-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I][url]http://www.dogomania.pl/threads/219314-Pi%C4%99kny-m%C5%82ody-Balu-nie-zas%C5%82u%C5%BCy%C5%82-by-marzn%C4%85%C4%87-w-schroniskowej-budzie.Niebawem-Mys%C5%82owice?p=18183262#post18183262[/url] Balu [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2914/f40521dd0debc32cmed.jpg[/IMG][/URL][/I] -
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="#00bfff"]Balu to piękny, młody,niewielki psiaczek. Jest bardzo żywiołowy. Jak trafił do schrony - był niesamowicie przerażony!! Nie chciał nawet podejść. A jak widział człowieka - chował się w słomie, myśląc,że jest niewidzialny. Ma może około 1,5 roku. Do psów przyjazny - koteczkę lizał. Na smyczy nie chodzi najlepiej niestety. Czy On jest ciut w typie rasy gończy polski?? jak sądzicie? Kontakt: tel: 785 549 189 mail: [email][email protected][/email] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2914/2a71ec506d3f30c1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/621/d3610c04d81a73c1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2914/71c6610ebd615ccfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2914/be571e402c1e8be0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/621/af9e2b52ab216787med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2914/4fd711fb3ea9e08amed.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']na FB pytała kobieta, Pani Monika Jakubowska - mieszka w Niemczech[/QUOTE] [I]Oj to nikt jeszcze nie pytał.[/I] -
[quote name='fioneczka']zaczekam do jutra, spróbuj pod podany nr dzwonić jest szansa że pół trasy opiekun z DT podjedzie po nią, prosiłam Grzesia i Sandrę o pomoc ... więc może transport uda się zorganizować rozsyłajcie wątek ... bardzo potrzeba jednorazowych wpłat , bazarków ... proszę pomóżcie nie zostawię jej tam, ona bez sterylki ... wiadomo czym się to może skończyć jeśli trafi do Mysłowic i ktoś ją ze schroniska adoptuje ... to Śląsk ... zagłębie AST-ów :([/QUOTE] [I]Kartę mam - telefon z numerami przepadł. Można dzwonić spokojnie na 785 549 189 Co do Mysłowic - to jeszcze musiałaby przeżyć,żeby Ją ktoś adoptował... :roll: [/I]
-
Dino dzięki WASZEJ pomcy - bezpieczny w DS!! :) Dziękuję!!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Dzisiaj miałam zapytanie o Dinusia - Pan z Krakowa - szukamy kogoś na wizytę ;)[/I] -
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']Na FB jedna osoba zapytała o miejsce pobytu Nestorka. Napisałam, że jest w jednym ze śląskich schronisk i poprosiłam o kontakt pod nr tel. lub e-mail Klaudus. Może ktoś się odewzwie[/QUOTE] [I]Był to mężczyzna?? Bo dostałam maila od pewnego Pana - w którym niesamowicie uderzyła mnie Jego szczerość... Pan z Wrocławia.[/I] -
[I]Jeszcze jest w Punkcie - kończy w przyszłym tygodniu kwarantannę. Ta dziewczyna powiedziała,że jak wizyta będzie ok to się odezwie - więc może coś poszło nie tak... Porozsyłam w nocy wątek- może ktoś Nas wspomoże ... Ona jest taka kochana... Dostały wczoraj fajnej suchej karmy - szamały jak trzeba! :) Sunia jest bardzo przyjazna - podleciał wczoraj do nas kaukaz - a Ona wniebowzięta :loveu:[/I]
-
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='annika']Nestorku- ciocia kupiła Tobie i twoim kolegom zza krat smaczki i gryzaki, chociaż tyle... Klaudus napisze ci na PW[/QUOTE] [I]Ale superowo!! Będzie można spokojnie spacerować! :multi: Co do zainteresowania - niestety ani jednego zapytania... On nie może trafić do Mysłowic... :bigcry:[/I] -
