Jump to content
Dogomania

sharka

Members
  • Posts

    13910
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by sharka

  1. Jest odzew na ogłoszenia szczylków - te bardziej obiecujące przesyłam do wiadomości mailem, wszystkich proszę o kontakt telefoniczny z fundacją. Oby coś konkretnego z tego wyszło
  2. dostałam też arthroflex - syrop poprawiający funkcjonowanie stawów - przyda się w fundacji?
  3. dziś odebrałam fanty na bazarek od JJD, nie wiem kiedy uda mi się je wystawić, bazarek zrobić na Basta czy inną biedę?
  4. trzymam kciuki żeby do domku pojechał kudłatek :]
  5. Ogłoszenia szczylków (innych niż u barb): [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://tablica.pl/oferta/szczeniaczek-szuka-domu-ID28Jlz.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://tablica.pl/oferta/szczeniaczek-szuka-domu-ID28Jlz.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniaczek-szuka-domu-W0QQAdIdZ448879049"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniaczek-szuka-domu-W0QQAdIdZ448879049[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Szczeniaczek-szuka-domu-id57521.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Szczeniaczek-szuka-domu-id57521.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/szczeniaczek-szuka-domu-21662277.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://alegratka.pl/ogloszenie/szczeniaczek-szuka-domu-21662277.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/146621/Szczeniaczek-szuka-domu/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://www.morusek.pl/ogloszenie/146621/Szczeniaczek-szuka-domu/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. Dzięki za info i zdjęcia, mała cudnie wygląda w czerwonej obróżce i grzeczna jaka :)
  7. miałabym dokładnie to samo jako DT (no jeszcze TZ by się musiał zgodzić na DT, na razie nie chce o tym słyszeć) a co do ogłoszeń to będę na tych pięciu portalach odnawiać co miesiąc :]
  8. Ogłoszenia Puzona: [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT="Times New Roman"][URL="http://tablica.pl/oferta/puzonmlody-energiczny-kochajacy-ludzi-pies-szuka-domu-ID1PMsb.html"][COLOR=#0000ff]http://tablica.pl/oferta/puzonmlody-energiczny-kochajacy-ludzi-pies-szuka-domu-ID1PMsb.html[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT="Times New Roman"][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Puzon-mlody-energiczny-kochajacy-ludzi-pies-szuka-domu-W0QQAdIdZ448308998"][COLOR=#0000ff]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Puzon-mlody-energiczny-kochajacy-ludzi-pies-szuka-domu-W0QQAdIdZ448308998[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT="Times New Roman"][URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/puzon-mlody-energiczny-kochajacy-ludzi-21653009.html"][COLOR=#0000ff]http://alegratka.pl/ogloszenie/puzon-mlody-energiczny-kochajacy-ludzi-21653009.html[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT="Times New Roman"][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/138758/Puzon-mlody-energiczny-kochajacy-ludzi-pies-szuka-domu/"][COLOR=#0000ff]http://www.morusek.pl/ogloszenie/138758/Puzon-mlody-energiczny-kochajacy-ludzi-pies-szuka-domu/[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT="Times New Roman"][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Puzon-mlody,-energiczny,-kochajacy-ludzi-pies-szuka-domu-id57376.html"][COLOR=#0000ff]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Puzon-mlody,-energiczny,-kochajacy-ludzi-pies-szuka-domu-id57376.html[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. te co sama robię aktywuję na swój mail :] gumtree chyba nie ma takiej opcji :/
  10. [quote name='barb']Ciociu sharko sama robilaś ?[/QUOTE] sama <:] ale robię tylko na 5 portalach :) nie wiem jak się odświeża ogłoszenia? barb usuwasz stare i robisz nowe?
  11. Ogłoszenia Puszka: [FONT=arial][SIZE=2] [URL]http://tablica.pl/oferta/puszeksliczny-maly-pies-pilnie-szuka-domu-ID282RB.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/146219/Puszek–sliczny-maly-pies-pilnie-szuka-domu/[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/puszek-sliczny-maly-pies-pilnie-szuka-21652739.html[/URL] [COLOR=#000000][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Puszek-sliczny,-maly-pies-pilnie-szuka-domu-id57369.html[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Puszek-sliczny-maly-pies-pilnie-szuka-domu-W0QQAdIdZ448280667[/URL] Ile kawaler ma lat?[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. Ogłoszenia Dziadeczka: [URL]http://tablica.pl/oferta/strider-starszy-pan-szuka-domu-na-ostatnie-lata-ID1IBNr.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/146221/Strider--starszy-pan-szuka-domu-na-ostatnie-lata/[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/strider-starszy-pan-szuka-domu-na-21334475.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Strider--starszy-pan-szuka-domu-na-ostatnie-lata-id57368.html[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Strider-starszy-pan-szuka-domu-na-ostatnie-lata-W0QQAdIdZ448283202[/URL]
