Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. [quote name='Agucha']Tak, Figu miała jechać jakoś teraz z Katowic do Wawy.[/QUOTE] [I]Dzwonię więc...[/I]
  2. [I]Może pomoże ktoś w ogłoszeniach??[/I]
  3. [I]Cioteczki może słyszałyście o jakimś transporcie do W-wy...?[/I]
  4. [quote name='paulinken']Kurczę, a allegro może mu ktoś zrobi?[/QUOTE] [I]Ja niestety nie potrafię - dupa jestem...[/I]
  5. [I]Gacek jest cały czas pod opieką Przystani Ocalenie. Jak tylko będę miała jakieś informacje zaraz tu napiszę. [/I]
  6. [I]I na bazarek zapraszam również Może wybierzecie coś na prezenty?? [url]http://www.dogomania.pl/threads/219333-Pi%C4%99kne-maski-kuferki-na-bi%C5%BCu-papiero%C5%9Bnice-i-%C5%9Bwieczki-idealne-na-prezent-do-18.12.2011[/url][/I]
  7. [I]Ale przy okazji zapraszam do kilku: Pepe [url]http://www.dogomania.pl/threads/215836-Czarnuszek-Pepe.-Pilnie-szuka-cz%C5%82owieka-kt%C3%B3ry-pokocha-Go-ca%C5%82ym-sercem[/url]... Nestor - amstaffowaty [url]http://www.dogomania.pl/threads/217974-Amstaffowaty-Nestor-pilnie-szuka-dt-ds.Nie-chce-marzn%C4%85%C4%87-w-schroniskowej-budzie[/url]... Śnieżka [url]http://www.dogomania.pl/threads/218674-%C5%9Aliczna-pitbullka-%C5%9Anie%C5%BCka-bia%C5%82a-panienka-w-schroniskowej-budzie.PILNIE-szukamy-DT-DS[/url]! Balu [url]http://www.dogomania.pl/threads/219314-Pi%C4%99kny-m%C5%82ody-Balu-nie-zas%C5%82u%C5%BCy%C5%82-by-marzn%C4%85%C4%87-w-schroniskowej-budzie.Niebawem-Mys%C5%82owice[/url] Dino [url]http://www.dogomania.pl/threads/218258-Dino-mlody-rudy-przero%C5%9Bni%C4%99ty-jamnik-marznie-w-schronie.Pomoc-w-og%C5%82aszaniu-potrzebna[/url]! Tita [url]http://www.dogomania.pl/threads/219319-Tita-mo%C5%BCe-ma-co%C5%9B-z-labka-Zajrzyj-do-Niej!-Niebawem-Mys%C5%82owice-J%C4%85-czekaj%C4%85[/url]! Aramis [url]http://www.dogomania.pl/threads/215667-Pi%C4%99kny-ogromny-Aramis.-Uskar%C5%BCa-si%C4%99-%C5%BCe-nie-chce-w-schronisku-siedzie%C4%87...Pom%C3%B3%C5%BC-og%C5%82asza%C4%87[/url] Rahim [url]http://www.dogomania.pl/threads/216676-Pi%C4%99kny-i-wielki-Kaukaz-Rahim-z-wro%C5%9Bni%C4%99t%C4%85-obro%C5%BC%C4%85-antyszczekow%C4%85!!-Zerknij[/url]! Shih tzu [url]http://www.dogomania.pl/threads/219041-M%C5%82ody-shi-tzu-pilnie-szuka-DT-DS!-Pomo%C5%BCe-kto%C5%9B-og%C5%82asza%C4%87[/url] S[/I]
  8. [quote name='Drzagodha']Czyli cztery. To teoretycznie nie powinno być wywozu, chyba, że sobie będą chcieli "czystki" w punkcie przed świętami zrobić, co bardzo prawdopodobne jest...[/QUOTE] [I]Jagoda jest 17... Zadzwonię jutro do Ciebie[/I]
  9. [I]Zapraszam na bazarek - może coś na prezenty wybierzecie??:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/219333-Pi%C4%99kne-maski-kuferki-na-bi%C5%BCu-papiero%C5%9Bnice-i-%C5%9Bwieczki-idealne-na-prezent-do-18.12.2011[/url][/I]
  10. [quote name='Mazowszanka']Te psy w domach tymczasowych mają za dobrze. Towarzystwo innych psów,długie,interesujące spacery,a potem w swoim,nowym domu nuda i zaczynają się problemy.[/QUOTE] [I]A Mazowszanka może wizyty robi??:P[/I]
  11. [quote name='annika']:mdleje::mdleje::mdleje::sad:[/QUOTE] [I]Już mi serce pęka,że część pojedzie do Mysłowic - chcę uratować ile się da...[/I]
  12. [quote name='karusiap']Napisze na krakowskim[/QUOTE] [I]Bardzo dziękuję :modla:[/I]
  13. [quote name='paulinken']Ja mogę przelać na wyróżnienie allegro.[/QUOTE] [I]Ciocia Monika - zrobisz...?? :oops:. Annika teraz okolo 17 sztuk...[/I]
  14. [quote name='karusiap']Dajcie znac jaka ulica , bedzie nam latwiej znalesc kogos na wizyte.[/QUOTE] [I]Szwecka ulica - podgórze[/I]
  15. [I]Piękne - dziękuję!! Byłabyś w stanie zrobić takie piękne i Jemu? [url]http://www.dogomania.pl/threads/212244-Zwyczajny-Czy-dlatego-zosta%C5%82-wyrzucony-jak-papierek-z-samochodu-Szukamy-DT-DS-!?highlight=malutkich+koteczek[/url][/I][quote name='monika083']PODSWIETLONE; POGRUBIONE. [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1991125630[/URL][/QUOTE]
  16. [quote name='monika083']Klaudia ,mnie sie zdaje ,ze gonczy polski jest sopro wiekszy od niego, Ale jest slicznym kundelkem:) Jak zwykle sluze allegro ,a cholerniki podwyzszyli olaty i to wyroznione za ktore wczesniej placilam ok 13 zl teraz kosztuje 19...masakra, robie tylko zwykle niestety.[/QUOTE] [I]Strasznie drogo... Wiem,że gończe są większe - ale chciałam Go do czegoś przykleić :evil_lol:[/I]
