Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='Pusiakowa']nie. xD ja go w ogóle nie znam . :diabloti: ale moge poznać ^^ . ja chce jego buty ! i spodnie ! :D:D . i brzucha dotknąć . :grins:[/QUOTE] haha:P szczere:P
  2. [quote name='Pusiakowa']to jest, hm.... CHŁOPAK ! :D . i sie zajebiście ubiera . < 333333333333333 . ;p i ma ładny brzuszek . ^^[/QUOTE] hah;D ale jesteście razem?:D czy jak?:P
  3. [quote name='Martunia']Heeeej :D Jak tam szkoła :diabloti:?[/QUOTE] szkoła jak szkoła;P haha:P nic nowego ;) znaczy no w sumie moze i nowego ale tu napewno nie bede o tym gadac:P powoli zaczynam sie uczyc:D
  4. [quote name='Pusiakowa']jakie szczegóły? xD .[/QUOTE] własnie nie wiem jakie;P kto to , gdzie, jak, kiedy, po co , dalczzego:P
  5. Też bym na ferie w ciepłe kraje pojechała:D TO dawaj te foty:D
  6. [quote name='bianka19']Łooch dziękuuje :D Nareszcie [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE] nmzc:D haha;D wiem wiem bo ja nie mam kiedy wchodzic do innych.. albo mi sie zwyczajnie nie chce;P [quote name='Pusiakowa']takim fajnym, ładnym . :diabloti: ma ładne buty. xDD[/QUOTE] O:D szczegóły poprosze:D:P
  7. [url]http://i46.tinypic.com/m94o61.jpg[/url] jakiego ma łosia:D O a to z tunezji to z kiedy?? a wakacji?
  8. haha dobrze ci tak:P Koniec wolnego:D haha:D
  9. [quote name='Pusiakowa']nudy, krece z takim jednym . :D a u ciebie, Stefciu ? :diabloti:[/QUOTE] Ło z jakim? ja o czymś nie wiem?;p A u mnie spoko:P żyje;D
  10. [quote name='bianka19']Fochneliście sie na nas nas , że już nas nie odwiedzacie ?[COLOR=Blue][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/COLOR][/QUOTE] Nie no coś ty..;) ja rzadko wpadam do kogoś bo mam tyle do nadrobienia.. a czasu mało... eh... ale odwiedzę was niedługo:)
  11. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Stefan oh noes:evil_lol: a tak wg do dzień dobry:D[/COLOR][/QUOTE] hah to moge być Michał albo Michalina:P Hej:D [quote name='Pusiakowa']mi również.:D[/QUOTE] :D co u ciebie Andrzej?:D
  12. Sweet

    Fiodorek.

    Właśnie kończcie już te ferie bo ja tak dawno miałam:P
  13. [quote name='Kaya93']Hahaha xD Nie no nie można tak :D PROSZĘ SIE ŁADNIE PRZEPROSIĆ! Tak tak kcohanie xP a świstak siedział i zawijał :diabloti: Nie wychodz, to juz sie więcej nie powtórzy PRAWDA ADUŚ? Zastań, tak kocham Cie, nie odchodz nie zostawiaj mnie, nie po to dałam Ci swój świat, abyś odkrył go i serce skraaaaadł sialala dalej nie pamiętam :D [/QUOTE] Nie przeprosze bo mnie znowu okłamujesz że ja też kochasz;( Ranisz mnie ciągle:( No tak:P No widzisz nawet jej śpiewasz ;(
  14. [quote name='Pusiakowa']nie w ogóle. a ja jestem Andrzej. :diabloti:[/QUOTE] A ja Stefan miło mi:D
  15. [quote name='Izuuus']Bezczelność :placz: Zamykam się w sobie, już nie wyjdę.[/QUOTE] Tylko nie trzaskaj drzwiami:P [quote name='Izuuus'] Oo, czego ja sie tu dowiaduje :D Sie powtórze xD TO BYŁ, JEST I BĘDZIE TYLKO I WYŁĄCZNIE MÓJ PIES xD [/QUOTE] Prawdy moja kochana:D jasne:P chciałabyś:P
  16. [quote name='Pusiakowa']hej słitaśna słitowo co się chwali lustrzanka co chwile na nk. :D:D[/QUOTE] hej Pusiakowa;):D nie chwale się co chwile:P
  17. haha;d wiem ze lubisz sie uczyc:P
  18. jasne:P ty sie nie wypowiadaj:P każdy wie ze Maja jest moja;D nie okłamuj wszystkich:P A paulina to w ogóle ściemnia że ona jej:P
  19. bo to jest moja galeria i mój pies:D haha;P
  20. Nie no przeciez fajnie bedzie:D ja juz tydzien w szkole przeżyłam:D
  21. A ja przyszłam się przywitać po raz pierwszy:D Nestea jest cudna:loveu: I zdjęcia też świetne robisz;)
  22. Hej:D Co tam?:D Od pon do szkoły:D ]:-> hahahahahahahhahaha:evil_lol:
  23. [quote name='Bartiśkowa_']hehe xd Ty lepiej ministrem nie zostawaj bo było by krucho z nami[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] A Co u Cb słuchać ? Jak tam w szkole ? Podoba się ? [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE] Z wami tak ale ze mną nie:D ja bym miała ferie conajmniej 2miesiace a wakacje 4miesiace:D a nad wami bym pomysałam moze chociaz bym wam wakacje dała:D haha:D A u mnie spoko;) znaczy w miarę o szkole wole nie opowiadac... ale nie chodzi o oceny bo to da sie przezyc;) A u ciebie
  24. [quote name='Cavy'][url]http://img96.imageshack.us/img96/586/dsc02368kopia.jpg[/url] ale śmiechowy :turn-l: :loveu:[/QUOTE] :D [quote name='Bartiśkowa_']Aduś ale ty się okłamujesz [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] albo ktoś Ci takich głupot naopowiadał xd Wymiziaj to kudłate słodkie [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE] Ja się nie okłamuje:P Mówie wam prawde:D Zostałam nowym ministrem edukacji i odwołałam wam ferie:D Wymiziam:)
  25. [quote name='Izabela124.']Czekam na fotki :)[/QUOTE] Nie mam za bardzo żadnych.. [quote name='Kaya93']:buzi: hahaha jakie genialne zdjęcie :evil_lol: [URL]http://img96.imageshack.us/img96/586/dsc02368kopia.jpg[/URL] [URL]http://img19.imageshack.us/img19/1962/dsc02367kopia.jpg[/URL] Bosko wygląda w tym wdzianku i kucyczku :loveu: [URL]http://img693.imageshack.us/img693/1622/dsc02380kopia.jpg[/URL] Oj Adu xD jakie Ty ludziom kity wciskasz :diabloti:[/QUOTE] Dziękuje;D przekaże mu:D haha;P Nie wciskam kitów uświadamiam was o tym tylko:P
×
×
  • Create New...