Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1310/dsc03959we.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7710/dsc03999d.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/2137/dsc04001de.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/2682/dsc04013m.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/171/dsc04014e.jpg[/IMG] CDN::) ..............................
  2. [quote name='LadyK'][url]http://img340.imageshack.us/img340/8152/dsc04214dc.jpg[/url] gimnastyka Kabika języka :diabloti: :D:D[/QUOTE] heh:) On na każdym zdjęciu wyciąga język:evil_lol: [quote name='Foxowa']Cześć Śledziku ;** Co tam?[/QUOTE] Hej baranku:* A nic za dużo mam nauki i juz umieram... A u ciebie? Bardzo się cieszę że ktoś o nas pamięta mimo że ja sama prawie żadnej galerii nie odwiedzam ale nie daje rady:( Postanawiam poprawę od weekendu w czerwcu..:) A teraz zdjecia dam:) Śpioch:) [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1795/dsc03918e.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/3054/dsc03921s.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/2223/dsc03923u.jpg[/IMG] Podwórkowe [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/292/dsc03954h.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2247/dsc03958z.jpg[/IMG] CDN:)
  3. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]ok fajnie:evil_lol: ino w sumie można padaż że komplet momy bo jeszce te 2 miejsca a mo jechac Brat Anity i jego kolega;)[/COLOR][/QUOTE] :) No fakt...;) zapomniałam że mamy jakis facetów na zlocie:P
  4. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]na miejscu w 1 dzień byda łazić po domkach i żebrać:evil_lol: jak na razie brakuje 2 osób do zapełnienia jednego domku... tak co sie zapełnią te miejsca bo trzeba bydzie je opłacać...[/COLOR][/QUOTE] Mogę ci pomóc żebrać:P haha:D Czyli ktoś musi potwierdzić udział i kase przelać;D
  5. [quote name='Iś & Chester']Adzik, zbuntujmy się, stworzymy super agglitowy team Kornel-owca-pies xd [/QUOTE] heh:P jak widac nie mozemy bo nie mamy pozwolenia...;( Nie mozesz byc moim psem:( [quote name='dog193']Ada, przykro mi, ale jak chcesz, to możesz sobie poszukać innego pieska :D Dziewczynko na I - od przedrostka Kornel to się wypchaj, jest made in Ewa i go nie oddam. Mogłaś dalej być Korneliśką, ale twoja ignorancja wszystko przekreśliła :([/QUOTE] O moge miec innego?:D super:D
  6. [quote name='dog193']Bo jesteś moją owcą, a ja ci nie pozwalam :diabloti:[/QUOTE] Nie jesteś wyrozumiałą panią:( ale i tak cię kocham co zrobić no...;*
  7. [quote name='dog193']Eeee, nie :diabloti:[/QUOTE] :(:(:(:(;(;( dlaczego no:( ?
  8. [quote name='dog193']Eeee, jak mogłaś ją adoptować, skoro jesteś owcą, Korneliadą, moją zresztą? :diabloti:[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE] Ja wiem... ale jako owca nie mogę mieć psa??:(
  9. [quote name='Iś & Chester']ja bym mogła pohopać troszkę, bo troszkę, bo pies mój za ciężki i stawy nie te, ale go nie biorę :D więc nie pohopiem xd a co do pogody, to Ty mi tam Adziku z północy nie narzekaj :diabloti: bo z tego co się orientuję najgorzej jest na południu, małopolska i śląsk + podkarpacie. W Krakowie właśnie mosty zamykają, już 2 zamknięte, reszta pewnie jutro. Wisła się podniosła, miejscami tylko końcówki drzew widać, koło moich dziadków park zalany, parking przy centrum handlowym.. Ludzie niektórzy nie mają jak do domów wracać, a dzisiaj już kilka szkół ewakuowali. Nic tylko sobie kupić ponton i interes założyć ludzi przewożąc xd Dobrze że moja wieś na terenie wyżynnym i mostu po drodze do skzoły nie mam xd[/QUOTE] To poskaczemy sobie razem:D Ja z zachodu jestem o:P Nie znasz sie na mapie:P Ja bym sie cieszyła jakbym nie mogla dojechać do szkoły:D [quote name='dog193']Gdyby ta na I, co wyżej pisała dalej była moim psem, to może by się zgodziła trochę poskakać :diabloti: Ale że ją oddałam do schroniska, to niestety nie ma takiej opcji :eviltong:[/QUOTE] ale ja ją adoptowałam:D haha:D Isia będziemy skakać w agi:D
  10. zawsze można grac drużynowo:P Tak co do pogody sie zgadzam...;/ Nie moze byc takiej na zlocie bo sie zjem:P
