Jump to content
Dogomania

agata56

Members
  • Posts

    481
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata56

  1. nooo nareszcie ruszyla sie sprawa sznupka:) :)
  2. Pako no Ty to masz pecha:( smigaj na pierwsza:(
  3. Fota suuuper :) a model niesamowity:)
  4. cos malo ludzikow jak narazie:) Rybc!a bedziesz? suuuper bedzie okazja spotkac-poznac sie w realu:)
  5. ten pies mrnieje w oczach:( bidulek:(
  6. Lhapsot :) ales sie "rozgadal" :)
  7. grazyna-a moze by umiescic na ale gratka? moge to zrobic jesli pozwolisz
  8. pudle przynajmniej moj nie mial specjalnych wymagan:)
  9. kochany jest:) ale to nie ja do domu przynoislam:) maz chcial dobrze... ale co mialam zrobic:)
  10. to poprostu Suzy... nie jest to pies z rodowodem... ale nie wszystkie na tym forum musza miec:0
  11. [quote name='resuruss']A co ma byc ??:roll: to do mnie?
  12. to moj... a co?
  13. Snoopie wyglada jak moj Sido.... ludziska pudle to naprawde fajne psy!
  14. no my na bank bedziemy:) mcDzik nooo wiesz :) moj Dyziek na Rzeszowskiej byl:)
  15. sephora ma taaki slodki pysio:) mmmmm:loveu:
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/6215/p24020808272sf1.jpg[/IMG][/URL]
  17. super te Wasze maluszki:)... Weronika:) oj jak juz zdarzylam Cie poznac to twoje maluszki cuuuudnie stac beda:)
  18. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/7959/p27010810471dx1.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/8990/p2402080936tp8.jpg[/IMG][/URL]
  20. tez mam takiego grzywka:) katalog i dyplom po rzeszowskiej wystawie:)
  21. hehe a ja moge sie pochwalic ze te male cudenka od Ewika widzialam na ZYWCA:) jest czym oko nacieszyc:)
  22. ech... a ponoc psy rasowe sa chetniej brane,szybciej znajduja domki... hooopsaj w gore
×
×
  • Create New...