Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. [quote name='basia']Czy dowiemy się jak sytuacja u suni i co z kasą? Klaudus bywa na dogo ale się nie odzywa...[/QUOTE] [I]Bywam na dogo,ale z braku czasu co wchodzę na dogo odwiedzam tylko po kilka wątków. Basiu Twoje pieniążki dotarły - bardzo dziękuję. Jaka jest sytuacja suni?? Taka jaka była - z tą różnicą,że mieszka teraz w budzie, nie na gołej ziemi. Ktoś tu zasugerował,że Aza już nie jest bezdomna i nie powinniśmy zbierać na sterylkę - tylko powinna koszta przejąć na siebie właścicielka podwórka. A mianowicie... Przecież nie zmuszam nikogo do pomocy... Miałam jednak nadzieję,że zrozumiecie sedno sytuacji. Dzika sunia - którą osobiście kilka miesięcy próbowałam złapać. Starało się do niej podejść kilka osób - nikt nie zyskał Jej zaufania... Wybrała sobie jeden dom, jedną kobietę jako bezpieczne miejsce by na świat mogły przyjść jej dzieci. Tylko tej kobiecie ufała. I tak jest do dnia dzisiejszego. Pomimo,iż widziała mnie wielokrotnie w dalszym ciągu nie pozwala do siebie podejść. I tak jest również z jej córką. Czy łatwiej jest złapać Ją na siłe i wywieźć do hotelu? Czy nazbieramy stałych deklaracji na utrzymanie dwóch dzikich suczek w jakimkolwiek hotelu? To koszt (najniższy 800 zł za dwie sunie) A tu wchodzi w grę jednorazowo zakupienie budy i sterylka. Bo ta kobieta przyzwyczaiła się do niej i nie ma oporów przed tym,żeby sunie u niej zostały. Ta Pani nie ma płotu - one nie są tam PRZETRZYMYWANE. Po prostu nie odchodzą z podwórka. Nikt nie wybrał Jej sobie jako psiaczka na podwórko czy do domku - to Aza wybrała sobie dom. Oni już tam mają dwa psy, mimo to nie wyrzucili dzikiej suni. Jeżeli nie chcecie pomóc - zrozumię. Mogę tu napisać,że Aza ma dom, wolę taki dom niż utrzymywanie Ich w hotelu. Sama to wybrała - jest szczęśliwa. Dam jakoś radę. Nazbieram na tę sterylkę. Dziękuję za każdy grosz i wsparcie jakie dawałyście goszcząc na Azy wątku. [/I]
  2. [quote name='winter7']Ulka12 ma hotel pod Częstochową, ale nie wiem jak z miejscami. Karmelcia ma PDT pod Opolem. Warto zapytać danavas, myszę2 albo malawaszkę - one są z tamtych okolic więc pewnie bardziej w temacie. Domowy DT jest też u mrówy23 (sunia od niej poszła do domu, więc zwolniło się miejsce - okolice Poznania), DIF - Halinów pod Warszawą, pani Teresa Borcz- gdzieś na Śląsku Na razie to wszystko co przychodzi mi do głowy. Jest jeszcze hotel Amok, ale nie domowy, tylko kojce (okolice Krakowa). Oby się coś znalazło dla malucha[/QUOTE] [I]Tylko chłopak nie ma ani grosza na hotel...[/I]
  3. [quote name='sajlana']Lombaria zgłasaszła sie na skarbnika (chyba na stronie 3 )[/QUOTE] [I]Faktycznie!! Ciotka rozsyłaj konto!! I to już :lol: Teraz cicho siedzi i się ani nie odzywa :lol:[/I]
  4. [quote name='inga.mm']Bedzie Ci wybaczone, jeśli szybko mnie od tego uwolnisz, bo sasiedzi zrobili na mnie donos do spółdzielni. [INDENT] [COLOR=purple]I poproszę o [/COLOR][COLOR=purple]wsparcie moich tymczasów. Mam długi na ponad trzy tysiące. Nie proszę o pieniądze za darmo, ale ciężko je wypracowuję bazarkami. Może znajdziecie coś dla siebie? Zapraszam na bazarki z banerków V V V V V V V V V[/COLOR] [/INDENT][/QUOTE] [I]Ja też tonę w długach... Już idę na twoje bazarki - chociaż podniosę...[/I]
  5. [I]Bo On z jamnika ma tylko mordkę :lol: [/I]
  6. [quote name='Agnieszka Co.']OK, w takim razie czekam na informację[/QUOTE] [I]Kurcze Pan się nie odezwał... Ale kolega ma młodego labka do adopcji Wkleję dzisiaj Ci tu link do wątku. Bo teraz mam problem z lapt[I]opem :roll:[/I][/I]
  7. [I]I ten Jego uśmiech :lol: Łukasz się z Nim bawił i dostał w ramach zabawy z łapy - hehehe ale się uśmialiśmy :)[/I]
  8. [I]No niestety - to chyba raczej nie nasz poszukiwany... Mam jednak bardzo fajną Panią z W-wy - niesamowicie ciepła osoba. Bardzo chciałaby adoptować naszego chłopaka. Ma już sunie shi i wie czego trzeba takim psiakom. Od samego początku mówiła,że ciacha chłopaka jak najprędzej. I po cichu dogo podczytuje ;) Proszę się tu zaraz logować :mad: ;)[/I]
  9. [I]Tamb wyrabiasz jakoś z tymi wszystkimi sierściuchami??[/I]
  10. [quote name='inga.mm']Dla Panów mam 15 kg ubrań pościeli i nie wiem czego jeszcze, tylko Klaudus_ miała zorganizować kogoś kto to zabierze. Rozmawiałam z nią kilka razy na ten temat, ludzie naprzynosili i chyba wyrzucę to[/QUOTE] [I]Uduś mnie własnoręcznie :oops: Rozmawiałam z Figu - skontaktuje się z Tobą niebawem to paczuchę zabierze. Byłam u Panów - zawiozłam rzeczy które dla nich dostałam - jakieś kurtki, jedzonko dla suni. Myślałam nawet,żeby umówić Ją na sterylkę, bo nie ma zrobionej. Jak ktoś chce coś podesłać dla suni czy panów - można słać do mnie, ja chętnie zawiozę. Może i szczepienie opłacę...? Jakby ktoś miał jakieś posłanko niepotrzebne to też bym wzięła. Bo zawiozłam Kubusiowi (wtedy co zdjęcia robiłam w posłanku) ale łobuziak je rozerwał. [/I]