  11. [quote name='Katarama']Co w trawie piszczy?? Jaki jęzorek :)[/QUOTE] ;) [quote name='Cavy'][url]http://img42.imageshack.us/img42/6048/dsc04083u.jpg[/url] Tofik też tak śmieszne zakopuje tylnymi łapami po każdej "niespodziance" :mdleje: :lol:[/QUOTE] mają coś wspólnego;) ale kabi czasami tak sobie kopie żeby trochę na kurzyć:P [quote name='bianka19']jakie piękny ! :loveu: Chyba mu było gorąco , bo na wszystkich fotach z jęzorkiem wywieszonym :evil_lol: [url]http://img413.imageshack.us/img413/4046/dsc04203k.jpg[/url][/QUOTE] zmęczony był:) Jestem załamana pogodą nie moge przetestować mojego obiektywu;(
  12. A ja się pochwale na dzień dzisiejszy nie jedziemy nigdzie:D haha:D chyba ze gdzieś w okolice takie bliskie :P ale to na jeden dzień z tym ze jeszcze nic nie wiadomo;P
  13. Ja tęskniłam:) ale co mam pisać jak cie nie ma:P Dawaj foty i nie marudź;p
  14. Ja zawsze czegoś zapominam:D najważniejsze żebyś wzięła aparat:D :D Miłej zabawy:D
  15. [quote name='Izuuus']Fajne te zdjęcia, i jasne! ;)[/QUOTE] No te są jasne:D [quote name='halgre'][B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Jakie śliczne Kabisie w tej trawie ! :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/QUOTE] Dziękujemy:) [quote name='Bartiśkowa_']aleś go zajechała :evil_lol: Śliczny :loveu:[/QUOTE] gdzie tam:P wydaje ci sie:P dziekujemy:) [quote name='Bewarka'][url]http://img28.imageshack.us/img28/6251/dsc04211i.jpg[/url] Przystojniak :iloveyou: Ładnie mu w tym rogziku... :loveu:[/QUOTE] :):) dzieki:* Kurcze musze was wszystkich poodwiedzac ale czasu brak czasu brak;( Pochwale się że doszedł mi nowy obiektyw :D:D haha:D Tamron 55-200 f/4-5.6 :D:D:D
  16. Spakowana?:D ale ci zazdroszczę że jedziesz.. My nigdzie nie jedziemy;/
  17. hej:*:* Co tam u was?? Jak Majka??:D
  18. jeśli nie masz limitu kasy to najlepiej jakiś jasny obiektyw czyli światło np. 2.8 Ogniskowa to wiadomo do 200 albo i więcej nawet ale to juz twój wybór No a gdzie szukać... najlepiej jak juz masz upatrzony jakiś to w google wpisac jego nazwę i opinii szukać, albo jeszcze mozesz wejść na forum minolty/sonego..
  19. [quote name='Vitka']Pragnę kupić nowy obiektyw, ale zupełnie nie wiem jaki i chciałam zapytać jakie macie, żeby sobie porównać. Możecie mi opisać? (Choćby na PW) Jakie są? Czy są dobre? Dlaczego? Do czego się nadają? Itp. Bo same parametry to nic mi nie mówią. ;) Dziękuję z góry! :)[/QUOTE] Przede wszystkim warto czytać opinie w necie jak już się znajdzie obiektyw który się chce... Zależy ile masz kasy.. i zależy czy chcesz jakiś długi czy jaki? Ja mam jak narazie tylko kitowy 18-70 mm Sonego na drugi czekam właśnie..
  20. [quote name='Vitka']Czy ktoś ma może aparat Sony alpha lub zna się na obiektywach? :) Potrzebuję rady.[/QUOTE] Ja mam. a o co chodzi? nie wiem czy bede w stanie pomóc ale może ;)
  21. [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6251/dsc04211i.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/7711/dsc04213.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8152/dsc04214dc.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6033/dsc04215.jpg[/IMG] Na razie tyle;) z pola koniec;)
  22. [quote name='Izabela124.']Przyszłam się przywitać :)[/QUOTE] hej:) mam jeszcze zdjęć : Jeszcze z pola te najbardziej udane;) [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/2941/dsc04202io.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/4046/dsc04203k.jpg[/IMG] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/7889/dsc04204.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/7164/dsc04206.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/267/dsc04208v.jpg[/IMG] CDN:)
  23. [url]http://i41.tinypic.com/2ccxi53.jpg[/url] zamienili się miejscami??:evil_lol:
  24. [quote name='Iś & Chester']Adzik, zaprzęgnij swojego westa i dajesz :D:D pociągi są jak coś ^^[/QUOTE] Mój west nie jedzie przecież...:( Nie no jakoś się dotransportuje ale jednak to żeby iść na piechotę to jest coś:D
  25. A ja nie wiem jak dojadę:P najwyżej przyjadę rowerem albo na pieszo:P wyjdę miesiąc wcześniej to dojdę;D
×
×
  • Create New...