-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Bartiśkowa_']Jak tam ładnie :loveu::loveu: Edytuje tego posta :placz: |Nie chce nic mówic ale na zlocie bd jeszcze ładniej:evil_lol: Przyszłąm do Cię bo mamy taką samą średnią :multi:[/QUOTE] Wiem że ładnie:D za chwile pokaże wam więcej:D haha:D mam nadzieje:D o:D to fajnie:D nawet przyzwoita ta średnia;P
-
[quote name='gordonowa'] No to gratuluję :). Dziękuję :), nie zapominaj, że gdy ty byłaś w gimie również miałaś czerwone paski - żeby w takim liceum jak twoje miec pasek, to trzeba byc noł-lajfem i uczyc się 24/7 :p. A jaka średnia? ;) Mój też :loveu:. Przyjeżdżasz we wrześniu? :diabloti: [/QUOTE] :) No miałam;P Nie no moze nie 24/7 ale troche bardziej sie uczyć niż ja to robiłam:P średnia oficjalnie 4.0:evil_lol: Jak mi nic nie wypadnie to oczywiście:D:D a mam nadzieje że nic mi nie wypadnie:D
-
Ja tez miałam mieć bardzo dobre ale koniec końców mam wzorowe;) No i gratuluje paska:D Też bym chciała mieć:P ale dużo mi brakowało;P [url]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/fotoski/DSC_1119.jpg[/url] Mój Barduś:D:D:loveu:
-
Korenia: Fakt teraz lepsze:) ja się w ogóle w obróbkę nie bawiłam..
-
A co powiecie o tych? [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9586/dsc06354t.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/5640/dsc06374v.jpg[/IMG]
-
Small czyli będą idealne;P Ja nie mam zamiaru jak przyjadę do domu po ulicy w niej chodzić tylko spać:D a do spania uwielbiam duże ciuchy:) Zresztą sama mała nie jestem więc bedzie ok:P
-
Iśka myśle że ty sie utopisz we wszystkim:P ale jak chcesz do spania taką luźną to pewnie będzie ok;) W takim razie jak Męską XL (będzie idealna do spania albo na wf:D) jasno niebieską;)
-
I są fajniejsze niż te damskie:P No szkoda że nie ma w różu...:(
-
Czemu wy tak daleko mieszkacie też bym się z wami spotkała;( Nie rób sobie dreda głupia;P
-
[quote name='Martens']Nie ty jedna :cry:[/QUOTE] No właśnie:(:( A Edzio nie jest za piękny:P
-
[quote name='smallpati']dlaczego wy takie ogromne rozmiary tych koszulek zamawiacie ?:crazyeye: przecież się w tym utopicie :evil_lol:[/QUOTE] Lepsze luźniejsze niż za małe:P do spania będą w sam raz:D [quote name='dog193']Wiesz small, nie każdy jest zgrabny i powabny :evil_lol:[/QUOTE] Dokładnie:P [quote name='smallpati']wiem, codziennie oglądam się w lustrze :diabloti: ale widziałam zdjęcia dziewczyn :cool3: i na pewno zmieszczą się w coś mniejszego, taki rozmiar co zamawiacie to mój ojciec nosi :evil_lol:[/QUOTE] haha:P Zdjęcia kłamią:P
-
ja też nie chce czarną:P Tylko niebieską:D ale nie wiem czy L czy XL:P
-
[quote name='Cavy'][url]http://img695.imageshack.us/img695/6858/dsc06053ly.jpg[/url] Ale tam jest cudownie! :loveu: Dlaczego mi to robisz? Nie wstawiaj tych zdjęć, błagam cie. :placz: :diabloti:[/QUOTE] wiem ze jest cudnie:D Przepraszam jak wrócę wstawię więcej bo teraz mi się nie chce;P Komary mnie zjadaja;(
-
[quote name='gordonowa']Hej Aduś, pamiętasz mnie jeszcze? :) [url]http://img718.imageshack.us/img718/6180/dsc05591u.jpg[/url] Strasznie mi się podoba to zdjęcie :).[/QUOTE] Boże kim ty jestes???:O:O haha:D Pewnie ze cie pamietam:*:* Dziekuje:) Ide zaraz na animacje bo jest mini disco dla dzieci i jest boska muzyczka:D:D
-
[quote name='Bartiśkowa_']Witanko :multi: [URL]http://img25.imageshack.us/img25/9383/dsc05539fp.jpg[/URL] kałuża to jest to :diabloti: [URL]http://img263.imageshack.us/img263/2839/dsc05598e.jpg[/URL] slicznioch zapatrzony:loveu:[/QUOTE] hej hej:D Tak kałuze sa najlepsze:D;) [quote name='Izabela124.'][URL]http://img39.imageshack.us/img39/763/dsc05534j.jpg[/URL] zmęczony Kabiś padł :lol:[/QUOTE] no zmeczony;P Pozdrawiam was wszystkich gorąco z gorącej Turcji:) macie foto żebyście mi trochę zazdrościli:D [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/6858/dsc06053ly.jpg[/IMG]
