-
Posts
4990 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Panca
-
mialam ten sam problem z moim psem jak zachorowal na babeszjoze i musial jesc specjalistyczna karme dla psow z chorymi nerkami (ta karma to glownie warzywa i otreby) w ogole nie byl zainteresowany tylko odwracal glowe i nie chcial jesc.Wzielam go sposobem: poniewaz mogl zjesc 10 dkg miesa dziennie na wierzch karmy wkladalam mikoroskopijne kawaleczki kurczaka gotowanego i tak powoli przyzwyczailam go do jedzenia tego paskudztwa:lol: a jakiego rodzaju to karma? bo moj Gap np Hillsa nie jadl a Royala chetniej.Moze trzeba zmienic karme i probwac z tym kurczakiem oczywiscie:p
-
miejmy nadzieje ze skoro przezyl operacje i jest pod stala kontrola lekarska plus dostaje leki i ma apetyt to moze byc tylko lepiej.Teraz ma po co zyc i bedzie walczyl!!!!!czyzby lekarz w ogole mowil o czarnym scenariuszu?????nieeeeeeeeeeeeeee nie myslmy negatywnie:shake::shake:nie wolno tak!!!bedzie dobrze, musi byc!!!!Tymek jeszcze bedzie sie cieszyl dobrym zdrowiem, prawda? Idalia :happy1:raz jeszcze dziekuje za okazane serce
-
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Panca replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
krakowscy dogomaniacy!!!czas wziac sie do roboty i pomoc JoSi!!!! Frotka jest taka sliczna...rozumiem ze totalnie zauroczyla Natalie:loveu: -
kolejna znajoma pytala o szczeniora:cool3:wysle jej zdjecia Tosi i paru innych slicznotek.Trzymajcie kciuki...
-
tymczasowiczki nie mam na razie -chyba w sobote bede miala.Wszyscy mi mowia ze to glupi pomysl bo rozstanie bedzie bolesne...a ja sobie wmawiam ze to pies znajomej,ktora wyjechala a ja sie tylko nim opiekowac bede... ale ten maluszek sliczny:loveu::loveu::loveu:i co z nim bedzie dalej? mam tez podobny przypadek w Wawie - chyba zalaze watek psiaka:pale najpierw spytam pania ktora pieska znalazla zycze zdrowka dzieciatku - to chlopiec prawda? a jak juz wyzdrowieje to plisssssss zorientuj sie co z wyzlakami w schronie:help1:
-
no i oto obiecana relacja:Fiona wciaz na razie jest Fiona choc Michal nienawidzi Szreka:lol:jak zmieni imie to wam napisze na jakie, obiecuje.Sunia jest przeslodka:loveu::loveu: i jaka grzeczna...jak przyszlam to byla zajeta gryzaczkiem ale jak ja zawolalam to podbiegla, wycalowala mnie po calej twarzy i wrocila do swich zajec;-)potem jak sie zmeczyla gryzeniem spala przyjmujac bardzo dziwne figury i ewidentnie dokads biegla przez sen;-)i przed moim wyjsciem Michal wypuscil ja do ogrodka (nie za bardzo chcial wyjsc bo byla spiaca) gdzie zrobila siusiu:multi:i myk z powrotem do domu:) powiedzialam zeby dali jej nagrode zawsze jak siknie na dworzu.Jestem nia absolutnie zachwycona i na odchodnym zazartowalam ze ja zabieram bo tak naprawde ona jest dla mnie i chcialam tylko wykorzystac Lucje zeby mi ja przywiozla:evil_lol: aha sunia zostala od razu zaszczepiona wiec ma teraz miesiac kwarantanny i na dniach bedzie miala chipa wiec chyba nie bede mogla jej jednak im podwedzic:evil_lol: Asia zorientuj sie prosze przy okazji czy nie macie jakichs nowych wyzlowatych w schronie albo moze Szczota sie wylonil...wiem ze Lidka ma teraz szczeniora na glowie wiec moze nie bedzie miala czasu na schronisko..z gory dziekuje:p
-
mysle ze znajdzie - to tylko kwestia czasu:cool3:
-
a co ze zmiana tytulu watku????jak to sie dzieje ze on wciaz bezdomny?mysle ze nie ma co pisac o chorej watrobie bo to ludzi odstrasza , zwlaszcza ze watroba juz jest zdrowa Florida zrobisz nowy watek?bardzo mi przykro ze on jeden bidulek z wyzlowatych, ktorymi sie interesowalam wciaz jest w schronie:-(:-(:-(
-
no to zmniejszylam fotke za rada Lidki:p [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/9929/fionakk7.jpg[/IMG] i druga :Fiona lubi jesc inaczej:cool3: [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/3738/fiona2ai6.jpg[/IMG]
-
przepraszam ze dzis nie napisze (tu bylo jeszcze przed chwila zdjecie Fiony ,ale okazalo sie ze duze wiec je wycielam) o moim spotkaniu z Fiona bo jestem nbardzo zmeczona i pozno sie zrobilo ale jutro obiecuje pelna relacje.Dobranoc nocnym markom:eviltong:
-
no to wlasnie w tym momencie wychodze do Lucji zdam relacje potem - moze pykne fotke:p
-
Gałganek, trójłapek z Radomia znalazł miejsce w sercu i domu Makuuu
Panca replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
no j atez jestem ciekawa bo bardzo enigmatyczna ta odpowiedz Patrycji:razz: -
wlasnie wyslalam smsa do Lucji...jak tylko odpisze to biegne do Fiony i wysle wam zdjecia z nowego domu
-
wyzelek z Lodzi tez juz ma domek!!!Tanitka auaktualnij to prosze dzieeeki (sama bym to zrobila ale nie umiem i skoro to nie moj watek to chyba nie moge?!?!)
-
jestem z Wawy wiec sie nie orientuje czy w Lodzi nie ma hotelu odplatnego do ktorego moglby Tymek trafic skoro nie ma chetnego aby go przygarnac?fundusze na utrzymanie psiaka na pewno by sie znalazly - ja sie oferuje!!!czy myslicie ze on zostanie wyrzucony z leccznicy na ulice?!?!?!!?nie to chyba niemozliwe....?!!?!
-
juz ja ja po parku przeciagne:pmroz mi nie straszny:razz:
-
ciekawe czy te tiki to w ogole kiedys mina...
-
ano jest:-(:-(:-( nie moglam sie nie pohamowac zeby nie wkleic watku psa ktoremu DT jest potrzebny na wczoraj..przepraszam za ta dygresje ale jak przeczytacie to zrozumiecie...:angryy::angryy::angryy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102680[/URL] [B][COLOR=red]pomocy!!!!!!ratunkuuuuuu!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]