-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
Mastiffka Zuza juz w swoim jedynym wymarzonym domku !!!!!!
Klaudus__ replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Rany Boskie ! Czysty szkielecik! Dobrze, że nie zanikły Jej mięśnie ! Wracaj do zdrowia Kochana ! -
Witam ponownie :D Wybaczcie, że zdjęcia jeszcze nie wklejone, ale od wczoraj mam straszny problem z netem... ;/ W tym momencie wysyłam zdjęcia do Eli i Piotrka < jak tylko się uda to zaraz zapodam foteczki tutaj... > Ten net mnie wykończy :-P Ale piszę, ponieważ byłam wczoraj z niespodziwaną < kontrolną > hahaha wizytą :p I muszę powiedzieć, że Puszek ma u mnie minusa giganta :p hehehe. Wyobraźcie sobie, że ten Łotr mnie "obszczekał" ! :D Jaaaaaaki ważny! ;) Nie dało Mu się ani pożądnych fotek popstrykać, bo Łobuz cały czas biegał z nową rodzinka :D < muszę zaznaczyć, że uwielbia koty :D > Ma naprawdę świetną Rodzinę ! Śmiałam się tam niesamowicie, bo w momencie jak Puszek położył się na podłodze to Jego Nowy Właściciel podchodził i szeptał do Niego " nie możesz leżeć na ziemi, bo będzie Ci zimno " :D:D i kładł na tapczanie :p Puszek rozbrykał nawet "ledwo żyjącego Mopsa o ciekawym imieniu 'Batman' " hahaha ! Jest strasznie żywiołowy ! I zarazem grzeczy :) Za moment postaram się te foty wrzucić... Niech ten net się zmuje... :]
-
Dokładnie wiem o co chodzi... Dla mnie też dzień jest za krótki... Niestety... A jak już wracam do domu to myślami jestem dalej z tymi wszystkim Biedami... Nie da się tak "odciąć" od tego wszystkiego ! Jak patrze na moją Gromadkę Łobuzów w domu to chce mi się płakać, że "tylko" tyle może u mnie spokojnie spać... A to Babsko to też ma ładnie dekiel zryty ! Może Ją wsadzić do gnoju i niech sobie tam siedzi resztę swojego życia ! Ja za Psinkę trzymam kciuki ! Wierzę, że sobie poradzicie z tą kochaną "bestią" ^^ :)
-
Maluszek wyrzucony jak niepotrzebna rzecz-MA DOMEK!!!
Klaudus__ replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Jaaaaaki cukiereczek ! Nic tylko do całować & tulić i całować & tulić ! :lol: -
Staruszek Misiu już w DT u Czarodziejki, uff... JUZ ZA TM
Klaudus__ replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czrodziejko ta Wasza Juleczka to chyba najpiękniejsze Słoneczko dla tych biednych Dziadków i Babci ! Może kiedyś Julka zostanie Wetką... Taką prawdziwą... Z powołania... ;-) -
Jak mnie to wszystko wQ***a ! Biorą sobie pieska < maskotkę > pod wpływem "chwili", bo mały, bo słodki, bo za darmo !! A gdy piesek już nie jest 2 miesięcznym cukiereczkiem to wpier**** Biedaczka do kojca i pierd*** to wszystko !! No brak słów poprostu ! A potem My się zamartwiamy, staramy, myślimy... Naprawiamy błędy innych... Wrrrr :(
-
Staruszek Misiu już w DT u Czarodziejki, uff... JUZ ZA TM
Klaudus__ replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Misiu trzymaj się tam... :( Masz najlepszą opiekę na świecie ! Pewnie dopiero teraz zrozumiałeś co to znaczy być dla kogoś ważnym... Musisz walczyć o każdy dzień ! Bo za dużo ich w życiu straciłeś... -
