Jump to content
Dogomania

elmira

Members
  • Posts

    7872
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elmira

  1. Oczywiście. Najważniejsze jest to, że Małemu się polepszyło:)
  2. Dziękować:) A my wracamy do zwykłego rytmu. Czyli cisza, spokój, nic się nie dzieje. I ja to lubię. Leczenie Fifka wyniosło 80 pln. Kwota opiewa 4 dni zastrzyków i kroplówek. Mam rachunek, ale nie wstawię, bo mi się nie chce zamazywać danych lekarza;) Tak mi się utrwaliło z zeszłego czerwca.
  3. A ja znalazłam Sarkę na fb:) http://www.facebook.com/album.php?aid=34473&id=100001176694403&fbid=169523676430188
  4. jeżeli będą środki, to można rozmawiać o miejscu w hotelu, który będzie w stanie zapewnić dobre warunki i socjalizację psu takiemu jak Misiek. Można wstępnie porozmawiać z hotelikami np. jest Ania z Brodnicy. Nie wiem, czy ma miejsce, ale można zaklepać kolejkę. Nie przypuszczam, żeby ktoś wziął psa do hotelu bez kompletu deklaracji, bo Misiek nie posiedzi tydzień, czy dwa, tylko należy liczyć się z czasem dłuższym.
  5. Bardzo się cieszę, że Negra znalazła dom. Żeby tylko tego małego nie nadgryzła;)
  6. Dzień dobry:) Szarutka przypomina mi taką sunie, która z koleżanką przywiozłyśmy z jednej z mazowieckich wsi. Łania była starszą sunią, taką niezbyt adopcyjna, jeśli spojrzeć na nią oczami większości estetów;) I Łania już ponad rok grzeje dupkę w nowym domu:) Myślę, że Szarutka, młoda i ładna też ten domek znajdzie:)
  7. [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9981/124ly.jpg[/IMG] Gadzia, powrzucałam, zeby było widać. Fajne te psiaki. I mama, i małe.
  8. [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1328/001gcq.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/7992/002ltl.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8978/005alg.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3216/008wfi.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/6546/010d.jpg[/IMG]
  9. Kopalni nie ma:) Tylko złoto, hihi. Wszystko oki, o czym świadczą awantury o jedzenie;) Jutro Fifek dostanie trochę więcej, ale jeszcze dzisiaj na lekkiej diecie, co się dziadziuchowi wybitnie nie podoba. Inni w koło jedzą, aż im się uszy trzęsą, a on...Pierwszy raz w życiu spotykam psa, który strzela takie fochy. Wstaje do miski, a tam woda, więc postoi chwilę postrzela miny, potem idzie na posłanie odwraca się do wszystkim zadkiem i na nic nie reaguje. Z wyjątkiem brzęku naczyń;)
  10. Witam, Anula zwróciła się do mnie o ogłoszenia dla suni. Czy mogę prosić o krótkie, że tak powiem łopatologiczne objaśnienie, jaki jest koszt opieki lekarskiej, lekarstwa etc. dla Cecylki, przy jej schorzeniu. Spróbuje sklecić kilka zdań do ogłoszeń, więc potrzebne mi będą takie informacje. Oczywiście nie chodzi mi o wyliczenia co do złotówki, ale tak mniej więcej. Trzeba chyba umieścić info o tym, ze mała tego potrzebuje, żeby nie było "reklamacji". Widziałam, ze sunia ładnie dogaduje się z drugim psiakiem, lubi dzieci i w ogóle jest sympatyczna. czy coś jeszcze dodać?
  11. Ma ogłoszenie na cafeaniaml, szerloku i olx. Ale na razie nawet pół telefonu.
  12. Karaluch czarny urósł. Jest tłuściutki i wesoły, ale domu cały czas nie widać.
  13. A, dobre są faktycznie. A na dobranoc, wiadomość z ostatniej chwili... Kupa była, jak złoto. Tadam!
  14. O kurcze, ale sie dzieje:bigcool::klacz: !!! Przestaję nadążać:mdleje:
  15. A to ja dobrze kojarzyłam, ze Twoja sunia to jedna z sióstr na A;) Kiedys trafiłam na ich wątek. One chyba były u Jamora w Warce, tak?
  16. Ale śliczna onka. Mam nadzieję, że szybko ktoś ją wypatrzy.
  17. I kolejny dzień rozpoczął się pozytywnie. Bez rozwolnienia, wymiotów etc. Dzisiaj ostatnia wizyta u lekarza. Było szczekanie z głodu, zjedzone ładnie śniadanie i spacer, z wyjściem o własnych siłach na dwór-po schodkach. I zaraz zrobię fotki, a wstawię po powrocie ze spaceru z dużymi. Idziemy szukać wiosny. Jak ją znajdę, to ją ochrzanię, ze psy tyle włosia mi do sprzątania zostawiają;) A w ogóle, to kamień spadł mi z serca, ze z Fifkiem lepiej. Cieszę się bardzo i jestem ogromnie wdzięczna lekarzowi, że liczy takie psiaku po ludzku. Nie zdziera za wizyty doliczając do rachunków dat urodzenia rodziny do siódmego pokolenia. Dzięki takim ludziom mniejszej ilości właścicieli starych psów przyjdzie do głowy pozbycie się ich z powodu braku możliwości zapłaty za leczenie.
  18. Podgryzł rywala. Dzielny chłopak:)
  19. [quote name='Mika31']zgłosiłam na jamniki napisze do cioci isadory[/QUOTE] Mika31, dziękujemy:)
  20. Zaraz będą;) Imageshack kazał mi się zalogować, żeby mozna było podac link do zdjęć. Edit. A tu, jak wracaliśmy od lekarza.
  21. Moze sie bał, ze mu co więcej ciachniesz?
  22. Jesteśmy po kolejnej wizycie u weterynarza. Były dwa zastrzyki. Dzisiaj zostały zjedzone i utrzymane w żołądku dwa posiłki. Maleńkie, co prawda, ale nie ma co pchać w Fifka po takich przebojach. Fifek szerzył terror, bo był głodny i na mnie szczekał;) Nie chcę zapeszać, ale wydaje się, że jest lepiej. :) Edit. A tu fotki po kąpieli (nie chciał na mnie patrzeć i chyba strasznie się sobie nieatrakcyjny wydawał waniając szamponem):
×
×
  • Create New...