Jump to content
Dogomania

sharka

Members
  • Posts

    13910
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by sharka

  1. [quote name='ewu']Macia nie zadzwoniła?[/QUOTE] Macia tak, Paweł wie gdzie ma psa dostarczyć ale nie wie o której ma psa odebrać i skąd
  2. zaglądam na zaproszenie, ale mogę tylko jednorazowo grosz podesłać :/
  3. [B]Paweł potrzebuje adresu w Grudziądzu, chce wiedzieć czy jedzie czy nie, deklaruje że na 10 może tam być[/B], koszt benzyny wyniesie 150zł (400km, 7l/100km, 5.50 zł/1l), na razie dałam mu te 150 zł ze swoich żeby miał za co zatankować samochód, jak będzie już sunia przetransportowana, prześlę na pv swój nr konta :] i skoro transport zostanie opłacony przez obczaruś, deklaruję na czarną sunię, która jedzie do Krakowa 20 zł.
  4. zaraz wszystko się wyjaśni :) tylko wiecie cioteczki - do faceta konkretnie i krótkie zdania - ma być tu i o tej, jechać tam i tyle. Dobrze gdyby ktoś jeszcze z Pawłem jechał, chłopak sobie poradzi ale doświadczenia z psami za dużego nie ma. <:]
  5. koło południa dzwoniła do mnie cancer43 z prośbą o transport, mój brat zgodził się jechać, przekazałam jego nr telefonu cancer43 i dalej miał on chyba trafić do toyoty. Brat czeka/czekał na telefon.
  6. [quote name='omnia']Ok. To najpierw kupię aparat cyfrowy, bo z telefonem dużo nie zwojuję :shake:a i tak mam zamiar kupić jakiś nieduży na allegro , porobię zdjęcia i wtedy dam znać :)). Pozdrawiam bardzo :)). szkoda, że bazarku z serami zrobić nie mogę :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] niech żałuje kto serka nie spróbuje :)
  7. jeśli będą zdjęcia i ceny to mogę wystawić bazarek na Striderka :] teraz jest dużo książek więc dobre zdjęcia musiałyby być i ceny zachęcające żeby byli klienci ;]
  8. chyba że będą czymś pysznym wysmarowane :D
  9. Zamawiałam kiedyś przez net w wyborczej piątkowej, ale sam tekst. Ze zdjęciem pewnie byłby większy odzew ale i koszty większe :/ Chyba na Warszawę?
  10. https://www.facebook.com/#!/events/168372466645734/?notif_t=plan_edited wysłałam zaproszenie :]
  11. jestem na FB ale nie lubie tam pisać
  12. można poprosić moda o dodatkowy post żeby wszystko było w pierwszych postach
  13. chodzi mi po głowie ogłoszenie w gazecie...
  14. zdjęcia można przesłać do mnie, tak jak poprzednie - umieszczę na wątku [quote name='klaudus303']Jeżeli mogłabym go wziąć go na dt (nie wiem jeszcze czy będę mogła) to byłaby możliwość przetransportowania go do Warszawy?[/QUOTE] szykowany jest transport suni z W-wy (Sochaczewa) do Poznania, gdyby była potrzeba to myślę że w drodze powrotnej może chłopak by się zabrał P-ń W-wa, ale to trzebaby dogadać z luka1
  15. przesłałam dla Basta 116 zł uzbierane na bazarkach: 51,20 zł na bazarku http://www.dogomania.pl/forum/thread...omu_rozliczany 64,80 zł na bazarku http://www.dogomania.pl/forum/thread...ią_rozliczany proszę o potwierdzenie że pieniążki doszły - tutaj i na wątkach bazarków :]
  16. przesłałam dla Emki kwotę 87 zł uzbieraną na bazarkach: 38,40 zł na bazarku http://www.dogomania.pl/forum/thread...omu_rozliczany 48,60 zł na bazarku http://www.dogomania.pl/forum/thread...ią_rozliczany proszę o potwierdzenie że pieniążki doszły - tutaj i na wątkach bazarków :] (kwota przelewu jest trochę większa bo podpięłam moje rozliczenie z bazarku na Atosa - oszczędność wielkopolska w ilości przelewów no ;) )
  17. przesłałam na konto Azylu kwotę 87 zł uzbieraną na bazarkach: 38,40 zł na bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242536-ZAKOŃCZONY_Ubrania-na-miasto-i-do-domu_rozliczany[/url] 48,60 zł na bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242712-ZAKOŃCZONY_Bazar-z-drobiazgami-i-pralką-Franią_rozliczany[/url] proszę o potwierdzenie że pieniążki doszły - tutaj i na wątkach bazarków :]
  18. wyróżniłam Matowi na tydzień na tablicy ogłoszenie, napisałam że ma ok 1,5 roku i jest średni/duży. Ciągle ma u mnie odświeżane ogłoszenia na 3 portalach.
  19. majowe 20 zł ode mnie poleciało do hoteliku Amok, postaram się co miesiąc coś dla czarnulki wyskrobać, natomiast deklaracji jako takiej nie składam, przepraszam :/ (słać do hotelu czy do Wojtusia?) i trzymam kciuki za domek :]
  20. znalazłam wątek przez bazarek Kam - proszę o nr konta, choć 20 zł jednorazowo wpłacę :]
  21. [quote name='sonia&me']Luka daj znać jakby co..ja mam w tym tygodniu trochę czasu,może jakoś bym pomogła go złapać chociaż nie wiem czy jestem w stanie coś wiecęj wymyślić..rozumiem,że Mafi cały czas kręci się w okolicy?[/QUOTE] kręci się ale tam jest trudny teren - pola, krzaki, zarośnięte sady, ktoś go widział i tyle, Mafi jak zostanie zauważony daje dyla :/
  22. nie mam żadnego info o Mafim :/ nie odezwali się do mnie od soboty :[ nie wiem czy schronisko Cię nie zbyje, oni najchętniej przyjeżdzają jak pies złapany, nie wiem czy będą chcieli uganiać się za psem :( może się zmieniło teraz, nie miałam ostatnio kontaktu ze schroniskiem. Ja bym zwróciła się do pomoc do Ajuli i jej męża bo jeżeli dobrze kojarzę ma doświadczenie w łapaniu psiaków.
  23. a mnie tu nie ma ;p
×
×
  • Create New...