Koteczka jest no można powiedzieć troszeczkę przygrubawa:eviltong::eviltong: a Bianuśka taka sama - tzn. ona teraz sierści dostała bujniejszej, ale mówię wam jak ona biegnie (w cudzysłowiu biegnie) to taki woreczek jej się miota pod bródką:evil_lol::evil_lol: i kuperek ma taki puszyyyyystyyyyyy.
A ta czarnuleczka to jest psinka, która w niedzielę musiałam odzwieźć do kojca :placz::placz: i serce mi mało nie pękło, ale naprawde nie mogłam jej w domu zostawić:-(:-( Ona taka słodka, taka kochana - to jeszcze dziecko:-(:-( Ktos ją uwiązał do drzewa na szurku takim jak wnyk zaciskał sie w miarę jak ona sie ruszała:-(:-( qr...a nie moge tego znieść!!!!! tych potworów, którzy to zrobili.
Poniżej zdjęcia Perełki albo Kasi albo Toli - imiona nadane przez kilka osób.
[IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8187/obraz128kv2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img146.imageshack.us/img146/512/1000249ub8.jpg[/IMG]