-
Posts
7967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Basia1968
-
Eta suczka z rury kanalizacyjnej. Znów szuka domu!
Basia1968 replied to Luzia's topic in Już w nowym domu
czeka, czeka ..... -
niech ktos go do weta zabierze - to jest priorytet - niech go zobaczy wet i oceni czy jest szansa czy nie, bo po co psin ka ma tak cierpieć./ Tak jak napisała [B]Reno[/B] żadne DT nie weźmie psinki ze świerzbem - chyba, że jest to DT bez zwierząt. Czekam na info od Zuzi. Jesli ktos z TOZ-u tu zagląda to pragnę poinformować, że z Piotrkowa do Lubochni jest 36 km, a ja do Lubochni mam 250 km.
-
w Tomaszowie zapewne są jacys weterynarze, może ktos by go zobaczył i ocenił jakie ma szanse i czy w ogóle ma? :-( za wizytę czy poradę jakis grosz się zbierze. Poczekamy jednak na założycielke wątku. Mam nadzieję, że psiak jest :-( Znalazłam, że w Lubochni jest też punkt weterynaryjny, może tam. Mam nadzieje, ze miejscowy weterynarz nie jest taki jak u nas niedaleko Tarnobrzega, że nie lubi psów i kotów, a tylko leczy zwierzęta gospodarskie.n
-
no to podniesiemy - pewnie ktos zaglądnie.
-
Przepraszam, ale muszę :-(:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/lubochnia-k-tomaszowa-maz-malutki-biegajacy-po-ulicy-wychudzony-swierzb-142837/#post12684851[/URL]
-
chociaz podniosę:-(:-( jest takie coś [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/jest-dom-tymczasowy-w-tomaszowie-mazowieckim-dla-malego-psiaka-137339/index2.html[/URL] trzeba by podzwonić może do supergogi - kurcze nie wiem zrobiłam allegro - może ktos pomoże [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=698561253[/URL]
-
PRZENOSZĘ KLUCHY DO NAJFAJNIEJSZEGO DZIAŁU:loveu::loveu:
-
Eta suczka z rury kanalizacyjnej. Znów szuka domu!
Basia1968 replied to Luzia's topic in Już w nowym domu
Etunia jest pechowcem, ale to cudowny psiak i na pewno znajdzie domek:loveu::loveu: Jakw piosence "Zawsze gdzieś czeka ktoś tak już jest tak musi być......":loveu::loveu: -
noooo nareszcie witam kochaną rzeszowiankę. Teraz po wypoczynku sił zapewne mnóstwo:loveu::loveu:
-
Homer z poderżniętym gardłem zamieszkał u doti200 !!! HAPPY END!
Basia1968 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Cudny chłopaczek - on na wszystkich zdjęciach uśmiecha się:loveu::loveu: Popłakałam się ze szczęścia. On jest cudowny!! Dorotka jest cudowna i w ogóle - co tu gadać!! -
Kolejne wiadomości - Nutka - słodko i pieszczotliwie nazywana przez swoją Panią Nutelka :loveu: zadomowiła się na dobre. Ponoć wiedzie prym wśród wszystkich psiaków /Pani ma sunieczki dożycę i wilczkowatą/. Nie wykazuja wobec Nutki żadnej agresji, zreszta są przyzwyczajone do takich małych pyskaczy :evil_lol::evil_lol:, bo córka Pani ma dwa jamniczki, które często zostają w domku razem. Nutka szalała na działeczce z innymi psiakami. Ponoć jest rewelacyjna. Wszystkim się podoba. Śpi z Panią w łóżku :evil_lol::evil_lol: Pani do niej cały czas mówi -jest po prostu uwielbianaaaa. TO JEST TEN DOMEK !!!! Jestem bardzo bardzo szczęśliwa, że kolejny psiak znalazł swoje miejsce na ziemii, swojego człowieka:placz::placz: DZIĘKI WSZYSTKIM ZA POMOC JAKĄ OKAZALIŚCIE NUTECZCE - SZCZEGÓLNIE ANI /TERESZ/ ZA JEJ NIESAMOWITE SERDUSZKO :loveu::loveu:
-
Ania dzwoniła do mnie - Nuteczka zawładnęła sercem nowej Pani, ale na razie jest chyba zdezorientowana nową sytuacją. Ale to normalne. Myślę, że dwa dni NUteczce wystarczy i pokocha na zabój swoją Panią. Aneczka na pewno napisze co i jak - ona tak pieknie umie opisywać :loveu::loveu:
-
:-( no niestetyyy - kurde ale trzeba być dobrej myśli
-
nick czy nazwisko - jeden kij - obrzydliwie cięzkie:evil_lol::evil_lol: No to ja bym chciała usłyszeć, przeczytać wywód Pana Dyrektora na temat " Pozytywny wpływ schroniska /nie prywatnego/ na psychikę bezdomnych psów i jego konsekwencje" :evil_lol::evil_lol: skoro DT jest złe, to prosze niech mi poda te dobre strony schronu. Chętnie bym z Panem podyskutowała:evil_lol::evil_lol: