Erko, ale nie można przekreslić Górki - kurcze to młodziutka psinka, chyba łatwiej ją będzie "wyprostować" - bo jesli ona tam zostanie, to kurcze faktycznie juz po niej - to wszystko jest takie trudne. Jesli przeszkodą tylko finanse, to myśle, że nie ma siły żeby nie zdobyc grosza na utrzymanie suni. Jak zadecydujesz - to będzie zawsze dobra decyzja. Jesteś profesjonalistką. Ale to jest jedyna szansa dla tej suni.