Jump to content
Dogomania

kaja555

Members
  • Posts

    7873
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaja555

  1. ona ma zostawioną słomę, przywiezioną jeszcze rok temu w zimę jest tam wyleżane, ale ona chyba dawno się wyniosła z tego miejsca suche kotom wyjadła tak jak myślałam ponadto codziennie podjada bułki i taką grubą kiełbasę dla psów jej kupuję mimo że to zamarza to zjada po kawałku ostatnie dwa dni to kiespko chyba jadła, bardzo się martwię, że w tą zimę to ona jednak zamarżnie, i wreszcie ją złapię, ale martwą :( w zesżły piątek ją tropiłyśmy, wiemy gdzie kursuje i że wcale nie wyniosła się z kopalni ona w dzień śpi w krzakach, przemieszcza się jak widzi zagrozenie z daleka, a w nocy żeruje nawet ta temperatura i zamarzające jedzenie nie powodują, że skusi się żeby przyjść za dnia wiem, że niektórzy myślą, że już jestem wariatką, ale ja tu tyle lat karmię koty, że wiem że od ponad roku karmię jeszcze dużego psa Grązyna i inspektor Animalsów z Oświęcimia widziały jej ślady i co wyprawia w zeszły piątek i potwierdzają moją poczytalność :) Jutro chciałabym się wybrać znowu ją potropić, bo jeżeli byłaby w kiepskim stanie to może udałoby się ją złapać.
  2. [quote name='dorobella']Ponad 300 psów to dużo, na stronie schroniska niestety nie ma wszystkich psów. Ja na razie jestem chora, ale jesteśmy z panią kierownik wstępnie umówione na obfocenie psów, żeby poogłaszać je i zwiększyć ich adopcje.[/QUOTE] cieszę się, że będą jakieś akutalne, bo na stronie to czasem rok się nic nie zmienia
  3. no Florian, mam nadzięję, że kiedyś odwiedzę Grazynę i ciebie nie będzie :)
  4. w nocy zjadła dwie byłki i sernik zostawione wczoraj, suchego nie tknęła idę z suchym do kotów z drugiej strony bo pewnie im całą siatkę wyjadła przez weekend
  5. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/189/dsc02956ge.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8326/dsc02956ge.jpg[/IMG][/URL] :) :) :)
  6. Kciuki są!!!!!!!!
  7. a na kopalni, jedzenie zamarza, miska z zamarżniętym mięsem wyniesiona była 20 metrów od budki nie wiem jak ten pies da radę w te mrozy, jest zimniej niż rok temu w piatek znalazłyśmy jej świeże ślady i miejsce gdzie leżała, doszliśmy do miejsc, o których nie miałam pojęcia że są na kopalni, ale sama Lenka była ukryta
  8. po wypłacie coś dorzucę :( kciuki za domek!
  9. Fajnie wyglądają :)
  10. Remigiusz wygląda na tych zdjęciach jak mała surokatka :)
  11. zapisuję sobie
  12. Barik ma dość sporo wyświetleń, ale przydały by mu się inne ogłoszenia
  13. czyli deklaracji prawie nie ma, nie ma na kastrację, prosimy o wsparcie :(
  14. no, to jak ten facet przychodzi do weta to niech za każdym razem dychę na psa zostawi, albo niech mu drzwi zaryglują! :)
  15. kurcze, to dam coś na kastracje Miśka w takim razie :)
  16. w ten sposób pokazują, że nie lubią barier :)
  17. zapisuję się co do allegro, to mnie się nie udaje wystawić na tablicy z linkiem na allegro, wyskakuje jakiś błąd, pyta mnie o cenę i wystawiam tylko na tablicy boję się, że teraz szukanie domów będzie trudniejsze :(
  18. a jakie jest saldo?
  19. danavas, a możesz napisać kto nie płaci deklaracji? Wszyscy? ja mu znowu coś na kastrację w lutym dorzucę, ale przecież trzeba go jeszcze utrzymać w DT
×
×
  • Create New...