[quote name='MalgosMalgos']Smutna i dluga historia..
Jestem ponoc potworem, ktory
psie inwalidy wywozi do laboratoriow
w Niemczech... ( patrz Promyczek )[/QUOTE]
Malgosiu, znow musze napisac:postaraj sie nie przejmowac tymi oskarzeniami ..domyslam sie ze nie jest to latwe ale pamiteaj ze sa takze ludzie (np ja) ktorzy podziwiaja Cie za to co robisz :)