833.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5895.jpg[/IMG] i niebieski chłopiec [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5900-Kopia.jpg[/IMG]
-
Sylwia co Ty robiłaś w środku nocy na dogo?hihhihiihhi, Lotosek śliczny!
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Ja to mam jakieś dziwne psy, bo nic w domu nie niszczą - nawet ten mały:crazyeye:[/QUOTE] moja sucz też nie, zobaczymy jak reszta bandy;)
-
ale pies z puchatymi łapami może mieć szorstki grzbiet, oczywiście dzikiem nie będzie, ale może mieć włos do którego nie można się przyczepić;)
-
WSZYSTKIEGO NAJ DLA MOLI:loveu:
-
niebieski jest boski:loveu: ja obecnie kładę się o 2 w nocy bo wcześniej mi się nie opłaca, później wstaję o 4 rano jeśli stanie się cud to o 4.30(na jakieś 15-20min), później około 7-7.30 i cały dzień na nogach i tak mam od prawie 3 tygodni. Wyglądem mogłabym straszyć ludzi:evil_lol:
-
[quote name='Karmi']To musiał byc jakiś prawnik amator. Nie wierz przebierańcom bo [I]ignorantia iuris nocet[/I]. [URL]http://www.elblag.policja.gov.pl/?m=1&i=6860[/URL] Jeśli nadal masz wątpliwości co do legalności zabiegów ograniczających populację (sterylizacja i kastracja) to proponuję prosty eksperyment. Podam publicznie namiary na mojego weta, który wykonał taki zabieg mojemu kocurowi. Jednak coś za coś. Mam nadzieję, ze Doginka pochwali się kto ciachał jej psa... :razz:[/QUOTE] szczerzę nie będę tych Twoich linków czytać, więc się nie wysilaj;) jakbym swojej suczki nie kryła to bym ją sterylizowała, a jakbym miała chęć to bym ją kopiowała. Jeśli tak bardzo zależy Ci na prawach zwierząt zajmij się psami które na prawdę takiej pomocy potrzebują! a jak już udzielasz się w galerii prywatnej w taki a nie inny sposób to kultura wymaga choć przedstawienia się, szczególnie że próbujesz się czegoś dowiedzieć;) Pozdrawiam i tym samym kończę tą beznadziejną dyskusję
- 21590 replies