Jump to content
Dogomania

sharka

Members
  • Posts

    13910
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by sharka

  1. Śliczny psiak. Jaki był powód powrotu?
  2. pisz ciotka do jubu jak polecany :) zapytać można ;)
  3. aj tam, czarny pijar sobie robisz ;) dajesz radę z 30-tką psów, to co to jeden czy dwoje wnucząt :]
  4. zaglądam do Neski i Fistaszka :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nWQcPHm0HUA/Teim4YfsS3I/AAAAAAAAA0Y/Z8dHTrPh0V4/s620/PC120546.jpg[/IMG]
  5. Bazarek na sterylizację suni: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228398-Antykwariat-na-sterylizacje-Koko-do-29-06-do-22-00-ZAPRASZAM[/URL]! Zapraszam!
  6. Czochranko dla Viki przesyłam :)
  7. cioteczko tylko proszę nie zacznij przypominać mi mojej teściowej :placz:
  8. wczoraj wysłałam 20,-
  9. z tym smrodkiem przyznaję rację, wiozłam w dłuższą trasę psa ze schroniska - dla osoby wiedzącej czego się spodziewać to do przeżycia, ale dla kogoś nieuświadomionego może być ciężkie do zniesienia :)
  10. na fb - https://www.facebook.com/pages/Transport-tu-i-tam-po-drodze-mi/199778306699364#!/groups/425886884111869/ na razie mała grupa, ktoś chyba zawozi zwierzaka z W-wy do Torunia 22.06 i proponuje podłączenie
  11. Bazarek m.in. na Basta: http://www.dogomania.pl/forum/threads/228440-OTWARTE_Mini-bazarek-literacko-muzyczny_na-4-psiaki-w-potrzebie_do-25-06?p=19260888#post19260888 Zapraszam :)
  12. Luka1 na bazarku podałam nr konta fundacyjnego, mogą spływać pieniążki z dopiskiem: cegiełka na 4 psiaki - proszę odnotowuj to na wątku bazarkowym, ja ujmę to w poście rozliczeniowym, z góry dziękuję :)
  13. BAZAREK na fundacyjne psiaki OTWARTY :) ZAPRASZAM! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228440-OTWARTE_Mini-bazarek-literacko-muzyczny_na-4-psiaki-w-potrzebie_do-25-06?p=19260888#post19260888[/URL]
  14. łej tam, łej tam luka nie kręć nosem ;) miśki poszyte, wzgardzone przez dziecko na stryszku leżały i mole je miały zjeść?! Na bazarach maskotek zatrzęsienie. A Milka będzie cudnie wyglądać z tym dużym różowym misiem :) ok lece otwierać bazar :]
  15. ło matko, nie śpisz cioteczko? ja zmykam do łóżeczka :]
  16. luka1 - skrzynka pełna więc tutaj proszę o zielone światło ;) coś poprawić? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228440-Robi-się_Mini-bazarek-literacko-muzyczny_na-4-psiaki-w-potrzebie_do-25-06?p=19259870#post19259870[/URL]
  17. a ja wpisałam w przelewie Leni chyba... :/
  18. Widać że dobrze dziewczynkom :]
  19. przelałam deklarację za czerwiec i lipiec :]
  20. deklaruję dla małej 10 zł miesięcznie, proszę o nr konta :)
  21. wpłaciłam kilka groszy, pozdrawiam
  22. w ogłoszeniach podawać tylko nr schroniskowy?
  23. ile kosztować może transport suni do Jaaga?
×
×
  • Create New...