Jump to content
Dogomania

sharka

Members
  • Posts

    13910
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by sharka

  1. powoli uzbiera się na kolejny worek karmy :] lub transport do domku, gdyby ten się nieco dalej trafił ;)
  2. ja mam na zbyciu trochę pampersów nr 6 - niestety chyba będą na malca za duże :/ jeśli chcecie to podeślę jednego w zwykłym liście i jeśli okaże się że ujdzie to doślę resztę, mam napoczętą paczkę- ok 30 szt.
  3. jakie pieluszki nosi Loluś? Takie dziecięce? jaki rozmiar?
  4. a ja jakoś nie mogę na fb dotrzeć, spróbuję jeszcze raz edit: weszłam przez Twój profil cioteczko, ale wydarzenie nie jest całkiem publiczne bo jakoś incognito się nie mogłam dostać ;)
  5. rozliczenia staneły na grudniu, też kilka groszy wpłacam
  6. [quote name='omnia']Doszły lekarstewka. Oba dwa ;). Także Dziadeczek niedługo latał bedzie :P. Butelka w całosci - ukłony sharka:iloveyou::Rose:. Luka - jestes wspaniała:loveu::thumbs::painting: - 0statnia emotka to ja i Dziadeczek *nalezy tylko wywalic smycz ;))[/QUOTE] ufff, dzięki za wiadomość, trochę się bałam, to teraz cioteczko Tobie trzeba jakieś witaminki zafundować cobyś za dziadeczkiem nadążyła ;)
  7. Lubię czytać te relacje :]
  8. [quote name='Ajula']zdjęcia doszły, naszyjnik piękny :) tylko jakie ceny?[/QUOTE] jest dołączony plik z opisem (word) i tam sugeruję cenę, ale tylko sugeruję
  9. fotki fantów podesłałam - niektóre ciut nieostre - obfoce jeszcze raz jeśli będzie potrzeba (dwa zdjęcia puściłam niepomniejszone, ups...)
  10. Ajula dam naszyjnik na bazarek, wieczorem zrobię fotki i podeślę Ci, tylko proszę o adres e-mail
  11. [quote name='luka1']Ja też kupiłam ;) . Staruch będzie musiał trochę pożyć żeby się nie zmarnowało :evil_lol:[/QUOTE] Striderkowi dużo zdrowia :D "nowe nabytki" wciąż się objawiają więc nadmiar na pewno się nie zmarnuje...
  12. Pamiętamy o kruszynce ;) zaraz wysyłam kaskę dla Basta, bazarek szykuję ale idzie mi opornie strasznie :/
  13. a co do bazarku to biorę się właśnie za jeden, ale jest dość spory, mam dużo fotografowania i opisywania (fanty są u mnie) :/ jeśli wygospodarujesz trochę czasu na zrobienie zdjęć fantom to mogę Ci pomóc zrobić bazarro i zrobić rozliczenia, któtki opis (np kolor czy wysokość maskotki) też by się przydał. Zdjęcia możesz słać na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Niestety ewentualne przesłanie fantów do mnie może kilkanaście złotych kosztować :(
  14. omnia podaj mi Twój adres - od JJD dostałam arthroflex (pół butelki 500 ml) ważny do maja, sygnalizowałam luce że wyślę ale nie zdążyłam przed wyjazdem, jutro podjadę na pocztę.
  15. ciężko z adopcjami, ale śliczności na pewno znajdą domek <:]
  16. niestety nie doradzę, jedynie porobię tłok na wątku :/
  17. [quote name='Ajula']trzeba uważać i z Elą nie zadzierać, bo kawy nie da, jak do niej zajadę :D[/QUOTE] chyba tak okrutna cioteczka nie będzie :shake: najwyżej cukru i mleczka nie zaproponuje... ;)
  18. Dorcia ciałka nabrała, jeszcze wyszukuje "pyszności" na dworze ale... przynosi je mojemu tacie :] Kochana i przytulaśna, dupka jej chodzi jak przyjeżdżamy w odwiedzinki. Rodzice prawie zawsze z nią są, więc nie jest przyzwyczajona zastawać sama i kiedy była u mnie a oboje rodzice na moment wyszli to tęskniła, lekko popiskiwała. Jak rodzice wychodzą ode mnie i wracają do siebie, to pierwsza ustawia się przy drzwiach i chce wracac do domku. Wychodzi na poranny spacerek ok 6 i wtedy ma okazję się wybiegać. Kupiłam jej szelki do jazdy samochodem :] Jutro przyjeżdża w odwiedzinki to wyczochram ją za uszkami :D
  19. Wstawiłam Mata na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239016-Młody-szorstkowłosy-pies-lub-suczka-Wrocław[/URL] (poszukiwany młody szorstkowłosy średni tak do 20 kg), wpadł w oko :] poczekamy zobaczymy [quote name='Aleila']Bardzo dziękuję za wszystkie psiaki :) Mopik i Mat zdecydowanie wpadli w oko, ale może ktoś jeszcze ma jakiegoś szorściaka, który by do mnie pasował?[/QUOTE]
  20. listy traktują dość brutalnie na poczcie, paczek podobno tak nie rzucają :/
  21. a rzeczywiście wygląda na aniołka, wszystkiego dobrego psiaczku :]
  22. przesyłam pozdrowienia :)
  23. zaglądam do psiaka :]
×
×
  • Create New...