Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='gordonowa']Tam, gdzie mnie zechcą :eviltong:. Ogólnie najlepiej tam, gdzie nie zajmę dużo miejsca, duże te domki są?[/QUOTE] Asia jesteś mała to nie zajmiesz dużo miejsca;P A w ogóle to masz wolne miejsce w samochodzie??:D
  2. Bardo się obżerał:P Jedź na zlot:D ! Może będzie miejsce bo 2 osoby chyba nie jadą...
  3. Ej tam ja chciałam więcej zdjęć z Międzyzdroji !:D A to może jednak mnie tam widziałaś:D ? ;P
  4. Coś musze wykombinować... A może jedzie ktoś przez Poznań? Albo mogłabym się z kimś zabrać jak jedzie autem i bym gdzieś podjechała do niego? :D
  5. Ja za koszulkę nie wiem kiedy przeleje i czy w ogóle przeleje bo mam problemy jak dojechać na zlot i nie wiadomo czy w ogóle pojadę...
  6. Nie wiem jak przerobić to logo więc chyba zostaniemy przy czarnych koszulkach dla wszystkich... ja jednak chyba L poproszę męską... powinna być wystarczająco luźna;) I przepraszam że tak mieszam...
  7. [quote name='C&B']Ja ci ufałam a ty taka ;( Miałaś mi go zaraz oddać ;([/QUOTE] Jaka? Fajna?:D Oddam ci go przecież... Nie moja wina że poczta opóźnia przesyłkę...;(;/
  8. Ja wam się do dyskusji wtrące bo też nie lubie takich lasek.. Na szczęście trafiłam do szkoły gdzie nie mam takich tyowych plastików ale cóż.. Jak chodziłam do gim też jeszcze nie było tragedii ale dzisiaj szłam i moje kolezanki mi mówią ze tamte dziewczyny naprzeciwko są z 6 klasy podstawówki... To myślałam że padne... na jakąs 3 gim wygladały... A o gimnazjalistkach nie wspomne jak sie ubierają.. Ja sie dopiero od 1LO zaczęłam malować coby nie wyróżniać się aż tak z tłumu ale i tak tylko tuszu i czasem kredki używam bo tapeta mi sie nie podoba i mam gdzies jaką mam twarz:P
  9. Śliczne Czika:D I myszolki tez:D Taylorka ci nie oddam;P :evil_lol:
  10. [quote name='C&B']Ej, nie zartuj sobie :diabloti: Ci już wystarczy przyjemności, daj go mi :eviltong:[/QUOTE] Nie zartuje:P Nie wystarczy:P Dam ci go kiedyś:P przyjedź po niego jak chcesz;P
  11. No:D każdemu się należy:)
  12. [quote name='C&B']Złożę reklamację :D Pewnie jakaś pani na poczcie zobaczy co to jest i sobie ukradnie :D[/QUOTE] haha:P to sobie składaj:P Może dojdzie może nie:P Nigdy nic nie wiadomo z tą nasza pocztą:evil_lol:
  13. [quote name='C&B']Będę czekać ^^[/QUOTE] Dobrze;D Ale pamietaj ze jak nie dojdzie na czas to nie moja wina tylko poczty polskiej!! :evil_lol:
  14. Anita a może na pierwszej stronie dać link do tego gościa z koszulkami??:D
  15. [quote name='C&B']Phi xd Ja chcę go JUŻ![/QUOTE] Pf:P jasne:P Dostaniesz go wieczorem przesyłką poleconą:P narazie jest mój!:D hahahaha;D
  16. Zamawiamy:P Sama nie zamawiaj:P Ej coraz bardziej się zastanawiam czy nie wziąć jednak L:P Kurcze mam problem... :evil_lol:
  17. [quote name='C&B']Jasssne :diabloti: pewnie tam już usycha z tęsknoty. Kiedy mi go oddasz? :diabloti:[/QUOTE] No tak:P Nie usycha niestety:P Dobrze się soba zajmujemy:P Oddam ci go nie wiem jeszcze kiedy.. ale nie dzisiaj:P
  18. [quote name='gordonowa'] To dobrze, prawidłowe nastawienie :). Mogłam, ale miałam jechać na tamten - niestety pokrywa się z terminem moich wakacji. Może za rok pojadę na ten zlot, na który ty jedziesz. Spróbuję czegoś nowego :).[/QUOTE] No:) Bo ja Wrocław lubię a was jeszcze bardziej:) aa czyli nie jedziesz na żaden w koncu? bo nie zakapowałam... w wakacje jestem ciężko mysląca:P
  19. E tam fotek sie czepiasz:P Mój pies za to w zyciu by nie wskoczył do wodmy tak jak moli:P chyba że do kałuży :P I siedziałby w cieniu... bo samemu mu sie nie chce biegać chyba że ja tez bym sobie pobiegałam:D Więc Moli i tak jest lepsza bo sama sie potrafi sobą zająć:)
  20. [quote name='gordonowa'] Bierz to na poważnie :razz: Ja również :p. Aha. Ten zlot na śląsku jest?[/QUOTE] Biorę:) Tak na śląsku;) Mogłaś też jechać no!:D
  21. [quote name='gordonowa'][I]Musiała[/I] to dobre i trafne stwierdzenie. Za rok, może dwa :siara: :p Jasne :). A ty kiedy masz zlot?[/QUOTE] haha:D No ja myśle;P Ja mam 1-7 czy 8 sierpnia;)
  22. [quote name='gordonowa'][I]Początek przekazu do: Adrianna M. Data przekazu: Pierwszy lipiec dwutysięcznego dziesiątego roku. Treść przekazu:[/I] Melduję, iż zdjęcia zobaczone. [I]Koniec przekazu do: Adrianna M. Data przekazu: Pierwszy lipiec dwutysięcznego dziesiątego roku. Brak sygnału. [/I][/QUOTE] haha:D Asia rozwaliłaś mnie:D:D Genialne:) :*
  23. Czuję sie zaszczycona i chyba będę musiała się do was wybrać:D hehe:) Ja oczywiście do mnie też zapraszam jak tylko rodzice ci pozwolą;) ale o tym powinnaś wiedzieć:D No to myśle że pogadamy jak wrocisz z nad morza o tym:D ;) :*
  24. hmm.. nie wiem w ostateczności zamówimy wszystkie czarne i tyle.. zobaczę czy coś wymyśle.. Iśka co ty na to? bo chyba tylko my wybrałyśmy inne kolory..
  25. [quote name='C&B']I jak tam Taylorek? ^^ Nie tęskni za mną? :D[/QUOTE] A dobrze dobrze:D Nie miał czasu zatęsknić:diabloti::diabloti::eviltong::eviltong:
×
×
  • Create New...