-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
Podwórkowe takie:) [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9413/dsc07079x.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5838/dsc07085v.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/4821/dsc07096.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/2074/dsc07107e.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6546/dsc07109s.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='Bartiśkowa_']Obejrzałam zdjecia :loveu:Biuro szefa mnie rozwaliło :evil_lol: Za tydzień się widzimy juuż :multi:[/QUOTE] Biuro szefa jest najlepsze!:D No:D juz w sumie za mniej:D Dam wam foty Kabisiastego za chwile:) bo w końcu za aparat chwyciłam:P I obcięłam misia;) ale lepiej się nie przyglądać jak bo to jest porażka;P
-
Jakie najwięcej ja mam miliard:D haha:D 3 Dni!:D
-
[quote name='Ppx']Czemu? Ja właśnie nie wiem, czy Lucy brać, jak Wasze psinki takie grzeczne będą, a ona jedyna taki wypłoch niegrzeczny. :P[/QUOTE] Bierz ją ja chce białaska!!:D
-
Ja miałam grzybobranie i wiele innych gier planszowych ale nie wiem czy znajdę i czy zmieści mi się do mojej torby:P Obawiam się że i tak będę mieć największą z was wszystkich:P
-
[quote name='Iś & Chester']powiedzcie mi, czy ktoś bierze na zlot suszarkę, do włosów ? :D i ewentualnie z dwa, trzy razy mógłby pożyczyć w razie potrzeby ? xd ja jak coś biorę prostownicę mogę pożyczyć ;P a i kto ma chińczyka to brać :D:D[/QUOTE] Ja biore:D A twoją prostownice sobie zamawiam;P
-
Mój cudny Barduś:*:* :loveu: [COLOR=PaleTurquoise]Licze na jakieś 1000000000 ojro gordonów:evil_lol:[/COLOR]
-
hehe:D ja mam specjalne przywileje powinnam dostać z 10 co najmniej na wstępie:D Barduś:loveu:
-
A ja będę go widzieć za tydzień i go wymiziam ponad poziom hard;P Nie potrzebuje ojro gordonów bo on mnie kocha:D :D:D Piękny:*
-
[quote name='deer_1987'][url]http://img835.imageshack.us/img835/2830/dsc06744.jpg[/url] co to?[/QUOTE] Szczerze to nie wiem:P Jakaś rzeźba chyba..
-
Ej Baranku to się zdecyduj a nie nam nadzieje robisz;( :P
-
[IMG]http://img844.imageshack.us/img844/7536/dsc06862.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/927/dsc06869.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/8670/dsc06879.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/994/dsc06915.jpg[/IMG] I KONIEC:) Wiem że brzydkie ale trudno:evil_lol: kabikowskiego postaram sie dać w najbliższym czasie;)
-
[IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2231/dsc06828r.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5420/dsc06832.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7923/dsc06836.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/1686/dsc06843.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/5231/dsc06860.jpg[/IMG] CDN:) ............................
-
[IMG]http://img832.imageshack.us/img832/8930/dsc06807.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3820/dsc06809.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2937/dsc06817.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8792/dsc06821.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8223/dsc06826.jpg[/IMG] CDN:) ...............................
-
Daje obiecane zdjęcia niestety nie ma kabika bo nie robiłam mu ostatnio zdjęć... [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8079/dsc06738.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4715/dsc06741.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8053/dsc06742.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2830/dsc06744.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/4299/dsc06756.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='Foxowa']No to Śledziku wstawiaj! :lol:[/QUOTE] [quote name='Izabela124.']No i gdzie te zdjęcia?[/QUOTE] będą wieczorem...;)
-
[quote name='bianka19']Witamy się i życzymy miłego dzionka :D[/QUOTE] Witamy:) Szukam jakiś zdjęć kabiszona ale nie wiem czy znajde:P Ale może ze Świnoujścia dam bo byłam tam już kupe czasu temu:P znaczy ze 2 tyg;P
-
[quote name='Iś & Chester']Asia ja Cie serio lubie ^^ i mi to serio obojętne xdd nie mogę się już doczekać ogólnie *.*[/QUOTE] Asia Iśka kłamie:P bo tak naprawdę cię nie lubi bo jadę do Ciebie a nie do niej:evil_lol: ja tez;D
-
Mi też nie robi różnicy kto będzie z nami..;) Ja Asię chętnie przygarnę;):P Mi na psie w domku nie zależy jest mi to całkiem obojętne;D
-
[quote name='dog193']Iś, pomysł ma zostać w tajemnicy przed osobą zainteresowaną, ok? Najwyżej na zlocie popytamy o zgodę, potem będzie niespodzianka, proponuję na sam koniec ;)[/QUOTE] Jak ma zostać w tajemnicy to po co piszesz tutaj:P Ewka głupolku:P Teraz każdy będzie myślał o co chodzi:P
-
To Asia będziesz z nami:D ja też mogę jakiegoś psa przygarnąć jak ktoś by się chciał pozbyć:P Wiecie że za dwa tygodnie i jeden dzień się widzimy?:D :P
-
[quote name='gordonowa']:) Tak, tak, wiem :eviltong:. Ok :). Zależy, od której doba hotelowa się tam zaczyna - myślę, że jeśli chcemy tam na 16 być, to z Bielan musimy o 13.30, 14 wyruszyć ;). Ciocia zumi mówi, że jedzie się tam właśnie tak 2.5 h :) [/QUOTE] :):) to dobrze:D No od 15 tam mamy się zbierać niby;) Ja we Wrocku mam być o 12.30 chyba czy jakoś tak :) wiec w sam raz chyba;)
-
[quote name='gordonowa']He he, racja :eviltong:. Mam :). Możesz się wepchać, jak chcesz :D. To PKS-em do Wrocławia, jak zawsze, i ode mnie na zlot? :) .[/QUOTE] No właśnie:P Asia wiesz że cię kocham nie?:D Tak tak;) Na gadu się zgadamy potem dokładniej jak tobie i twoim rodzicom lepiej pasuje żebym przyjechała;)