Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]a no mom Oliśka;) i mom c-af i wychodzi git:D no ino że jo mom 14-42mm[/COLOR][/QUOTE] Ło to ty masz krótki:O mój ma 18-70mm:evil_lol:
  2. [quote name='LadyK']Dawaj foty :diabloti::loveu:[/QUOTE] Dam jutro bo juz mi sie nie chce dzisiaj:P [quote name='Bartiśkowa_']Czekamy wciąż [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE] I nadal poczekacie;):evil_lol:
  3. [quote name='Bartiśkowa_']Dajcie spokój ta szkoła toż to piekło jest xd Mam dość codziennie co innego trzeba się uczyc Eh..... [URL]http://img412.imageshack.us/img412/2743/dsc02956wy.jpg[/URL] ale przynajmniej w weekend mogę sobię takiego Kabisia podziwiać [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] No niestety.. Ja ten tydzień mam juz w sumie luźniejszy ale tez przez to że wiekszość sobie olewam... no:) musze jakies foty wgrac to moze ruszy u nas sie;) [quote name='LadyK']Będę trzymać kciuki ;) Ja się uczę na ile czasu starczy, a resztę to ściągam nałogowo :D[/QUOTE] [quote name='bianka19']Ja tak samo :D Nie ma to , jak ściąganie :)[/QUOTE] heh:) Oj dziewczyny dziewczyny:P Więc nasze sobotnie drzwi otwarte wyszły:D Wszystko się podobało i jest ok:D Foty potem moze jakieś załatwie ale nie wiem:P
  4. Fajne skarpetki:D:D hehe;)
  5. :) Ja też mam w planach nowy obiektyw ale co mi z planów wyjdzie to nie wiadomo:P heh:D Tylko że ja używany chce... przynajmniej jak na razie bo te 200-300 zł to w sumie nie tragedia;) a ten który chce ma świetne opinie:) tylko jeszcze musiałabym zagadać do taty:P haha:D ale i tak za swoje kupie;) No dobra a wracając do twojego obiektywu no to nie wiem co bym ci mogła pomóc.. w necie poczytaj dużo o nich bo coś na pewno jest;)
  6. Ej ja tez chce takie ładne zdjęcia robić;( To nie uczciwe że nie umiem;P Cudna Sonia;D [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af267/iamcherrylady/dogomania/DSC02452.jpg[/url] nie moge z tego zdjęcia<lol2>:P [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af267/iamcherrylady/dogomania/DSC02393.jpg[/url] MEGA:loveu:
  7. Hej Anitka;D boże jak dawno mnie u was nie było;) Z tego wszystkiego zapomniałam ci tu napisać jaki to Diuczek jest piękny i cudowny:D Śliczny i w ogóle;) Ale Bartiś i Amiś oczywiście tez:D Kocham ich wszystkich:D
  8. Boże masz małego psiaka:D Normalnie patrze na tytuł galerii i coś mi nie gra potem mówie sobie kurcze przecież magda miała axela ale kto to ten magnus... no i patrze a tu takie cudo:D śliczny:) I gratulacje:D
  9. [quote name='LadyK']Hej :hand: Znalazłam trochę czasu więc wpadłam w odwiedzinki :) Z tego co zauważyłam to wszyscy cierpią na brak czasu ostatnio. Ja mam tyle sprawdzianów w szkole, że masakra - w tym tygodniu miałam codziennie jakiś. W przyszłym się podobnie zapowiada. Już nawet na drugą połowe kwietnia zapowiedziane :shake:[/QUOTE] Hej:) Ja też muszę poodwiedzać wszystkich.. Eh.. ale ja mam teraz co chwile coś.. jeszcze w tym tyg siedziałam 3 razy do 17 w szkole i w domu bylam o 18 a jeszcze sie nauczyć... I jeszcze ucze sie ucze a oceny mam tak tragiczne;/ Eh... jeszcze jutro mamy drzwi otwarte w szkole i mamy występ... wiec musi wyjśc... a dzisiejsza próba popołudniowa to bylo coś:P nic nam sie nie chciało i nie wyszło:P eh.. trzymać jutro kciuki:)
  10. To wiecej załatw anita:D:D haha:P nie no żartuje ale wiesz jakbyś dała rade:D zaraz sie wszystkie rzucą na tego jednego co nie Anuli i co:P Biedny:P
  11. Ja tez sie zgadzam:D a ile tej płci męskiej masz zamiar załatwić?:D:D
  12. [quote name='halgre'][B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"][SIZE="5"]Witam[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://i42.tinypic.com/x6kly8.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE][/QUOTE] Hej:) ale to twoje drzewo już wielkie;) Moje drzewko ---> [URL="http://adus906.posadzdrzewo.pl/"]KLIKAĆ!!!!![/URL] A tak w ogóle to już nikt prawie o nas nie pamięta;( Ja nie mam czasu żeby wchodzić do galerii w weekend postaram się nadrobić... Niestety ten tydzień jest masakryczny:( I jeszcze chora jestem ale muszę do szkoły chodzić bo inaczej bym rady nie dała...
