-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
Młody shi tzu pilnie szuka DT/DS! Pomoże ktoś ogłaszać?
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Tak, Figu miała jechać jakoś teraz z Katowic do Wawy.[/QUOTE] [I]Dzwonię więc...[/I] -
[I]Może pomoże ktoś w ogłoszeniach??[/I]
-
Młody shi tzu pilnie szuka DT/DS! Pomoże ktoś ogłaszać?
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Cioteczki może słyszałyście o jakimś transporcie do W-wy...?[/I] -
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='paulinken']Kurczę, a allegro może mu ktoś zrobi?[/QUOTE] [I]Ja niestety nie potrafię - dupa jestem...[/I] -
[I]Ale przy okazji zapraszam do kilku: Pepe [url]http://www.dogomania.pl/threads/215836-Czarnuszek-Pepe.-Pilnie-szuka-cz%C5%82owieka-kt%C3%B3ry-pokocha-Go-ca%C5%82ym-sercem[/url]... Nestor - amstaffowaty [url]http://www.dogomania.pl/threads/217974-Amstaffowaty-Nestor-pilnie-szuka-dt-ds.Nie-chce-marzn%C4%85%C4%87-w-schroniskowej-budzie[/url]... Śnieżka [url]http://www.dogomania.pl/threads/218674-%C5%9Aliczna-pitbullka-%C5%9Anie%C5%BCka-bia%C5%82a-panienka-w-schroniskowej-budzie.PILNIE-szukamy-DT-DS[/url]! Balu [url]http://www.dogomania.pl/threads/219314-Pi%C4%99kny-m%C5%82ody-Balu-nie-zas%C5%82u%C5%BCy%C5%82-by-marzn%C4%85%C4%87-w-schroniskowej-budzie.Niebawem-Mys%C5%82owice[/url] Dino [url]http://www.dogomania.pl/threads/218258-Dino-mlody-rudy-przero%C5%9Bni%C4%99ty-jamnik-marznie-w-schronie.Pomoc-w-og%C5%82aszaniu-potrzebna[/url]! Tita [url]http://www.dogomania.pl/threads/219319-Tita-mo%C5%BCe-ma-co%C5%9B-z-labka-Zajrzyj-do-Niej!-Niebawem-Mys%C5%82owice-J%C4%85-czekaj%C4%85[/url]! Aramis [url]http://www.dogomania.pl/threads/215667-Pi%C4%99kny-ogromny-Aramis.-Uskar%C5%BCa-si%C4%99-%C5%BCe-nie-chce-w-schronisku-siedzie%C4%87...Pom%C3%B3%C5%BC-og%C5%82asza%C4%87[/url] Rahim [url]http://www.dogomania.pl/threads/216676-Pi%C4%99kny-i-wielki-Kaukaz-Rahim-z-wro%C5%9Bni%C4%99t%C4%85-obro%C5%BC%C4%85-antyszczekow%C4%85!!-Zerknij[/url]! Shih tzu [url]http://www.dogomania.pl/threads/219041-M%C5%82ody-shi-tzu-pilnie-szuka-DT-DS!-Pomo%C5%BCe-kto%C5%9B-og%C5%82asza%C4%87[/url] S[/I]
-
Młody, piękny i zaniedbany labradorek szuka domu
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Zapraszam na bazarek - może coś na prezenty wybierzecie??:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/219333-Pi%C4%99kne-maski-kuferki-na-bi%C5%BCu-papiero%C5%9Bnice-i-%C5%9Bwieczki-idealne-na-prezent-do-18.12.2011[/url][/I] -
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']Te psy w domach tymczasowych mają za dobrze. Towarzystwo innych psów,długie,interesujące spacery,a potem w swoim,nowym domu nuda i zaczynają się problemy.[/QUOTE] [I]A Mazowszanka może wizyty robi??:P[/I] -
[quote name='annika']:mdleje::mdleje::mdleje::sad:[/QUOTE] [I]Już mi serce pęka,że część pojedzie do Mysłowic - chcę uratować ile się da...[/I]
-
Dino dzięki WASZEJ pomcy - bezpieczny w DS!! :) Dziękuję!!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']Napisze na krakowskim[/QUOTE] [I]Bardzo dziękuję :modla:[/I] -
[quote name='paulinken']Ja mogę przelać na wyróżnienie allegro.[/QUOTE] [I]Ciocia Monika - zrobisz...?? :oops:. Annika teraz okolo 17 sztuk...[/I]
-
Dino dzięki WASZEJ pomcy - bezpieczny w DS!! :) Dziękuję!!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']Dajcie znac jaka ulica , bedzie nam latwiej znalesc kogos na wizyte.[/QUOTE] [I]Szwecka ulica - podgórze[/I] -
[I]Piękne - dziękuję!! Byłabyś w stanie zrobić takie piękne i Jemu? [url]http://www.dogomania.pl/threads/212244-Zwyczajny-Czy-dlatego-zosta%C5%82-wyrzucony-jak-papierek-z-samochodu-Szukamy-DT-DS-!?highlight=malutkich+koteczek[/url][/I][quote name='monika083']PODSWIETLONE; POGRUBIONE. [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1991125630[/URL][/QUOTE]
-
[quote name='monika083']Klaudia ,mnie sie zdaje ,ze gonczy polski jest sopro wiekszy od niego, Ale jest slicznym kundelkem:) Jak zwykle sluze allegro ,a cholerniki podwyzszyli olaty i to wyroznione za ktore wczesniej placilam ok 13 zl teraz kosztuje 19...masakra, robie tylko zwykle niestety.[/QUOTE] [I]Strasznie drogo... Wiem,że gończe są większe - ale chciałam Go do czegoś przykleić :evil_lol:[/I]
