Jump to content
Dogomania

Basia1968

Members
  • Posts

    7967
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Basia1968

  1. niech ktos go do weta zabierze - to jest priorytet - niech go zobaczy wet i oceni czy jest szansa czy nie, bo po co psin ka ma tak cierpieć./ Tak jak napisała [B]Reno[/B] żadne DT nie weźmie psinki ze świerzbem - chyba, że jest to DT bez zwierząt. Czekam na info od Zuzi. Jesli ktos z TOZ-u tu zagląda to pragnę poinformować, że z Piotrkowa do Lubochni jest 36 km, a ja do Lubochni mam 250 km.
  2. dzwoniłam własnie do TOZ-u i nie powiem zdenerwowałam się nie na żarty........ ale Pani obiecała zadzwonić do Zuzi / chyba nie pomyliłam imienia/. Oj zdanie na temat TOZ-u zaczyna mi sie chwiać:angryy::angryy:
  3. w Piotrkowie Trybunalskim jest jednostka TOZ - trzeba by może tam zadzwonić niech się zajmą psiakiem. Ostatecznie do tego są te służby, a Piotrków od Lubochni przeciez nie jest tak daleko i chyba to ich okręg. [URL]http://www.zwierzak.org.pl/10601.html[/URL]
  4. w Tomaszowie zapewne są jacys weterynarze, może ktos by go zobaczył i ocenił jakie ma szanse i czy w ogóle ma? :-( za wizytę czy poradę jakis grosz się zbierze. Poczekamy jednak na założycielke wątku. Mam nadzieję, że psiak jest :-( Znalazłam, że w Lubochni jest też punkt weterynaryjny, może tam. Mam nadzieje, ze miejscowy weterynarz nie jest taki jak u nas niedaleko Tarnobrzega, że nie lubi psów i kotów, a tylko leczy zwierzęta gospodarskie.n
  5. ręce opadają - szlag by tych ludzi trafił którzy na takie cierpienie skazują te istotki!:placz::placz:
  6. no to podniesiemy - pewnie ktos zaglądnie.
  7. Przepraszam, ale muszę :-(:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/lubochnia-k-tomaszowa-maz-malutki-biegajacy-po-ulicy-wychudzony-swierzb-142837/#post12684851[/URL]
  8. chociaz podniosę:-(:-( jest takie coś [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/jest-dom-tymczasowy-w-tomaszowie-mazowieckim-dla-malego-psiaka-137339/index2.html[/URL] trzeba by podzwonić może do supergogi - kurcze nie wiem zrobiłam allegro - może ktos pomoże [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=698561253[/URL]
  9. Misiuńka kochana czeka na domek - zaglądajcie do ślicznej:loveu::loveu:
  10. PRZENOSZĘ KLUCHY DO NAJFAJNIEJSZEGO DZIAŁU:loveu::loveu:
  11. Etunia jest pechowcem, ale to cudowny psiak i na pewno znajdzie domek:loveu::loveu: Jakw piosence "Zawsze gdzieś czeka ktoś tak już jest tak musi być......":loveu::loveu:
  12. Misiunia ślicznota:loveu::loveu: Na pewno znajdziesz domek - nie ma innej opcji!!!!!
  13. noooo nareszcie witam kochaną rzeszowiankę. Teraz po wypoczynku sił zapewne mnóstwo:loveu::loveu:
  14. Cudny chłopaczek - on na wszystkich zdjęciach uśmiecha się:loveu::loveu: Popłakałam się ze szczęścia. On jest cudowny!! Dorotka jest cudowna i w ogóle - co tu gadać!!
  15. Kolejne wiadomości - Nutka - słodko i pieszczotliwie nazywana przez swoją Panią Nutelka :loveu: zadomowiła się na dobre. Ponoć wiedzie prym wśród wszystkich psiaków /Pani ma sunieczki dożycę i wilczkowatą/. Nie wykazuja wobec Nutki żadnej agresji, zreszta są przyzwyczajone do takich małych pyskaczy :evil_lol::evil_lol:, bo córka Pani ma dwa jamniczki, które często zostają w domku razem. Nutka szalała na działeczce z innymi psiakami. Ponoć jest rewelacyjna. Wszystkim się podoba. Śpi z Panią w łóżku :evil_lol::evil_lol: Pani do niej cały czas mówi -jest po prostu uwielbianaaaa. TO JEST TEN DOMEK !!!! Jestem bardzo bardzo szczęśliwa, że kolejny psiak znalazł swoje miejsce na ziemii, swojego człowieka:placz::placz: DZIĘKI WSZYSTKIM ZA POMOC JAKĄ OKAZALIŚCIE NUTECZCE - SZCZEGÓLNIE ANI /TERESZ/ ZA JEJ NIESAMOWITE SERDUSZKO :loveu::loveu:
  16. Ania dzwoniła do mnie - Nuteczka zawładnęła sercem nowej Pani, ale na razie jest chyba zdezorientowana nową sytuacją. Ale to normalne. Myślę, że dwa dni NUteczce wystarczy i pokocha na zabój swoją Panią. Aneczka na pewno napisze co i jak - ona tak pieknie umie opisywać :loveu::loveu:
  17. :-( no niestetyyy - kurde ale trzeba być dobrej myśli
  18. nick czy nazwisko - jeden kij - obrzydliwie cięzkie:evil_lol::evil_lol: No to ja bym chciała usłyszeć, przeczytać wywód Pana Dyrektora na temat " Pozytywny wpływ schroniska /nie prywatnego/ na psychikę bezdomnych psów i jego konsekwencje" :evil_lol::evil_lol: skoro DT jest złe, to prosze niech mi poda te dobre strony schronu. Chętnie bym z Panem podyskutowała:evil_lol::evil_lol:
  19. nazwisko Pan ma okrutnie ciężkie :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  20. A JA TAM POPIERAM DT, DS I W OGÓLE JAK TO ZWAŁ TAK ZWAŁ - GRUNT, ŻE PSIACZKI WYCHODZĄ NA .... ZWIERZĘTA I SA SZCZĘŚLIWE. :loveu::loveu::loveu:
  21. spróbujcie zapytać tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-jamora-propozycja-138231/index11.html[/URL] tak mi żal tej psinki:-(:-(
  22. [B]Ulka18[/B] napisałam do Fundacji w sprawie Lusi, ale może powinnam nie do nich tylko do właścicieli?? jak myslis z?
×
×
  • Create New...