[quote name='Wia']mam parę zdjęć, ale... jak je dodać? powiem szczerze, ze mega ciężko jej zrobić bo to straszna świruska, prawie adhd :D z moim małym ciągle wariują, biegają, szarpią się robią fikołki :) Kiara bo tak teraz ma na imię, na które reaguje świetnie nadawałaby się do sportów agility czy jeszcze innych. jest mega skoczna potrafi i często się zdarza, że podskakuje i daje nagle buzi w czoło albo w policzek :) na spacerach biega jak szalona, gania ptaki, ale na zawołanie wraca więc na prawde jest fajną sunią, ale potrzebuje dużo ruchu, najlepiej właśnie jakby ktoś chciał trenować z nią.[/QUOTE] [I]Możesz przesłać mi na maila - dodam ;) [email][email protected][/email][/I]
-
[quote name='mestudio']Klaudus,my raczej chcemy ugryźć temat sterylki bo na dogo w różnych miejscach są zasady i trzeba jasno powiedzieć jak się zgłasza co i jak. Można tę panią potraktować jak dożywotni DT, lub DT na niewiadomo jaki okres bo być może coś się zmieni w zachowaniu przynajmniej młodej suczki. Ewidentnie trzeba pomóc i wysterylizować najpierw starszą sukę potem młodą i tyle w temacie. Ja dobrze wiem jak to jest jak się wprowadzi nagle rodzinka zwierzaków i trzeba ją ogarnąć samodzielnie (5 sterylek hurtowo).[/QUOTE] [I]No ja też wiem jak to jest... Staram się Azę oswajać chociaż ze swoją osobą - ale Ona chyba nie chce...[/I]
-
[quote name='Isadora7']Klaudus pieluch najwazniejsze, masci i rivanole przydaja sie bardziej w życiu codziennym i sa takie bardziej ogólne, pieluch jak wiesz to juz i koszty i problem, a u znanej ci zapewne ulv nie przeklewa sie (tam przebywa dziadeczek). Bedę naprawde bardzo wdzięczna.[/QUOTE] [I]Wiem wiem jak to jest - sama mam staruszki, ślepe,kalekie,podsikujące... Wiem jakie to koszta... Odeślę tę paczkę - ale wieczorem dopiero ogarnę temat adresu,bo teraz nie mam czasu.[/I]
-
[quote name='fioneczka']qrcze jakoś ciężko się czegokolwiek dowiedzieć[/QUOTE] [I]Jeżeli jest DT aktualne - jak najbardziej możemy zbierać na sterylkę. Może ktoś zostać skarbnikiem?? Utopił mi się w psiej misce telefon - nie mam żadnych numerów - do dziewczyny z Fundacji sprawdzającej dom też. Obiecała się odezwać jak sprawdzą. [/I]
-
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Co ci ludzie, nie lubią psów, czy co? Ne chcą sobie adoptować.........[/QUOTE] [I]To straszne jaki zastój jest... Dawno takiej ciszy nie miałam... :roll:[/I] -
[quote name='Ziutka']Podeslij mi na maila ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) fotki, tekst, telefon,mail i miasto na jakie ogłaszać, to ogłoszę przystojniaczka i w miarę możliwości pomoge ogłaszać inne psiaczki ;)[/QUOTE] [I]bardzo dziękuję :modla: Dzisiaj powysyłam ;) Jesteś fantastyczna![/I]
-
[quote name='Ziutka']Zapiszę sobie maluszka ;)[/QUOTE] [I]Fajnie,że jesteś ;)[/I]
-
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']U nas też okropna cisza w adopcjach, zero odzewu na ogłoszenia. Masakra. Allegro jest tak drogie w tej chwili, że naprawdę nie mam pojęcia jak skutecznie ogłaszać psy bo wyróżnione allegro w naszym wypadku było najskuteczniejsze.[/QUOTE] [I]Niestety u mnie też zupełna cisza w adopcjach... Wyróżniam za kupe kasy mojego Rudaska - bo musi NATYCHMIAST znaleźć dom - a jak nie to muszę Mu hotelu szukać - i ani jednego tel/czy maila... [url]http://www.dogomania.pl/threads/212244-Zwyczajny-Czy-dlatego-zosta%C5%82-wyrzucony-jak-papierek-z-samochodu-Szukamy-DT-DS-!/page9[/url] Że o innych psach nie wspomnę... Kaukazy,pitbullka, amstaffowaty - cisza... :roll:[/I]