  17. [quote name='malagos']Wezmę aparat.[/QUOTE] [I]Czekamy więc na zdjęcia :)[/I]
  18. [I]Oby i mamusia szybko dom znalazła - taki gdzie na kanapie będzie odpoczywala :)[/I]
  19. [I]Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/219319-Tita-mo%C5%BCe-ma-co%C5%9B-z-labka-Zajrzyj-do-Niej!-Niebawem-Mys%C5%82owice-J%C4%85-czekaj%C4%85!?p=18183524#post18183524[/url] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/624/b92bfa6c1280946bmed.jpg[/IMG][/URL][/I]
  20. [quote name='krakowianka.fr']pytam dokladnie, bo wg tego bede mogla ewent przekazac cos z przyszlych bazarkow na twoje zwierzaki, ale info potrzebuje dokladne.[/QUOTE] [I]W domu 16 psów i 9 kotów W schronie okolo 16 psów po hotelach i platnych dt - juz ani nie liczę :roll:[/I]
  21. [I]Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/219319-Tita-mo%C5%BCe-ma-co%C5%9B-z-labka-Zajrzyj-do-Niej!-Niebawem-Mys%C5%82owice-J%C4%85-czekaj%C4%85!?p=18183524#post18183524[/url] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/624/b92bfa6c1280946bmed.jpg[/IMG][/URL][/I]
  22. [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Dnia 05.02.2012 Titka pojechała do wspaniałego domku w Jeleniej Górze, który sprawdzała Nam Ciocia azalia :) Za co z całego serca chciałabym podziękować [/COLOR][IMG]http://s896.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?k=1362538&t=634642059674221732&id=307464421&vid=1031108091&loc=PL[/IMG] [COLOR=red]Bardzo mocno chciałabym także podziękować Asi i Marcinowi,którzy wczesnym rankiem w niedzielę wstawali ,żeby dowieźć Titę do Lucyny (której również dziękuję za przetrzymanie suni kilka godzin przed wyjazdem)[/COLOR] [IMG]http://s1081.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?k=1360434&t=634642059674221732&id=1676&vid=1031108114&loc=PL[/IMG] [COLOR=red]Równie ważne ,a może i najważniejsze podziękowania należą się dla każdego kto wpłacił chociażby złotówkę na Titę. Bez tych pieniążków nie mogłaby pojechać. Dziękuję także tym którzy odwiedzali wątek Titki przez cały ten czas!! To dzięki Waszym ogłoszeniom, i Waszemu zaangażowaniu mała jest już bezpieczna!! [IMG]http://s1675.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?k=1362027&t=634642059674221732&id=1030&vid=1031108126&loc=PL[/IMG] [/COLOR] Tita to piękna żywiołowa suczka.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Jak na zdjęciach widać - uwielbia przytulanie.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Sama obecność człowieka jest dla Niej wszystkim.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]W kojcu obok były szczeniaczki - lizała je po pyszczkach jak do Niej zaglądały.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Jest niesamowicie przyjazna.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Ma około roku (może ponad rok).[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Wątek zakładam roboczo i na szybko,bo czasu mi na wszystko brakuje.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Bardzo proszę o pomoc w ogłoszeniach.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Popatrzcie na Jej uśmiech.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Ona zawsze się tak uśmiecha![/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Kontakt:[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]tel: 785 549 189[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/624/80719a48d56b9e14med.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/624/5e62e2c9a13c2241med.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/624/a1aa73824c2313a9med.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/624/44b91c8d1f02ce62med.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2917/31ee3e49a1fe0c18med.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2917/c0aae7bce00e71b7med.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/624/b92bfa6c1280946bmed.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/624/1d40199f93e8f34cmed.jpg[/IMG][/URL][/FONT]
  23. [I]Paweł,Iza - co tam?? Ciocia Klaudia nic nie wie :nono: nie ładnie... :mad: :evil_lol:[/I]
  24. [quote name='malagos']cholerka, jeden telefon i już życie byłoby prostsze......... :)[/QUOTE] [I]Ja też czekam na jeden telefon...A On dzwonić nie chce. Ale Tika ma ogromne sznase,bo jest piękna i mądra.[/I]
×
×
  • Create New...