-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[url]http://i39.tinypic.com/ngrq6u.jpg[/url] :loveu: Inne też cudne ale tamto najlepsze:):)
-
Przecież aż tak źle nie jest:P Nie no nie jest źle;) Tak słodko wyglądasz:D
-
[quote name='Aleksandrossa']Śliiiczny :) Ile on waży? Bo sprawia wrażenie dużego psiaka :D?[/QUOTE] Dziękuje;) Dużo:P znaczy 5-6kg... No bo jest tak mniej więcej wymiarów westa.;) Taka podróba yorka z niego nieudana:P
-
Bo fryzjerzy zawsze po swojemu robią...;/ strasznie popsuła?
-
[quote name='halgre'][url]http://img691.imageshack.us/img691/1808/dsc04101px.jpg[/url] [url]http://img717.imageshack.us/img717/9243/dsc04143k.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Śliiiczne Kabisie :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://img441.imageshack.us/img441/4889/dsc04145b.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Fajne te domki w tle ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/QUOTE] Dzięujemy:) A no fajne bo niedawno budowane:) [quote name='deer_1987']troche za ciemne niektore :)[/QUOTE] No niektóre tak ale nie chciało mi się rozjaśniać... następne są lepsze;) [quote name='Katarama']Jaka śliczna fryzurka ;)[/QUOTE] Dziękujemy:D Dzisiaj nie wiem czy dam rade dać fotki jakieś ale jutro powinno coś być:)
-
Wyczerpująca wypowiedź:evil_lol:
-
Ja jestem leń od urodzenia;P Po prostu im wiecej mam do zrobienia tym mniej mi się chce...:P Nawet z domu wychodzić mi się nie chce:P A co do fot to Anula wstawiłabyś coś Bonka;P
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]no ale weź mi sie tak perfidnie nie chce nic!! czas umierać...:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Mi bardziej się nie chce;P No.. chyba już tak:evil_lol:
-
śliczna majka:D Kto ma takie włosy??:D
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue] ogólnie ostatnio mom MEGA lenia:D[/COLOR][/QUOTE] Ej ja też... Tak mi sie nie chce że to koniec.... Może umieram to dlatego..;):P
-
I już ostatnie: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7770/dsc04138n.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3854/dsc04139d.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7210/dsc04142v.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9243/dsc04143k.jpg[/IMG] I drzewko jakieś:) [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4889/dsc04145b.jpg[/IMG] KONIEC:) Potem będą jeszcze w sumie ładniejsze a przynajmniej mi się bardziej podobają:)
-
I jeszcze kilka: [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6928/dsc04113x.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8682/dsc04115a.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/576/dsc04117a.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6628/dsc04126a.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/30/dsc04127l.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='halgre'][url]http://img714.imageshack.us/img714/7509/dsc04221t.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Słodki Kabiś ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/QUOTE] Dziękujemy:) Zdjęcia dalsze ze spaceru: [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9918/dsc04100e.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/1808/dsc04101px.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/7887/dsc04103o.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9247/dsc04109n.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/9466/dsc04111h.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='Pestka'][URL]http://img714.imageshack.us/img714/7509/dsc04221t.jpg[/URL] Wyglada na strasznie zmęczonego :cool3:[/QUOTE] bo był:P a po za tym był zły że stanęłam i go wołam a on chciał iść przed siebie:P W najbliższym czasie lepsze zdjęcia z tej sesji;)
-
[quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://img245.imageshack.us/img245/8761/dsc04061h.jpg[/URL] jaki usmiech :evil_lol::loveu:[/QUOTE] [quote name='deer_1987']Slodko sie usmiecha :D[/QUOTE] ;) słodko? głupio:P [quote name='Izabela124.'][url]http://img42.imageshack.us/img42/6048/dsc04083u.jpg[/url] jakie wygibasy :evil_lol:[/QUOTE] heh:D bo on głupio jest:P
-
I część 3 ostatnia: [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7509/dsc04221t.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3063/dsc04267x.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/4899/dsc04273z.jpg[/IMG] KONIEC:):evil_lol:
-
Wydanie 2: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5139/dsc04118t.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8457/dsc04176r.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8059/dsc04179h.jpg[/IMG] [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/1073/dsc04181r.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/3715/dsc04218.jpg[/IMG] CDN:)
-
Śmieszne fotki Kabika wydanie 1: [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/8761/dsc04061h.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2036/dsc04080ie.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3571/dsc04081q.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6048/dsc04083u.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/2980/dsc04085b.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='deer_1987']no juz wczesniej mialss dodac i nie dodalas..[/QUOTE] wiem wiem... zaraz dodam nie miałam czasu... Tylko odrazu mówie że jakości są takiej se bo niektóre nie wyszły ale tych min nie mogłam wam nie pokazac;)
-
Chcecie fotki??:D Takie do pośmiania są:D
-
fajne ale bardziej mi się podobają te co mają mniejszą głębie:) Z czego był ten tort??
-
Najlepszego Dla Bonulka:):)::loveu:
-
[quote name='deer_1987']no to czekam![/QUOTE] Chciałam dodać te ze śmiesznymi minami ale coś sie nie bardzo chcę wgrać.. ale mam nadzieje że się uda;)
-
Nawet nie zauważyłam że nie odpowiedziałam wam... [quote name='Izabela124.']Prezent urodzinowy widać, że był bardzo pyszny[/QUOTE] Pewnie że był:D [quote name='Kaya93'][URL]http://img214.imageshack.us/img214/6050/dsc03661o.jpg[/URL] Kabiś! :loveu: ale ma ślizną lśniącą sierść ;o [URL]http://img263.imageshack.us/img263/2125/dsc03562u.jpg[/URL] :buzi:[/QUOTE] no jakoś mu się świeciła:P hehe:) [quote name='halgre'][B][FONT="Times New Roman"][SIZE="3"][COLOR="#8b0000"]Dzieńdoberek :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/QUOTE] Hej:) [quote name='bianka19']Cześć wam. ;) Śliczny masz kolor włosków. :loveu: Kabi cudowny :cool3:[/QUOTE] Hej:) dziękujemy:) Zaskoczę was:D Mam zdjęcia:D i to dużo:) jedne lepsze inne gorsze ale są:) Z niektórych to tak lałam ze nie wiem:P Boskie kabik mam miny:P hehe:D Dam później;)
-
[quote name='dog193']Co Ada - już mnie nie kochasz?[COLOR=Blue] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG]:diabloti: [/COLOR]Zapamiętam to sobie :diabloti:[COLOR=Blue][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/COLOR][/QUOTE] Ja cię kocham zawsze i wszędzie:loveu: