z tym smrodkiem przyznaję rację, wiozłam w dłuższą trasę psa ze schroniska - dla osoby wiedzącej czego się spodziewać to do przeżycia, ale dla kogoś nieuświadomionego może być ciężkie do zniesienia :)
na fb - https://www.facebook.com/pages/Transport-tu-i-tam-po-drodze-mi/199778306699364#!/groups/425886884111869/
na razie mała grupa, ktoś chyba zawozi zwierzaka z W-wy do Torunia 22.06 i proponuje podłączenie
Bazarek m.in. na Basta: http://www.dogomania.pl/forum/threads/228440-OTWARTE_Mini-bazarek-literacko-muzyczny_na-4-psiaki-w-potrzebie_do-25-06?p=19260888#post19260888
Zapraszam :)
Luka1 na bazarku podałam nr konta fundacyjnego, mogą spływać pieniążki z dopiskiem: cegiełka na 4 psiaki - proszę odnotowuj to na wątku bazarkowym, ja ujmę to w poście rozliczeniowym, z góry dziękuję :)
łej tam, łej tam luka nie kręć nosem ;) miśki poszyte, wzgardzone przez dziecko na stryszku leżały i mole je miały zjeść?! Na bazarach maskotek zatrzęsienie. A Milka będzie cudnie wyglądać z tym dużym różowym misiem :) ok lece otwierać bazar :]
luka1 - skrzynka pełna więc tutaj proszę o zielone światło ;)
coś poprawić?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228440-Robi-się_Mini-bazarek-literacko-muzyczny_na-4-psiaki-w-potrzebie_do-25-06?p=19259870#post19259870[/URL]