oczywiscie ze znam :) mam nadzieje ze moze oprocz pieniedzy dom sie znajdzie
jak przyjda wplaty to napisz Basiu prosze na watku ,tak jak sie umowilysmy na GG
sluchajcie beda co najmniej 4 wplaty z Facebooka wiec do kogo z Elblaga mam napisac pw, celem uzyskania info czy wplaty od tych osob doszly ( podam na pw ich dane osobowe bo nie wiem czy zycza sobie widniec z imienia i nazwiska na dogo)
Bosh....nawet jesli jest lepiej to caly czas jak patrze na jego zdjecia to az mi serce peka.:(((..dobrze ze Was ma i ze jest w elblaskim schronisku a nie np w zamojskim gdzi edawno juz by go nie bylo...
o rany...ciekawe kiedy byl ten zawal:( czy leczenie polepszy stan zdrowia Rufiego czy nadal bedzoe pokaslywal?jakie sa rokowania?
jutro przeleje pieniadze na jego leczenie - biedny psinka:((((
sytuacja jest powazna....nawet nie mysle o powrocie Orkana do schronu ale nie mozemy go utrzymywac u Pani Aliny bez konca ,nie dlatego ze ma tam zle tylko brakuje na to finansow:(
piekna, dostojna sunia
musze poglowkowac kto zajmuje sie adopcja dogow
po raz kolejny dzieki Wam z biednej wystraszonej psiny stala sie blyszczaca,usmiechnieta Ela:)
dobrze ze fundusze sa fundusze po wariatce;-) Duszce:))
no wlasnie..zaczyna sie robic powazny problem z finansami...:(Moze Marlena sie wypowie jak obecnie wyglada sytuacja z tymczasem dla Orkana?
na ten watek wchodzi bardzo malo ludzi ...ja mam jeszcze 100 zl na Orkana bo plan byl zupelnie inny i jesli nie znajdzie sie dom asap lub pies nie pojedzie na deklarowany przez Marlene tymczas to nawet nie chce myslec co bedzie dalej
jestem bardzo bardzo zaniepokojona ta sytuacja zwlaszcza ze Marlena nie informuje nas kiedy bedzie mogla go do siebie przyjac...Orkan NIE MOZE WROCIC DO SCHRONISKA!!!!!