  13. i jedno takie z innego spacerku: [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF1259.jpg[/IMG] i dwie domowe: [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF1012.jpg[/IMG] [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF1032.jpg[/IMG] To już wszystkie:) dziękuje za uwagę:D
  14. A ja mam zdjęcia od Martyny:D [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF1162.jpg[/IMG] [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF1163.jpg[/IMG] [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF1165.jpg[/IMG] [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF1157.jpg[/IMG] CDN:)
  15. haha:D ja też sie nie moge doczekać:D a tam jest jezioro?:D Tak w ogóle to jak ja tam wyglądam na tym zdjęciu:P haha:P Jeszcze miałam stare włosy:P A Iś się aparatem chwali:P
  16. Hej kochanie:D Dawaj tu zdjęcia Majki:D Nie obijaj sie;P
  17. [quote name='Martunia']Hej Wam :D! Kabisiątko :loveu:[/QUOTE] Hej:) :D:D:D [quote name='bianka19']Cześć. ;) Jaki śliczny chłopczyk. [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE] hej:) dziekujemy:D [quote name='halgre'][url]http://img412.imageshack.us/img412/2743/dsc02956wy.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"] futerko leży na futerku [IMG]http://i47.tinypic.com/309svub.jpg[/IMG] Śliczny Kabiś ...! [/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE][/QUOTE] haha:D dobre:D dziekuje:)
  18. [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5697/dsc02943.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6752/dsc02950f.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9697/dsc02953iy.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2743/dsc02956wy.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/3219/dsc02957x.jpg[/IMG] I tyle;) Mało bo mało ale są:P I nawet w miarę ostre powychodziły:D
  19. [quote name='bianka19']No to faajnie masz. ;) Ja muszę harować w szkole :([/QUOTE] Miałam:P teraz też juz do szkoły trzeba bedzie chodzić... FOTKI: [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5118/dsc02911.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/4657/dsc02912j.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/6462/dsc02925q.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5659/dsc02931r.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9305/dsc02934k.jpg[/IMG] CDN:)
  20. To ja bede tutaj pierwsza:D:D [SIZE=7] [B][COLOR=Plum]Sto[/COLOR] [COLOR=DarkOrchid]lat[/COLOR] [COLOR=Purple]Sto[/COLOR][COLOR=SlateGray] [COLOR=Indigo]lat[/COLOR][/COLOR]:D [COLOR=Orange]Najlepszego [/COLOR][COLOR=Yellow]Anitka[/COLOR][COLOR=Red]:*:*[/COLOR][/B][/SIZE]
  21. [quote name='halgre'][B][COLOR="#8b0000"]Witam [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/15p37km.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE][/QUOTE] Hej:):) Musze do was wpaść w końcu..;) W ogóle to mam jakieś fotki chce ktoś??:D
  22. [quote name='bianka19']Komu się chce ? [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE] haha nie wiem:P Ja mam teraz rekolekcje:D :evil_lol: musze jakieś foty małpiszona skombinować:P
  23. [URL]http://img52.imageshack.us/img52/5697/img5666p.jpg[/URL] to jest świetne boskie i w ogóle;) :loveu:
  24. [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af267/iamcherrylady/dogomania/28022010/DSC01238.jpg[/url] wściekła Sonia:evil_lol:
  25. Ja iśke przygarnę:D:P
×
×
  • Create New...