Jump to content
Dogomania

sharka

Members
  • Posts

    13910
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by sharka

  1. [quote name='abra43']Dziewczyny dzwoncie od czasu do czasu do tej lekarki to wiadomo będzie co dalej ona cieszy sie z każdego telefonu jest bardzo sympatyczna.[/QUOTE] jest :) ale niestety zdjęć nie ma, a ogłoszenia przez to tracą :/
  2. luka1, rozliczenia stanęły na początku września... pewnie nastroju Ci to nie poprawi... minus coraz większy...
  3. [quote name='LILUtosi']Jeszcze nie szczepiłam. Muszę zebrac pare psów żeby lekarz przyjechał.[/QUOTE] ok :) boję się, że przeoczę informację, bo nie jestem często u Ramzia, ale jakby co to proszę o pw :)
  4. 1.10 wpłaciłam stałą za X i XI
  5. jutro poodświeżam ogłoszenia gdzie się da
  6. dziewczyny może zadzwońcie do lekarki, zapytajcie jaka jest sytuacja? ja leżę bo mnie jakiś wirus dopadł, mówić nie mogę, zresztą jak same widziałyście nie jestem traktowana poważnie :/ za moment skończą się wyróżnienia na tablicy
  7. leczenie trochę potrwa :/
  8. może ogłoszenie w gazecie by coś pomogło?
  9. a masz jakąś alternatywę? słyszałam kilka razy jak pieski zasiedziane w jednym miejscu, po zmianie szły do adopcji :) taki zbieg okoliczności że akurat pojawiły się chętne domki :)
  10. może coś u mnie się cieło, teraz już jest :)
  11. zdjęcie szczylka zniknęło, ale zdążyłam zobaczyć cudeńko :)
  12. odwiedzam dziewczynkę :)
  13. gumtree jest chyba na tydzień 20 zł :/
  14. odwiedzam Baścisko :)
  15. też się martwię :/ jeszcze trochę i skończą się wyróżnienia ogłoszeń, ech
  16. [quote name='iwonamaj']Jestem za... I uświadomić pani doktor, co może spotkać psiaki ze strony złych ludzi. Jak na razie nie pomogła nam w żaden konkretny sposób, a to co robi teraz dla psiaków to działanie bez perspektyw dla psów i bardzo krótkowzroczne.[/QUOTE] Nie znam dokładnie sytuacji, natomiast mam odczucie że to my staramy się pomóc jej, ogłaszając psiaki w internecie, a nie ona nam :] lekarka jest na miejscu, jest osobą bardzo propsią a jednocześnie - odniosłam takie wrażenie - stanowczą i pewną siebie. Nie wiem na jak długo starczy jej sił, może już czas na wkroczenie TOZ ale tylko w porozumieniu z p dr bo to ona jest na miejscu i ma adres psów.
  17. mój mini bazarro się robi, ale idzie opornie, ruszy jutro :) edit: i ruszył: http://www.dogomania.pl/forum/threads/233056-Torba-i-drobiazgi_krótko_tanio_na-chorą-Saszę_do-07-10?p=19750274#post19750274 zapraszam :)
  18. ode mnie jest niestety daleko, nie dam rady podjechać, a nie znam nikogo kto mógłby, chyba cancer43 jest najbliżej...
  19. [quote name='LILUtosi']Szczepienie p/wsciekliźnie to ze 20zł, komplet z 70zł chyba.[/QUOTE] decyzja należy do Was, jesli przyda się Ramzesowi szczepienie kompleksowe, to ok
  20. [quote name='sharka']niestety z fantami u mnie krucho, bazarki porobiłam lub już powysyłałam do cioteczek :/[/QUOTE] znalazłam jednak jeszcze kilka fantów - wieczorem zrobię bazarek :)
  21. zasponsoruję Ramzesowi szczepienia - ile przesłać i na jakie konto?
×
×
  • Create New...