-
Posts
7873 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja555
-
kciuki za knucie! :)
-
[quote name='MagdaH']co za pipa z tej Lenki :shake: a będziesz próbować znów z palmerem? tylko do kogo strzelać? do śladów w błocie?[/QUOTE] no właśnie, nie ma do kogo strzelać, ona za dnia może być kilometr stąd, po rozwalniu klatki jeszcze bardziej zdziczała, nie mam na nią pomysłu mam ochotę rozliczyć te pozostałe pieniądze, przekazać na inne psy, a ją narazie dokarmiać i zobaczyć co będzie realne może znowu postawić klatkę, ale najpierw ją trzeba przerobić
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
kaja555 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Oj Kajtuś się zasiedział :( -
a u Lenki, kolejne ślady do misek w błocie i topniejącym śniegu, szczególnie jest aktywna w weekendy niestety, poza śladami dużego psa i wyjadanym jedzeniem dalej jej nie widać za dnia w ostatni weekend 3 dni nikt nie dodawał jedzenia, zjadła nawet stary makaron, mimo że ma worek suchego suchego nigdy nie lubiła, zjada w ostateczności, po trochu
-
Prosimy o wsparcie Miśka na kastracje, brakuje jeszcze 90zł!
-
jak się znajdzie dobry dom, że siostra sama będzie do Atosa na odwiedziny jeżdzić, to może z policją go odda ;) tylko żeby się taki znalazł! Dobrze że leki działają, a Atos pilnuje swojej kołdry! :)
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
kaja555 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że Rocki już na miejscu! -
ja pamiętam, puszczę przelew
-
[quote name='AlfaLS']Kochani ja jeszcze muszę o finansach.......Przekazałam ZuziM 100 zł. za leki. Na koncie Deruni zostało wiec 252,65 zł. Czy możemy te pieniądze przekazać na innego tyszaka? Np. na chorą Mikunię? Albo na wyciąganego dopiero ze schroniska Rockiego? Bardzo proszę o decyzję...... Kaja555 wpłynęło jeszcze twoje 10 zł. dla Deri. Mam to doliczyć do środków Derii czy przekazać Magdzie222 dla Rockiego? Jako pierwszą wpłatę Twojej deklaracji...... przegapiłam, ale na Rockiego wysłąłąm Magdzie osobno, więc mi wszystko jedno komu dacie
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
kaja555 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
kciuki!!!!!!!!!!!!!!! :) -
potrzeba dla niego zbiórkę zrobić, bo za co ma być ta kastracja
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
kaja555 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
tyle ogłoszeń to kciuki za domek! -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
kaja555 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
przejęły dom, a ludzie to tylko kredyty za nie muszą płacić i puszki otwierać :) -
nie poddawajcie się, u mnie rok już wałęsa sie suczka, od marca jak rozwaliła klatkę, to tak się przestraszyła, że łazi już do jedzenia tylko nocą niby można by uwierzyć, że się wynosła, gdyby nie ślady w błocie i ostatnio śniegu innych psów w okolicy nie ma, żeby tak regularnie przychodziły i nie były widoczne jemu tam trzeba jedzenie nosić, albo co parę dni (raz na tydzień) worek suchego zostawić
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
kaja555 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
i ja też zaglądam w starym roku