Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Słuchajcie ja przestaję rozumieć. Rafał chciał zaadoptować Artika, tak? To dlaczego nie może? czy znajdzie sie lepszy kandydat?
  2. Miłośnicy bernardynów. Pomocy. szczenię w potrzebie. Oto link [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101434[/url]
  3. A dacie radę sie dowiedzieć co i jak, jak mu tam? czy to będzie tajemnica?
  4. Ja tu widzę, że przy Was kochane to niedługo miejsca i przy boczkach zabraknie;)
  5. I ciągle wierzymy, że niedługo nie będzie sie nudził z nowym Panem
  6. Tak bym chciała, żeby uśmiech ze zdjęcia stale gościł na pysiu Wareczki
  7. A jak on się odnalazł w schronisku?
  8. Ja go zabrać nie mogę. Prosiłam znajomą, widocznie ostro się rodzina sprzeciwiła, dzisiaj jeszcze porozmawiam z drugą, ale... generalnie ludzie na wsi nie przejmują się psiakami. Wiem, że tam dzieje się coś niedobrego z bezdomnymi psami, gmina nie ma podpisanej umowy ze schroniskiem, psy znikają po interwencji weta. Dlatego należy działać szybko, żeby gorsza rzecz maluszkowi się nie stała, ale ja nie wiem już jak.
  9. Psiak spragniony miłości się przypomina
  10. Uważajcie, żeby nie trzeba było zastosować odwrotnej kuracji;););)
  11. Liseczku, biegaczu, biegnij na pierwszą, żeby wszyscy Cię zauważyli.
  12. Taka duża, ufna przytulanka i musi siedzieć w schronisku. Co się dzieje z tymi ludźmi?
  13. Taka niepokojąca cisz... Co tam u gromadki?
  14. A najgorsze jest to, że on sam nie rozumie dlaczego jego Pan po niego nie wraca
  15. Nie jest za stary, tylko ludziska ślepe. Ale będzie dobrze.
  16. Będzie, na pewno, jeszcze troszeczkę.
  17. W dobrą godzinę było powiedziane, zapewniam;)
  18. To było małe, nic nie znaczące kraknięcie;)
  19. Jeszcze będzie dobrze
  20. Pewnie, niech choć troszkę ten świat będzie lepszy
×
×
  • Create New...