-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
Beniasty Rino. Jak Mu nie pomożemy czeka Go zastrzyk morbitalu...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga-ta']Oprocz zabrania go do hotelu na dzien dzisiejszy nie przychodzi mi nic innego do glowy...[/QUOTE] [I]To jedyne wyjście na obecną chwilkę. Chłopaka postaram się odwiedzić i zabrać na spacer - ale Pani na myśl o tym dostaje ataków serca... :roll:[/I] -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga-ta']mozesz cos wiecej o nim napisac? i czy jest mozliwosc, zeby sprawdzic jak reaguje na inne psy?[/QUOTE] [I]Wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/219581-Beniasty-Rino.-Jak-Mu-nie-pomo%C5%BCemy-czeka-Go-zastrzyk-morbitalu[/url]...[/I] -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Benisty w wielkiej potrzebie... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/dccc5502e9747ea9med.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/219581-Beniasty-Rino.-Jak-Mu-nie-pomo%C5%BCemy-czeka-Go-zastrzyk-morbitalu[/url]...[/I] -
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="#696969"]Rino to bernardynowaty pies - Jego pani powiedziala,że jest mieszanką bernardyna z mieszanką bernardynki.Maż Pani zmarl w lipcu. Od tego czasu Rino stał się 'podobno agresywny. Pani opowiadała historie o tym jak pies gdy ucieka terroryzuje całą wieś - dzieci nie idą do szkoły, policja jest bezsilna - no potwór... Ja natomiast zastałam... Kojec: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/179ea3a42e27dfc9med.jpg[/IMG][/URL] z psem błagającym o wyjście i kontakt z człowiekiem... Jakbym mieszkala w tym kojcu - też bylabym agresywna... WIADRO brudnej wody, z kojca śmierdzi tak niemiłosiernie,że chyba od tego lipca nie miał sprzątane - no dramat. Pani się psa przeraźliwie boi. Opowiadała o tym,że przez psa ma arytmie. Nie pozwoliła Go z kojca wyciągnąć. Głaskaliśmy Go przez kraty. Nie wykazywał agresji... Widziałam tysiące agresywnych psów - nie przypominały Rino... Może brakuje Mu Pana? A może czuje niechęć Pani?? Nie wiem,ale dzieci kobiety powiedziały,ze jak sobie z Nim nie radzi - ma się Go pozbyć... Bardzo proszę o pomoc. Kontakt: tel: 785 549 189 mail: [email][email protected][/email] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/c807ad69c2fc098dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/aa26ca5c9288574emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/b2feb90888795b41med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/7a2fa379687bf334med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/f412ca9c998acd0bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/5d893cd03b8b7dbemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/b14d0b6e96d416d1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/ab3bc184ce8cba17med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Szczeniaczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/219580-Trzy-szczeniaczki-zostawione-przy-drzwiach-pod-Kauflandem-w-wielkim-kartonie...POM%C3%93%C5%BB?p=18212124#post18212124[/url] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/b4d7a0a9328168f7med.jpg[/IMG][/URL][/I] -
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="teal"] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="red"]Oto Ruda,która została do adopcji. Jest piękna i niesamowicie ubarwiona. Pilnie szuka domu. Aktualnie przebywa na tymczasie u Asi (bora1) Bardzo proszę o pomoc w szukaniu dla Niej najwspanialszego domku na świecie. Sami zobaczcie,że to pies idealny do każdych warunków :evil_lol: Do dzieci [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/633/fd5e9eba639f8631.jpg[/IMG][/URL] Do psów: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/633/a00dc76a612f8442.jpg[/IMG][/URL] Do królików :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/633/80f9485b780d579b.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] Te trzy szczeniaczki zostały porzucone nad ranem pod drzwiami hipermarketu Kaufland w wielkim kartonie. Strasznie płakały. Było Im zimno... To zwyrodnialstwo zrobić coś podobnego! Teraz maluszki siedzą w schroniskowym kojcu. Przytulają się do siebie - bo tylko tyle mają... Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu. Każde jedno ogłoszenie to dla Nich szansa. Kontakt: tel: 785 549 189 mail: [email][email protected][/email] Sunie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/ed4f840ea138b484med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/3648f9e75b5163e6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/0e30267891701a25med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/0f16d9d3534870b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/2687af0681553f5amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/ff585385ee898409med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/b4d7a0a9328168f7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/27164e22fbfc6c3emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/5c806df672c3636fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/d1bc7201dbb5e468med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/502f6f815758135bmed.jpg[/IMG][/URL] Chłopczyk jest od suniek o wiele większy - ale starszy jest może zaledwie o ok.1,5 miesiąca ( tak mi się wydaje) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/dcd2894eaf668329med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/d213c1ea2511240amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/7afd77e24528696amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2933/a231b2d17230d1bamed.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Koteczki z cmentarza [url]http://www.dogomania.pl/threads/219575-Trzy-kotki-mieszkaj%C4%85ce-na-cmentarzu.-Prosz%C4%99-o-pomoc-w-szukaniu-DT-DS?p=18211020#post18211020[/url] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2931/2ffd043d27a210fcmed.jpg[/IMG][/URL][/I] -
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="#00bfff"]Na cmentarzu wśród nagrobków mieszkają trzy kotki. Są urocze. Niestety żyją tak już od jakiegoś czasu. Rodzą kotki,a sąsiedzi trują maluszki trutką na szczury... :roll: Malce umieraj w męczarniach... Bardzo chciałabym znaleźć Im jakieś bezpieczne schronienie - DS/DT. Jednak zdaję sobie sprawę,że nie będzie to proste. Adopcje utknęły ostatnio w martwym punkcie. Niestety koteczki co upolują to jedzą. Jeżeli ma ktoś do odstąpienia karmę, tabletki na odrobaczanie - to chętnie przyjmę. Dokarmiam koteczki. Jednak zima przed nami - przydałoby się dla Nich jakieś ciepłe schronienie... Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu. Może ktoś mógłby założyć wątek na miau? Za każdą pomoc bardzo dziękuję. Kontakt: tel: 785 549 189 mail: [email][email protected][/email] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2931/1ce45bf079f97030med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2931/175d5eb12a7e86c9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2931/3c98a5b3e457dfb8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2931/54b93564b3c8a6b9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2931/a404c81b38ece19dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2931/b83ebfa94c13e79fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2931/a1d209f8421de8abmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2931/d483116da67659aamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2931/34fe2fd42cdac3acmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2931/ce9b76c76e2a77d3med.jpg[/IMG][/URL] Jak już musieliśmy Ją zostawić... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2931/8c8100f742fa710dmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Toska1'] a co do zdjęć , to ja w tym temacie taka mało rozgarnięta :oops:, ale może w święta porobię trochę fotek i postaram się tu wstawić . pozdrawiamy :lol: To córę zaciągnąć przed kompa :lol: Albo mi na maila przesłać zdjęcia ;) Ja wstawię ;) [email protected]
-
Dino dzięki WASZEJ pomcy - bezpieczny w DS!! :) Dziękuję!!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Nienawidzę takiego dawania nadziei ! Po co to ??:([/I] -
Dino dzięki WASZEJ pomcy - bezpieczny w DS!! :) Dziękuję!!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Cóż moge powiedzieć.. Pan się nie odezwał. Pisałam - odpowiedział, spytał czy mozę być pt, bo siostra pracuje dzis długo. Odp, że nie bo ja w pt jestem w pracy do 22.00 :( i.. poprosiłam, aby siostra sie ze mna bezp skontaktowała. Ma przekazać nr, póki co nie telefonowała.. :( a ja siedzę.. gotowa do jazdy, oby sie odezwała - kom mam przy sobie...[/QUOTE] kur.................cze........ -
