[quote name='iwoniam']jest światełko w tunelu - dziś udało mi się skontaktować z panią zainteresowaną adopcją.
Zatelefonowała, powiedziała, że brat dopiero chwilę przed telefonem do mnie przekazał jej numer do mnie.
Jutro (jeśli z moimi podopiecznymi pójdzie beż kłopotu), a jak nie to we wtorek rano będę jechać sprawdzić domek.
Tylko...to nie Kraków, a miejscowość poza Krakowem. Jakoś mam nadzieję się uda.
Jestem poza dogo, jak coś - pliz PW[/QUOTE]
[I]Daleko tam masz??
Trzymam kciuki...
Pani miła??[/I]