[quote name='malawaszka']Agata - a możecie podjechać do schroniska? Zobaczyć psa itd...
Bo tak myślę, że jeśli macie możliwość w razie niedogadania się Waszego psiaka ze sznaucerem oddzielić psiaki i poszukalibyśmy domku dla sznaucera, a jakby się dogadali to by u Was został[/quote]
mysle,ze to dobre rozwiazanie...bo jesli by sie nie zgodzily to bym je rozdzielala i szukalibysmy nowego domku... to chyba dobre rozwiazanie bo on juz tak dlugo w tym schronie :(