-
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Wezmę aparat.[/QUOTE] [I]Czekamy więc na zdjęcia :)[/I] -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/219319-Tita-mo%C5%BCe-ma-co%C5%9B-z-labka-Zajrzyj-do-Niej!-Niebawem-Mys%C5%82owice-J%C4%85-czekaj%C4%85!?p=18183524#post18183524[/url] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/624/b92bfa6c1280946bmed.jpg[/IMG][/URL][/I] -
Młody, piękny i zaniedbany labradorek szuka domu
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/219319-Tita-mo%C5%BCe-ma-co%C5%9B-z-labka-Zajrzyj-do-Niej!-Niebawem-Mys%C5%82owice-J%C4%85-czekaj%C4%85!?p=18183524#post18183524[/url] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/624/b92bfa6c1280946bmed.jpg[/IMG][/URL][/I] -
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Dnia 05.02.2012 Titka pojechała do wspaniałego domku w Jeleniej Górze, który sprawdzała Nam Ciocia azalia :) Za co z całego serca chciałabym podziękować [/COLOR][IMG]http://s896.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?k=1362538&t=634642059674221732&id=307464421&vid=1031108091&loc=PL[/IMG] [COLOR=red]Bardzo mocno chciałabym także podziękować Asi i Marcinowi,którzy wczesnym rankiem w niedzielę wstawali ,żeby dowieźć Titę do Lucyny (której również dziękuję za przetrzymanie suni kilka godzin przed wyjazdem)[/COLOR] [IMG]http://s1081.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?k=1360434&t=634642059674221732&id=1676&vid=1031108114&loc=PL[/IMG] [COLOR=red]Równie ważne ,a może i najważniejsze podziękowania należą się dla każdego kto wpłacił chociażby złotówkę na Titę. Bez tych pieniążków nie mogłaby pojechać. Dziękuję także tym którzy odwiedzali wątek Titki przez cały ten czas!! To dzięki Waszym ogłoszeniom, i Waszemu zaangażowaniu mała jest już bezpieczna!! [IMG]http://s1675.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?k=1362027&t=634642059674221732&id=1030&vid=1031108126&loc=PL[/IMG] [/COLOR] Tita to piękna żywiołowa suczka.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Jak na zdjęciach widać - uwielbia przytulanie.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Sama obecność człowieka jest dla Niej wszystkim.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]W kojcu obok były szczeniaczki - lizała je po pyszczkach jak do Niej zaglądały.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Jest niesamowicie przyjazna.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Ma około roku (może ponad rok).[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Wątek zakładam roboczo i na szybko,bo czasu mi na wszystko brakuje.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Bardzo proszę o pomoc w ogłoszeniach.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Popatrzcie na Jej uśmiech.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Ona zawsze się tak uśmiecha![/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Kontakt:[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]tel: 785 549 189[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/624/80719a48d56b9e14med.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/624/5e62e2c9a13c2241med.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/624/a1aa73824c2313a9med.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/624/44b91c8d1f02ce62med.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2917/31ee3e49a1fe0c18med.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2917/c0aae7bce00e71b7med.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/624/b92bfa6c1280946bmed.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/624/1d40199f93e8f34cmed.jpg[/IMG][/URL][/FONT]
-
Młody, piękny i zaniedbany labradorek szuka domu
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Paweł,Iza - co tam?? Ciocia Klaudia nic nie wie :nono: nie ładnie... :mad: :evil_lol:[/I] -
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']cholerka, jeden telefon i już życie byłoby prostsze......... :)[/QUOTE] [I]Ja też czekam na jeden telefon...A On dzwonić nie chce. Ale Tika ma ogromne sznase,bo jest piękna i mądra.[/I]