Jump to content
Dogomania

sharka

Members
  • Posts

    13910
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by sharka

  1. a różowe misie? mam jednego do potargania :] tylko żeby jej nie zaszkodziło...
  2. Szukanie domku to pewnie po sterylizacji? Czy kupić maleńkiej pakiecik ogłoszeń?
  3. Najnowsze info od juli88: U Kokulclca ok, muszę zrobić jej ogłoszenia (w pierwszej kolejności napisać jakiś tekst) i szukać domku. Choć mała troszkę broi, m.in. ugryzła synka opiekunki na szczęście nie mocno... Dom bez dzieci... Trudny pies zobaczymy jak pójdą poszukiwania.
  4. Tak, chłopaki są w Mokrym Nosku
  5. Jak Baścisko taki głód zaznało w przeszłości to zrozumiałe że jest zapobiegliwy :] moja Mika też wie co to głód - jak przyjechała do mnie to zdrapywała z drogi znalezioną rozjechaną starą bułkę :/
  6. [quote name='caryca26']Sunia dzisiaj dostała ode mnie parówy , chociaż trudno jej dać bo jej chłopak Szaman wszystko chce zgarnąć dla siebie:) [/QUOTE] chyba powinna zmienić chłopaka skoro ten taki nieokrzesany ;) czyli mała wróciła od wollygator do schronu?
  7. żartuję brzydko... on ma tą łepetynkę taką że aż łapsko do czochrania samo się wyciąga :)
  8. największy? najbardziej łakomy? ;) <:]
  9. na fb utworzyła się grupa transportowa, widziałaś może? [URL]https://www.facebook.com/groups/425886884111869/[/URL]
  10. Z wątku Szarika podkradłam ;)
  11. i BAST się na sesję zdjęciową załapał :)
  12. popatrzyłam na banerek tymusia i myslę "zobaczę tą małą parówkę fistaszka"... i szok - taki super psiak :] no i nie parówka ;)
  13. zaglądam do dziewczynki :)
  14. a szczeniaczki jeszcze nie w domkach?
  15. Bazarek zrobiony: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228016-Zapraszamy_Kramik-z-różnościami_na-szarego-psa_do-17-06[/URL] Cioteczki proszę pomóżcie trzymać na pierwszej[B][COLOR=#008000] [/COLOR][/B]
  16. [quote name='sharka']proszę o nr konta, prześlę kilka zł :][/QUOTE] ludki dajcie konto bo jeszcze trochę i moja skarpetka na psiaki pusta będzie aż do wypłaty ;)
  17. [quote name='sharka']understandme napisała: "Vika to około 10 letnia sunia, która przeżyła w swoim życiu piekło. Zarówno fizyczne jak i psychiczne. Nadziała się na druty zbrojeniowe. Próbując się uwolnić Vika rozrywała swoje ciało, kawałek po kawałku, od brzucha aż po odbyt. Robotnicy znależli ją, a raczej coś co przypominało zmasakrowane zwłoki psa, które wciąż żyły. Po kilkutygodniowej rehabilitacji fizycznie doszła do siebie, mimo, że nikt nie wierzył w to, że przeżyje. Pozostała jeszcze jedna, ogromna rana... Rana psychiczna. Vika początkowo na kazdy dźwięk zamierała, czołgała się po ziemi, panicznie bała się wszystkiego. Trafiła do domu tymczasowego, gdzie powoli odzyskuje wiarę w siebie. Jednak nie może ona pozostać tam do końca swojego życia. Szuka domu bez dzieci i innych zwierząt. Już nie czołga się ze strachu, dzielnie broni swojego domu, w kontaktach z innymi psami jest nieufna, powolutku akceptuje ich obecność i towarzystwo. Za kotami nie przepada, goni je. Najlepiej by było gdyby trafiła do domu z ogrodem, gdyż nie jest gotowa na miejskie hałasy. Idealnym miejscem byłby dom u starszych, cierpliwych ludzi bez zwierząt i dzieci. Wydaje się, że znalezienie domu dla starszego psa po przejściach to niemożliwe, prawda? To zależy już tylko od Ciebie! Viki jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana."[/QUOTE] barb jeśli wyróżniłabyś ogłoszenie na tablicty na dwa tygodnie to zwrócę pieniążki
  18. [quote name='tatankas'] [COLOR=red] [/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=red]Nadziana na druty...cudem uratowana...szuka teraz domu![/COLOR] Jeśli szukasz czujnego i oddanego ci bezgranicznie psa - to Viki jest idealna dla Ciebie. Należy do psów, które potrafią w całości oddać swoje serce ukochanej osobie. Jeśli kogoś pokocha - pójdzie za nim w ogień i wodę, to dzielna suczka, z charakterem . Wiki bardzo chciała by mieć swojego człowieka tylko dla siebie. Będzie go bronić z całych sił, będzie bronić ich wspólnego terytorium nie wpuszczając do niego intruzów. Wspaniale dopilnuje domu z ogrodem. Viki jest średniej wielkości, mocnej budowy, w dobrej kondycji, energiczna i wesoła pomimo swojej trudnej sytuacji.[/B] [B] Bo historia Wiki jest bardzo smutna. Dokładnie nie znamy jej wieku ani przeszłości. Została znaleziona na terenie budowy we Wrocławiu - nadziana na drut zbrojeniowy. Nie wiadomo czy był to przypadek,czy ktoś zrobił to suczce specjalnie.[/B] [B] Została cudem uratowana. Teraz jest całkowicie zdrowa, wysterylizowana,odrobaczona,zaszczepiona i gotowa do adopcji.[/B] [B] Jest podopieczną Schroniska dla Zwierząt we Wrocławiu,obecnie przebywa w domu tymczasowym.[/B] [B] Czy ktoś pokocha Wiki ?[/B] [B] Istnieje możliwość pomocy w jej dowiezieniu. Kontakt w sprawie adopcji:[/B] [B] Patrycja 509277122 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] [/SIZE] [/QUOTE] to tekst do ostatniego pakietu ogłoszeń
  19. no tak, dziś szukamy samych pozytywów :D
  20. i nam właśnie chodzi o takie szczęśliwe psy :] bo dzieciom zapewnia się beztroskie dzieciństwo i troskami rodziców nie zamęcza, a że pies to wieczny dzieciak... ;) luka1 już pewnie cioteczko siwiejesz ze zgryzoty skąd brać fundusze na hotelik... przydałby się domek, oj przydał...
  21. krzątanie wokół bazarku dla Szarika trwa, mam już część zdjęć od cioteczki cancer43, wieczorem postaram się je obrobić i zacznę jutro bazarro tworzyć :] a kilka dni temu mówiłam że muszę trochę odpocząć od bazarków ;) pocieszam się że wstawianie opisów i zdjęć to żadna praca ;p cała przyjemność focenia a później pakowania spada na cioteczkę cancer43 ;) jednak nie ma co dzielić skóry na niedzwiedziu, oby klienci dopisali i cioteczka miała co pakować :]
  22. proszę o nr konta, prześlę kilka zł :]
  23. nie wiem, czy ocet pomoże.. a jak będzie miała rankę, nie będzie jej szczypać? ZuziaM może podeślę Ci szampon ziołowy dla Emki? Ja daję troszkę oliwy do jedzenia mojej Mice, albo żółtko, i sierściucha lepsza, ale ze mnie żaden weterynarz ;)
  24. przyszła wypłata, więc kilka zł wysłałam maleńkiej, mam sentyment do staruszków :]
  25. przelałam 20 zł na Ksenię, pozdrawiam :]
×
×
  • Create New...