-
[url]http://img256.imageshack.us/img256/702/dsc0683t.jpg[/url] Moli też chce się bawić:D i też przeczytałam że oglądałaś Pamiętniki Wampirów:D Boski serial:D ale książki mniej mi się podobają :P
-
[quote name='halgre'][url]http://img25.imageshack.us/img25/9383/dsc05539fp.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]hihi ... fajny ozorek :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://img263.imageshack.us/img263/2839/dsc05598e.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Napewno za tobą tak patrzy :evil_lol: słodziak :loveu::loveu: [/COLOR][/B] [url]http://img231.imageshack.us/img231/4851/dsc05612g.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Idzie krokiem marszowym :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://img693.imageshack.us/img693/619/dsc05613bo.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]A cóż to za teren, że az tyle gliny :crazyeye::roll:[/COLOR][/B][/QUOTE] ;) A co do tej gliny to nawet nie wiedziałam że ona tam jest bo zawsze była sucha to myślałam że piasek.. a wybraliśmy się po deszczu i wyglądała jak wyglądała... ale dobrze że zeszła chociaż najpierw było płukanie na dworze bo jeszcze wanna by się zatkała...:evil_lol: [quote name='deer_1987'][url]http://img25.imageshack.us/img25/9383/dsc05539fp.jpg[/url] slicznie sie usmiecha :)[/QUOTE] :) Jutro może jakaś fotkę dam jak będę na kompie i się z wami pożegnam;)
-
Dołączam się do gratulacji:D I w ogóle to mały strasznie wyrósł:D Przystojniak z niego:D:D
-
[url]http://lh5.ggpht.com/_2wfAys3hguo/TBkJmfmG9UI/AAAAAAAAANI/nmFa_rmy8FI/P6040629.JPG[/url] Świetne:D W ogóle boskie te foty ostatni:D:D Fuksik :loveu:
-
Doszła moja kasa??:D
-
Ja się pisze na męską L lub XL bo będzie idealne do spania;D:P a kolor chyba jasno niebieski;) na róż bym się skusiła ale w męskich nie ma;P Kasę przelewam dzisiaj mam nadzieje że dojdzie bo mnie nie ma cały tydzień wiec muszę ją przelać dzisiaj..;)
-
[quote name='Izuuus']To zabrzmiało, jakbyś się na drugi świat wybierała. Fotki fajne, aczkolwiek niektóre przepalone :cool3:[/QUOTE] No nie na drugi świat się nie wybieram jeszcze:P Nie śpieszy mi się tam jak na razie;) na wakacje jadę:) Wiem wiem ale chciałam wam mojego genialnego psa pokazać.... i tak lepiej wyglądają niż w oryginale...;/
-
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4851/dsc05612g.jpg[/IMG] Objawiła się inteligencja mojego psa bo jaki inny wlazł by w mokra glinę... [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/619/dsc05613bo.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/2247/dsc05614l.jpg[/IMG] Czyste ma łapki prawda?:D [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/6919/dsc05615u.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9517/dsc05616u.jpg[/IMG] KONIEC:) Wiem ze niektóre brzydkie więc przepraszam:P Po za tym dzisiaj coś małemu w główkę strzeliło i od rana za mną łaził przymilał się, wskakiwał na kolana, nie protestował jak brałam go na ręce.. Aż się zdziwiłam.. Może przeczuwa że niedługo mnie nie będzie..
-
[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1439/dsc05602a.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/6633/dsc05604n.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1866/dsc05605v.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2849/dsc05608d.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1737/dsc05610g.jpg[/IMG] CDN:) ...................................
-
[IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6180/dsc05591u.jpg[/IMG] Tu zaczał sie mnie całkowicie olewać... [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6504/dsc05597o.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2839/dsc05598e.jpg[/IMG] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/4766/dsc05599d.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5725/dsc05601k.jpg[/IMG] CDN:)