[quote name='Ziutka']1. [URL]http://adpedia.pl/slaskie/bielsko-biala/drobne/zwierzeta/ogloszenie/rudasek_piekny_mlody_psiak_blaga_o_dom_adopcja,194878/[/URL] 2. [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/70/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/[/URL] 3. [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/168106.html[/URL] 4. [URL]http://www.adopcje.org/doadopcji-12-0-0-0-Slaskie.html[/URL] 5. [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/0/0/Zwierzeta/0/[/URL] 6. [URL]http://www.allezoo.pl/item.php?id=3104&mode=1[/URL] 7. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,45177,Lw==.html[/URL] 8. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19595123_rudasek_piekny_mlody_psiak_blaga_o_dom.html[/URL] 9. [URL]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja21337_rudasek-piekny-mlody-psiak-blaga-o-dom-adopcja.html[/URL] 10. [URL]http://www.anonseogloszenia.pl/ogloszenia_pl/web_30_0/zwierzeta_hodowla_zwierzatka_zwierze_darmowe_anonse_ogloszenia_pl_za_darmo[/URL] 11. [URL]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/44598.html[/URL] 12. [URL]http://www.bazarek.biz/index.php?id_pokoj=0&p=ogloszenia&id_kategoria0=6[/URL] 13. [URL]http://blipo.pl/ogloszenie_728_rudasek_piekny_mlody_psiak_blaga_o_dom_adopcja.html[/URL] 14. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Rudy,54014[/URL] 15. [URL]http://krakow.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/rudasek-piekny-mlody-psiak-blaga-o-dom-adopcja,id6341c4ld23462.html[/URL] 16. [URL]http://www.cret.pl/node/171593[/URL] 17. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/85216/Rudasek-piekny-mlody-psiak-blaga-o-dom-adopcja/[/URL] 18. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/85216/Rudasek-piekny-mlody-psiak-blaga-o-dom-adopcja/[/URL] 19. [URL]http://ogloszenia.drobne.pl/detail.php?id=39339[/URL] 20. [URL]http://www.drobne.tukup.pl/kat76_psy.html[/URL] 21. [URL]http://www.eoferty.com.pl/rudasek_piekny_mlody_psiak_blaga_o_dom_adopcja_272076.html[/URL] 22. [URL]http://www.eoferta.pl/ogloszenia/dom_i_ogrod/zwierzeta/[/URL] 23. [URL]http://katowice.gablota.com/wyswietl.php/?kategoria=zwierzeta&id_dzialu=1&miasto=Katowice[/URL] 24. [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Rudasek-pieny-mlody-psiak-blaga-o-dom-adopcja-W0QQAdIdZ338321119[/URL] 25. [URL]http://www.gieldabai.pl/kategoria126/zwierzeta-rosliny[/URL] 26. [URL]http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/rudasek-piekny-mlody-psiak-blaga-o-dom-adopcja.html,,2:advknt:1149503,c0:vwadv:1149503[/URL] 27. [URL]http://hanza.pl/index.php?cityid=118[/URL] 28. [URL]http://www.hodowcy.com.pl/pies/ogloszenia/za_darmo_pies_mieszaniec_slaskie-15742.html[/URL] 29. [URL]http://www.info-max.eu/index.php?action=details&id=9785&method=adverts[/URL] 30. [URL]http://bielsko_biala.kokosy.pl/zwierzaki/psy/[/URL] 31. [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89738[/URL] 32. [URL]http://www.kicia.biz/kategoria-1-psy.html[/URL] 33. [URL]http://www.sprzedasz.pl/zwierzeta,6,0.html[/URL]# 34. [URL]http://www.katowiceinfo.pl/flora-i-fauna/oddam-za-darmo/[/URL] 35. [URL]http://bielsko-biala.lento.pl/zwierzeta/psy.html[/URL] 36. [URL]http://meega.pl/114744-rudasek-piekny-mlody-psiak-blaga-o-dom-adopcja.html[/URL] 37. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/szukaj/slaskie/sprzedaz_kupno-zwierzeta[/URL] 38. [URL]http://www.neeon.pl/194732-rudasek-piekny-mlody-psiak-blaga-o-dom-adopcja.html[/URL] 39. [URL]http://tablica.pl/oferta/rudasek-piekny-mlody-psiak-blaga-o-dom-adopcja-IDz2V9.html[/URL] 40. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2108887912/bielsko-biala-Rudasek-piekny-mlody-psiak-blaga-o-dom-adopcja.html[/URL] 41. [URL]http://owi.pl/zwierzeta/psy[/URL] 42. [URL]http://bielskobiala.olx.pl/item_page.php?Id=290792066&ts=1323776339[/URL] 43. [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=12740[/URL] 44. [URL]http://www.oglosili.pl/index.php?action=showAdv3&id=146&method=jobs[/URL] 45. [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=656[/URL][/QUOTE] [I]Bardzo dziękuję :) Jesteś wspaniala!! [IMG]http://obrazki.dodatki.org/swiateczne_gify_dodatki_org17.gif[/IMG][/I]
-
[quote name='annika']kupiłam na bazarku pluszaki i mała poduszkę - Klaudia podałam twój adres. Może choć przez chwilę się pobawią...[/QUOTE] [I]Bardzo dziękuję! Dzieciaki na pewno się zabawią - są 3 szczeniaczki w zimnym kojcu - więc się przyda.[/I]
-
[quote name='paulinken']Chciałam zrobić gumtree, ale coś im się nie podoba w treści ogłoszenia. Wysłałam zapytanie.[/QUOTE] [I]To ciekawe - też tak miałam kilka razy![/I]
-
[I]Dzięki Ciocie za każde jedno ogłoszenie.[/I]
-
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']zrobię mu allegro dziś bądź jutro wieczorem Klaudia pamiętaj żeby pogadać z Asią[/QUOTE] [I]Pamiętam pamiętam. Już Jej wspominalam :)[/I] -
Dino dzięki WASZEJ pomcy - bezpieczny w DS!! :) Dziękuję!!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona']o jejku trzymam kciuki za Dinusia i jego Pańcię,oby przypadli sobie do serca ! :)[/QUOTE] [I]:kciuki::kciuki::kciuki:[/I] -
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]I jak tam nasza rozrabiaka??[/I]