-
Posts
13910 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sharka
-
a różowe misie? mam jednego do potargania :] tylko żeby jej nie zaszkodziło...
-
Szukanie domku to pewnie po sterylizacji? Czy kupić maleńkiej pakiecik ogłoszeń?
-
Najnowsze info od juli88: U Kokulclca ok, muszę zrobić jej ogłoszenia (w pierwszej kolejności napisać jakiś tekst) i szukać domku. Choć mała troszkę broi, m.in. ugryzła synka opiekunki na szczęście nie mocno... Dom bez dzieci... Trudny pies zobaczymy jak pójdą poszukiwania.
-
Tak, chłopaki są w Mokrym Nosku
-
Jak Baścisko taki głód zaznało w przeszłości to zrozumiałe że jest zapobiegliwy :] moja Mika też wie co to głód - jak przyjechała do mnie to zdrapywała z drogi znalezioną rozjechaną starą bułkę :/
-
[quote name='caryca26']Sunia dzisiaj dostała ode mnie parówy , chociaż trudno jej dać bo jej chłopak Szaman wszystko chce zgarnąć dla siebie:) [/QUOTE] chyba powinna zmienić chłopaka skoro ten taki nieokrzesany ;) czyli mała wróciła od wollygator do schronu?
-
żartuję brzydko... on ma tą łepetynkę taką że aż łapsko do czochrania samo się wyciąga :)
-
największy? najbardziej łakomy? ;) <:]
-
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
sharka replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
na fb utworzyła się grupa transportowa, widziałaś może? [URL]https://www.facebook.com/groups/425886884111869/[/URL] -
Z wątku Szarika podkradłam ;)
-
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
sharka replied to Awit's topic in Już w nowym domu
i BAST się na sesję zdjęciową załapał :) -
popatrzyłam na banerek tymusia i myslę "zobaczę tą małą parówkę fistaszka"... i szok - taki super psiak :] no i nie parówka ;)
-
zaglądam do dziewczynki :)
-
a szczeniaczki jeszcze nie w domkach?
-
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
sharka replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Bazarek zrobiony: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228016-Zapraszamy_Kramik-z-różnościami_na-szarego-psa_do-17-06[/URL] Cioteczki proszę pomóżcie trzymać na pierwszej[B][COLOR=#008000] [/COLOR][/B] -
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
sharka replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']proszę o nr konta, prześlę kilka zł :][/QUOTE] ludki dajcie konto bo jeszcze trochę i moja skarpetka na psiaki pusta będzie aż do wypłaty ;) -
[quote name='sharka']understandme napisała: "Vika to około 10 letnia sunia, która przeżyła w swoim życiu piekło. Zarówno fizyczne jak i psychiczne. Nadziała się na druty zbrojeniowe. Próbując się uwolnić Vika rozrywała swoje ciało, kawałek po kawałku, od brzucha aż po odbyt. Robotnicy znależli ją, a raczej coś co przypominało zmasakrowane zwłoki psa, które wciąż żyły. Po kilkutygodniowej rehabilitacji fizycznie doszła do siebie, mimo, że nikt nie wierzył w to, że przeżyje. Pozostała jeszcze jedna, ogromna rana... Rana psychiczna. Vika początkowo na kazdy dźwięk zamierała, czołgała się po ziemi, panicznie bała się wszystkiego. Trafiła do domu tymczasowego, gdzie powoli odzyskuje wiarę w siebie. Jednak nie może ona pozostać tam do końca swojego życia. Szuka domu bez dzieci i innych zwierząt. Już nie czołga się ze strachu, dzielnie broni swojego domu, w kontaktach z innymi psami jest nieufna, powolutku akceptuje ich obecność i towarzystwo. Za kotami nie przepada, goni je. Najlepiej by było gdyby trafiła do domu z ogrodem, gdyż nie jest gotowa na miejskie hałasy. Idealnym miejscem byłby dom u starszych, cierpliwych ludzi bez zwierząt i dzieci. Wydaje się, że znalezienie domu dla starszego psa po przejściach to niemożliwe, prawda? To zależy już tylko od Ciebie! Viki jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana."[/QUOTE] barb jeśli wyróżniłabyś ogłoszenie na tablicty na dwa tygodnie to zwrócę pieniążki
-
[quote name='tatankas'] [COLOR=red] [/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=red]Nadziana na druty...cudem uratowana...szuka teraz domu![/COLOR] Jeśli szukasz czujnego i oddanego ci bezgranicznie psa - to Viki jest idealna dla Ciebie. Należy do psów, które potrafią w całości oddać swoje serce ukochanej osobie. Jeśli kogoś pokocha - pójdzie za nim w ogień i wodę, to dzielna suczka, z charakterem . Wiki bardzo chciała by mieć swojego człowieka tylko dla siebie. Będzie go bronić z całych sił, będzie bronić ich wspólnego terytorium nie wpuszczając do niego intruzów. Wspaniale dopilnuje domu z ogrodem. Viki jest średniej wielkości, mocnej budowy, w dobrej kondycji, energiczna i wesoła pomimo swojej trudnej sytuacji.[/B] [B] Bo historia Wiki jest bardzo smutna. Dokładnie nie znamy jej wieku ani przeszłości. Została znaleziona na terenie budowy we Wrocławiu - nadziana na drut zbrojeniowy. Nie wiadomo czy był to przypadek,czy ktoś zrobił to suczce specjalnie.[/B] [B] Została cudem uratowana. Teraz jest całkowicie zdrowa, wysterylizowana,odrobaczona,zaszczepiona i gotowa do adopcji.[/B] [B] Jest podopieczną Schroniska dla Zwierząt we Wrocławiu,obecnie przebywa w domu tymczasowym.[/B] [B] Czy ktoś pokocha Wiki ?[/B] [B] Istnieje możliwość pomocy w jej dowiezieniu. Kontakt w sprawie adopcji:[/B] [B] Patrycja 509277122 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] [/SIZE] [/QUOTE] to tekst do ostatniego pakietu ogłoszeń
-
no tak, dziś szukamy samych pozytywów :D
-
i nam właśnie chodzi o takie szczęśliwe psy :] bo dzieciom zapewnia się beztroskie dzieciństwo i troskami rodziców nie zamęcza, a że pies to wieczny dzieciak... ;) luka1 już pewnie cioteczko siwiejesz ze zgryzoty skąd brać fundusze na hotelik... przydałby się domek, oj przydał...
-
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
sharka replied to Awit's topic in Już w nowym domu
krzątanie wokół bazarku dla Szarika trwa, mam już część zdjęć od cioteczki cancer43, wieczorem postaram się je obrobić i zacznę jutro bazarro tworzyć :] a kilka dni temu mówiłam że muszę trochę odpocząć od bazarków ;) pocieszam się że wstawianie opisów i zdjęć to żadna praca ;p cała przyjemność focenia a później pakowania spada na cioteczkę cancer43 ;) jednak nie ma co dzielić skóry na niedzwiedziu, oby klienci dopisali i cioteczka miała co pakować :] -
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
sharka replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
proszę o nr konta, prześlę kilka zł :] -
nie wiem, czy ocet pomoże.. a jak będzie miała rankę, nie będzie jej szczypać? ZuziaM może podeślę Ci szampon ziołowy dla Emki? Ja daję troszkę oliwy do jedzenia mojej Mice, albo żółtko, i sierściucha lepsza, ale ze mnie żaden weterynarz ;)
-
przyszła wypłata, więc kilka zł wysłałam maleńkiej, mam sentyment do staruszków :]
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
sharka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
przelałam 20 zł na Ksenię, pozdrawiam :]