  11. [I]Ciocie - więc kto zostanie skarbnikiem przystojniaka?? Szybciutko i zbieramy pieniążki :) Teraz trzeba transportu szukać - szybko szybko :)[/I]
  12. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/440/af4ebed0ee79a13fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2904/1b51c2aa5ab057d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2904/52594463e150aeb0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/611/6022e1979e471e95med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2904/83a323a0956461damed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2904/173e4d9ff4267739med.jpg[/IMG][/URL]
  13. [I]Musimy szukać transportu do Łodzi - rozmawialam wczoraj z Kariną - Aszka może w każdej chwili przyjeżdżać!![/I]
  14. [I]Ciocia Kochana!! To teraz zbieramy na transport i szukamy transportu do Cioci Jagody :multi: Ale mam Ciocia to o co prosilaś - nadają się??:) [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/611/a0963da66b96b306med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/611/3093e12b46a740acmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/440/d8d805d8e637e864med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2904/a7d265c7e4ac77bcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2904/eefe9681b57fbe52med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/440/acfb10e28eb60a99med.jpg[/IMG][/URL][/I]
  15. [quote name='malagos']Jestem starsza od Ciebie i proszę się mnie słuchać, i basta! [/QUOTE] [I]:o :evil_lol: To Ci dopiero :lol: Ani mi się śni - zawsze niepokorna byłam :lol:[/I]
  16. [quote name='malagos']Klaudus, Ty masz kupę zwierzaków pod opieką, pozbieramy bez Ciebie, kochana dziewczyno :) [/QUOTE] [I]To wymyśliłaś... No brawo... Postaram się jakiś bazarek wypocić ;) Ile nam potrzeba?[/I]
  17. [quote name='_gos_']Zapiszę sobie psiura.[/QUOTE] [I]Zapisuj zapisuj - bo piękny :lol: mam nowe fotunie :)[/I]
  18. [quote name='Agucha']Wklejcie go na shih-tzu w potrzebie według szablonu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198023-SHIH-TZU-w-potrzebie[/URL]! Czy opcja przekazania go Kociemu Światu wchodzi w grę? Mamy niedługo transport z Katowic do Warszawy. Jedzie pekinka, móglby i on :) Szukamy takiego psa: [IMG]http://i44.tinypic.com/2q1ytc8.jpg[/IMG] Czy ten w schronie ma tatuaż?[/QUOTE] O matko... To może być On!!!!!! Jakie miał imię?? Sprawdzę jutro tatuaż i reakcję na imię
  19. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="#4169e1"]Ten chłopaczek trafił kilka dni temu do schroniskowego kojca. Niebawem kończy się kwarantanna - nikt Go nie szuka. Szukam dla Niego prawdziwego domu! Ma max 2 lata - może mniej. Jest niesamowicie przyjazny i do ludzi i do zwierząt. Cały czas by sie przytulał. Kontakt: tel: 785 549 189 mail: [email][email protected][/email] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2902/28fa5c4565080e5amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2902/9316afe744462d76med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/437/d8b99c3605844bb5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2902/8d5ad8d74bcda71amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/437/19d644569fe2e652med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2902/ca99b5a813c3af35med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2902/0f6bc25e0bdc1e7bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/437/97ed9cb2a17284d7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/437/61d6f03bd57b3744med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [I]Dalej cisza...[/I]
  21. [quote name='Lobaria']Ja się zastrzelę... Ze też nie mogę Go wziąć... Klaudus, zdecyduj coś, była propozycja dt... MUSI udać się zebrać pieniążki... On nie może do Mysłowic...[/QUOTE] [I]Czy damy radę później kosztami? Może jechać - jak o mnie chodzi to nawet dzisiaj![/I]
  22. [quote name='izatemka']Na tym zdjęciu to troszkę... A nie masz innych?[/QUOTE] [I]Mam ,ale boję się wkleić :evil_lol: Bo tam chyba za bardzo podobna nie jest :haha: Wieczorem będzie wątek - to tu wrzucę :)[/I]
  23. [quote name='Drzagodha']Jestem. Klaudus, jesteś w stanie zrobić zdjęcia za dnia, żeby jaśniejsze były? Mam pewien pomysł.[/QUOTE] [I]Oczywiście postaram się! Ciocia co kombinujesz??[/I]
  24. [quote name='Olena84']Klaudus prosze skontaktuj sie z Selenga, ona ma do przelania kaske po Kubusiu, napewno i tego staruszkowi sie przyda.[/QUOTE] [I]Cholera!!! zapomnialam Selegna mi głowę urwie![/I]
  25. [quote name='Javena']Piękny jest. Mysle ,że chętni bedą.[/QUOTE] [I]Oj tak - ta rasa to raczej lubiana :) Ciocia labkowa izatemka...? A czy ta sunia mogłaby troszkę labkowata być? :oops: Bo jak Jej nie pomożemy to do Mysłowic pojedzie... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2902/5850b335a8e4d664med.jpg[/IMG][/URL][/I]
×
×
  • Create New...