Jump to content
Dogomania

Kala&Majka

Members
  • Posts

    229
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kala&Majka

  1. Minęło już kilka dni od napisania tego postu - naprawdę nikt nie wie? :placz:
  2. Nie wiem, czemu :shake:
  3. A jeśli nie znam tego faceta z imienia i nazwiska to co mam im powiedzieć ?
  4. Majka, jak była szczeniakiem dostawała Pro Plan z jagnięciną, kurczakiem lub łososiem dla szczeniąt. Kiedy już była troszkę starsza, to zaczęłam jej mieszać z Acaną Puppy Small Breed. Royal też jest dobry, ale młoda Majka mi po nim wymiotowała :placz:. Teraz daję jej Royala z próbek jako smaczki szkoleniowe i jest OK. Może po prostu źle dobrałam rodzaj karmy.
  5. To nie musi być koniecznie cygan. To może być każdy człowiek. Kiedyś tak facet napuścił już dość wyrośniętego szczeniaka bulteriera na Majkę (shih tzu, czyli malutka rasa), gdy byłyśmy na spacerze :angryy:. Cośbym mu powiedziała, ale się powstrzymałam :mad:. Dlaczego zawsze policja jest wtedy, gdy jej nie potrzeba, a jak jest potrzebna, to jej nie ma ? :shake:
  6. Jak masz brazową albo rudą budę dla pieska bądź ogrodzenie, to fajnie to będzie wyglądać :-)
  7. Świetny pomysł :multi:. Tylko na stronce powinno być "głosu[SIZE=2]j", przez "u" otwarte. Poza tym super strona ;).[/SIZE]
  8. Mam małe pytanie, Zawsze, gdy odwiedza mnie kuzynka moja roczna Majka (już dorosła, właśnie kończy drugą cieczkę) przy jej powitaniu zaczyna posikiwać na podłogę. Przy innych osobach tego nie robi. Zaczęło się, gdy była szczeniakiem - podobno psy z tego wyrastają, ale u Majki to się utrzymuje. Czego objawem jest takie posikiwanie i jak mogę temu zaradzić? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
  9. Pies elektroniczny - na noc bateryjki się wyjmuje, i jest święty spokój ;)
  10. Kala&Majka

    karma Brit

    Ludzie, to nie lekcja geometrii - to forum o psach ;).
  11. U mnie nie ma balkonów - na bramce wisi :lol:. Kupiłam ją na wystawie psów ;). Dali mi zniżkę, bo na tym samym stoisku wzięłam obcinacz do pazurków :lol:.
  12. Ja osobiście Rotti nie znałam, ale zapalam symboliczną świeczkę [*] :placz:
  13. [IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_3433.jpg[/IMG] Takie tylko z napisem :D.
  14. To przy następnej wizycie w Krakowie pójdę do "realnego" sklepu KrakVet i wezmę Acanę :lol:.
  15. Kala&Majka

    karma Brit

    To następnym razem wezmę zwykły adult ;)
  16. Zwykłą, jak do kluczy. Kliker też prosty, bez żadnych regulacji głośności itepe, ale efekty są zdecydowanie lepsze niż po szkoleniu tradycyjnym :).
  17. Trochę tego będzie ;). Uwaga, zaczynam: Zabawki: kość z algami kości zwykłe ze skóry wołowej x2 kość biała ze skóry wołowej kość wędzona gumowa kiełbaska frisbee sznurek do przeciągania piłka gumowa piłka z jakiejś miękkiej pianki (prezent od kuzyna :lol:) dwa doszczętnie rozwalone "buciki" ze skóry wołowej pantofel mamy :eviltong: Pielęgnacja: szampon Hery Vitalite Poils Longs dwa ręczniki obcinacz do pazurków płyn do czyszczenia uszu szczotka filcak majtki na cieczkę ;) Szkolenie: kliker smyczka na kliker saszetka smakołyki :lol: Pozostałe: legowisko miska podwójna miska pojedyncza szelki x2 smycz Flexi smycz normalna identyfikator sweterek :lol: koszulka :lol: spodenki (które nosiłam, jak miałam kilka miesięcy :lol:) Pas bezpieczeństwa do samochodu Chyba wszystko ;)
  18. Ja mam tabliczkę "Ja tu pilnuję!". A tuż obok zdjęcie słodkiego, niewinnego shih tzu :lol:.
  19. Kala&Majka

    karma Brit

    Takie kwadraciki wielkości mniej więcej pięćdziesięciogroszówki - zdjęcie w wątku z wielkościami granulek. A który rodzaj Brita jest produkowany w kulkach?
  20. Postaram się, bo coś mi się dzieje z ImageShackiem :angryy:. EDIT: Jednak się udało :).
  21. [img]http://img227.imageshack.us/img227/3089/obraz140yy7.jpg[/img] Prześwietlone, ale kształt widać ;)
  22. Acana to ulubiona karma Majki :lol:. Najpierw wzięłam próbki na wystawie, potem półtora kilo, a teraz szukamy sklepów, gdzie można łatwo dostać Acanę. W moim mieście jest tylko jeden sklepik z tą karmą, ale zazwyczaj mają dla dużych ras :shake:.
  23. Kala&Majka

    karma Brit

    Mój pies lubi Brita :). Kupiłam mu kilogramowy worek Lamb&Rice na wystawie i posmakowało :lol:. Tylko granulki trochę za duże jak na shih tzu - powinni robic też dla małych ras.
  24. Ja polecam "Wielka Encyklopedia PSY" autorstwa Bruce'a Fogle'a. Wydałam stówę, ale się opłacało :lol:.
  25. Ja również gratuluję :multi:. Mogę dołączyć do Waszego grona? Mam "shih tzu bez rodowodu" o imieniu Majka. Kiedy ją kupowałam, nie miałąm pojęcia o r=r, ale teraz postanowiłam, że kolejny psiak będzie rodowodowy ;). Jej foty są na [URL="http://www.majkashihtzu.photoblog.pl"]www.majkashihtzu.photoblog.pl[/URL]
×
×
  • Create New...