Więc tak Kochani... ;) Na samym początku chciałam podziękować w imieniu Pekinka ( i moim ) za wspaniały domek tymczasowy, widziałam jak trudne było pożegnanie i jaki wycacany był Chłopczyk ! Zaraz po tym jak "pożegnaliśmy" się z Elą i Piotrkiem pojechaliśmy do mnie, a potem do nowego domeczku Puszka. Jego nowa Pani jak Go zobaczyła to się... rozpłakała ;) Wyściskała, wycałowała i położyła na ziemię, żeby mógł "przywitać" się z nową Rodziną. Chłopczyk pobiegł zaraz żywo na piętro. Stał i patrzał. Jego nowa Pani zawoła do Niego "Puszek ! Chodź tutaj..." po czym Pekinek przyleciał merdając ogoneczkiem ! Poźniej jeszcze kilka razy wołano Go "Puszek" i za każdym razem reagował ! Co mnie niesamowice zdziwiło ! Szczególnie upatrzał sobie pewną "Babcię" której po chwili, gdy opadły emocje zaczął podkradać jedzonko " dla seniorów " ponieważ owa Babcia jest schorowana i dostaje specjalą karmę. Puszek jest bardzo kontaktowym psiaczkiem :) [url]http://obrazkowo.pl/show.php?img=11878_IMG0005.JPG.htmlhttp://obrazkowo.pl/show.php?img=11879_IMG0004.JPG.htmlhttp://obrazkowo.pl/show.php?img=11880_IMG0003.JPG.htmlOto[/url] kilka zdjęć - obiecuję, że będzie więcej. Ale dzisiaj późnym wieczorem lub jutro po pracy. Bo troszkę mnie teraz czas goni...
-
Chłopczyku Kochany... Trzymaj się ! Myślami i sercem przy Tobie... :(
-
No niestety... Kamil akurat przyszedł do mnie i powiedział... Więc mogłam z Nim o tym porozmawiać. Poza tym jest mądrym dzieckiem wychowywanym w miłości do zwierząt ! Ale popatrzcie na to troszkę inaczej... Taki palant powie tak na lekcji... ( zbiorowisko różnych dzieci... ) Usłyszą to dzieciaki ( powiedzmy ) które wezmą sobie do serca to co "Ksiądz mówi" i pomyślą sobie tak ... "Jak taki pies nie ma duszy i nie można Go kochać to niby dlaczego nie zrobić Mu krzywdy... ". A dalszy scenariusz znamy bo spotykamy się z nim na codzień...
-
Maja - Już nie jest załamana. Ma nowy, kochający dom!!!
Klaudus__ replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
O jacie ... :( Trzeba ratować Chudzine :( -
[I]Dopiero teraz zauważyłam ten wątek... Masakra... Ale w sumie to nie ma się co dziwić... Ponieważ pewnego dnia przyleciał do mnie syn mojej przyjaciółki ( 7 lat ) i pyta mnie tak... " Klaudia? Czy ja jestem zły?" Zdziwiona pytam skąd Mu to do głowy przyszło ! A On mi na to odpowiada... " Bo ja kocham moje i Twoje pieski !" Odpowiadam, że to bardzo dobrze, bo zwierzątka należy kochać ! A Kamil mi odpowiada tak... " to Ty też jesteś zła... <zasmucony> Bo Ksiądz który uczy mnie religii zapytał czy kochamy zwierzęta to odpowiedziałem, że ja kocham, a Ksiądz mi powiedział, że pójdę do piekła, bo za kochanie zwierząt tam się idzie, bo zwierzęta nie mają duszy..." Byłam w totalnym szoku ! Ale na szczęście Kamil jest dobrze wychowany przez Mamę i Ciocię Klaudie :D i powiedział Księdzu, że do piekła idą ludzie, którzy nie kochają zwierząt i dodał " tacy jak PAN" :lol: A wracając do wątku to : Biedactwa :( :placz:[/I]
-
[I]Hopamy Łobuzie :)[/I]
-
[I]Dzień dobry Biedulku :([/I]
-
[I]No gdzie ten domek ! :([/I]
-
[I]Neverend czekam na wieści :eviltong:[/I]
-
Staruszek Misiu już w DT u Czarodziejki, uff... JUZ ZA TM
Klaudus__ replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czarodziejko wyściskaj tam te Twoje wszystkie Biedy ode mnie :D -
Maluszek wyrzucony jak niepotrzebna rzecz-MA DOMEK!!!
Klaudus__ replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[I]Niech ktoś zabierze Dzidziusia do łóżeczka :D[/I]