[quote name='sacred PIRANHA']Iwonko damy im czas na ochłonięcie i poznanie się;)
Pani wspominała że będą się z Tobą jakby co kontaktować (może polecisz im dobrego weta na przyklad). Może znajdziecie czas żeby organizowac wspolne spacery Fryziowi i Gejszy:cool3:
Jak na razie pierwsza sprawa to napewno opanowanie jej ciągnięcia na smyczy, sunia super reaguje na krótkie ale stanowcze korekty smyczą (szarpnięcia lub zmiana kierunku spaceru),może pokażesz państwu jak to wygląda w praktyce:cool3:
Ja będe z Państwem w stałym kontakcie telefonicznym i wrazie jakiś problemów których te;lefoncznie nie dałoby się omówić będę Cię prosić o pomoc. Nie przewoduje wielkich problemów z Gejszą ale jakby co to polecisz moze kogos do szkolenia, z Fryziastym chodziłaś do kogos w wawie?[/QUOTE]
Lidka, oczywiscie ze jestem do dyspozycji Panstwa i sluze kazda dobra rada:)