  13. propozycja tektu (kulawo ale coś mi nie idzie robota :/): [SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Strider- starszy pan szuka domu na ostatnie lata[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Strider to starszy piesek średniej wielkości, podobny do miniaturowego wilczka. [FONT=Times New Roman]Dobra dusza zauważyła go idącego środkiem jezdni. Psisko ledwo trzymało się na łapach. Zataczało się, przystawało, po chwili szło dalej. Psiak pewnie zginąłby pod kołami rozpędzonych aut, gdyby nie udzielona mu pomoc. Psa udało się uratować i umieścić w domu tymczasowym.[/FONT] [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Strider lat ma na pewno ponad dziesięć, trochę dokuczają mu stawy, kiepsko widzi. Jest jednak nieuciążliwym i w gruncie rzeczy zdrowym psiakiem, a kiedy odrośnie mu sierść będzie śliczny. Widać, że łatwego życia nie miał i nikt go nie rozpieszczał. Dziadeczek charakterek ma, nie da się ukryć. To taki mały introwertyk. Zjeść, wyjść, pospać. Ale powolutku zaczyna się otwierać - merda ogonem, kładzie się przy kolanach, łebek o nie opiera. Jest mądrym, bardzo mądrym psiakiem. Nie potrzebuje wiele- małego domu bez schodów, ale z ogródkiem (bo nie umie chodzić na smyczy i boi się jej) i takiej własnej -tylko jego-Pańci/Pańcia.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Staruszek wciąż czeka, aż wypatrzy go stały domek - ktoś kto zakocha się w starszym panu z charakterkiem i zapewni dom na ostatnie lata,dostatnią starość. Strider jest wspaniałym psiakiem, bardzo mądrym i dzielnym. Mamy nadzieję, że znajdzie jeszcze swój dom.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Kontakt: Fundacja Nero tel. 502 156 186 lub e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Miejscowość - Warszawa, mazowieckie[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Szczepiony - tak, odrobaczony - tak, kastracja - nie LUB [FONT=Times New Roman]Strider- starszy pan szuka domu na ostatnie lata [/FONT][SIZE=3]Starszy pan z charakterem, lat na pewno ponad dziesięć szuka wspaniałego człowieka i domku z ogródkiem na dostatnią starość. [FONT=Times New Roman]Oferty można składać pod nr tel. 502 156 186 lub na e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT] [SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Miejscowość - Warszawa, mazowieckie[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Szczepiony - tak, odrobaczony - tak, kastracja - nie [/FONT][/COLOR][/SIZE] [/SIZE] [/FONT][/COLOR][/SIZE]
  14. usunę ogłoszenia Spinki i wstawię Puszka, Puzonowi odświeżę tekst :)
  15. super, wszystkiego dobrego maleńka :)
  16. Na zdjęciu jest Puszek: [URL]https://www.facebook.com/#!/events/120310924803177/125401247627478/?notif_t=plan_mall_activity[/URL]
  17. luka1 czy mam zrobić ogłoszenia Striderkowi? u omni ma świetnie, zadomowił się, ale to jest jednak DT i ponosisz koszty na weta i karmę, dasz radę? Ogłaszamy dziadeczka i próbujemy DS?
  18. [quote name='barb'](...) A wiadomo co u Milusi ? http://www.dogomania.pl/forum/threads/176617-Sochaczew-Fundacja-NERO-psi-wątek/page46
  19. [quote name='luka1']skrzynkę trochę zluzowałam :razz: Jeszcze jedna dobra wiadomość. Dostałam bardzo miły list od ludzi MILKI. Oczywiście wszystko jest wspaniale.:multi:[/QUOTE] oby takich wiadomości jak najwięcej :]
  20. zaglądam, ale nie wiem co u dziewczynki
  21. mam do oddania mleko dla dziecka > 2 lat, gdyby ktoś był zainteresowany - proszę o info na pw
  22. [quote name='luka1'](...) Dziś do sterylizacji zawiozłam SPINKĘ ! Dziewczynka ma szansę na dom. Trzymajcie kciuki w niedzielę.[/QUOTE] mocno będę trzymać!
  23. [quote name='beataczl']na fejsie nie moge udostepnic wydarzenia, nie trzeba czasami daty przesunac bo tam jest ktorys pazdziernik 2012..[/QUOTE] chyba już "pozamiatane" jak wydarzenie się zakończyło...
  24. [quote name='omnia']sharka, dziś miałam urwanie głowy w pracy, wiec trochę już na nic nie mam siły, ale może jutro albo w niedzielę cos wymyślę? Np. starszy pan z charakterem, lat na pewno ponad dziesięć szuka wspaniałego człowieka i domku z ogródkiem :)) na dostatnią starość. Tylko nie wiem, czy może byc tak żartobliwie? Bo dziadeczek charakterek ma, nie da sie ukryć. I na pewno potrzebuje domu bez schodów ale z ogródkiem, bo nie umie chodzić na smyczy i boi się jej.[/QUOTE] tekst - jak się wyrobisz :] można spróbować żartobliwie, a jak nie będzie odzewu to zmienić na poważniejszy. Spróbuję w weekend zdjęcia pieska przejrzeć i choć ze dwa wybrać do ogłoszenia, niestety dużo osób "kupuje" oczami i dopiero tekst czyta :/
  25. cudnie malec wygląda :loveu:
×
×
  • Create New...