-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Moje psiaki burzy się nie boją, ani wystrzałów, ale mi się wydaje, ze one pozbawione instynktu samozachowawczego... Puszek jest maleńki i prześliczny:)Mysle, że wiek nie bedzie przeszkodą w adopcji.
-
Trzeba by je oglaszać.
-
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
ocelot replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']ocelot, Anja mam nadzieje, ze wymiziany też ode mnie :) dziękuję :)[/QUOTE] Też:)Bardzo dokładnie:) -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
One są bardzo adopcyjne moim zdaniem. Jeden i drugi. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja nie dam rady podjechać, ale pomyślę kogo by zaangażować... Martwi mnie ten trzeci. Anusia trzeba to sprawdzić i przejść się. Jak podjedziesz po mnie to możemy jutro połazić. -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
ocelot replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Czemu nikt nie chce tak pięknych psiaków? -
[quote name='Gioco']Najważniejsze, żeby Puszek znalazł tego swojego ludzia, co to ma wolną rękę do głaskania go :loveu: [SIZE=1]W TVP też ma ogłoszenie.[/SIZE][/QUOTE] a zdradź nam jak to zrobiłaś?:):)
-
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
ocelot replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']PACZEK ja mówiłam o wątku akcja sreberko :) chyba, ze coś źle zrozumiałam. Może od początku. Przechodzimy na ten drugi wątek i tam zbieramy pieniążki na Ciapka budę ???[/QUOTE] Tak chyba będzie najlepiej? Tylko by Ciapula rozpropagować:) Ciapul wymiziany:) On jest strasznie proludzki powiem Wam -
Ja tam myslę, że Groszek chce byc blisko ludzi:) Ania była u weta, jest ok z Groszkiem
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='anovip1']Wczoraj maleństwa najadły się. Czy może dziś któraś cioteczka odwiedziła psiątka? Jest tam na torach od strony Łodzi jeszcze jeden jasny, krótkowłosy,szkielecik :-( Kosteczki na żebrach i pupinie wystają widoczne z daleka spod cieniutkiej,naciągniętej skóry :placz: Boi się podejść bliżej.Jest samotny,bardziej wystraszony niż psiaczki które wcześniej zauważyliśmy.[/QUOTE] psiaczki dostały dzisiaj suchą karmę, ale gwizdał pociąg z daleka więc szybko się cofnęłyśmy. Biały jest mega wystraszony. Iwonka a one do Twojego TZ podchodzą? Może on pomógłby je łapać? Gdzie ten szkieletor jest dokładnie? -
[quote name='Agucha']Przy trasie na Warszawę, tak na wysokości mniej więcej Grodziska... jest do odbioru duża, ocieplana buda. Potrzebny jedynie transport. Nr telefonu do darczyńcy - podam na priv. Kombinujcie coś, bo szkoda zmarnować okazji![/QUOTE] Będziemy jakoś na dniach zawozić Nero do hotelu, ale osobowym autkiem, nie wiem czy się buda zmieści.
-
[quote name='chita']dzis po raz kolejny pisalam do tego Dalmetu, jak nie dowioza w poniedzialek zadzwonie i wyjasnie:angryy: a szczyle zdrowe? wszedzie parwo szaleje:shake:[/QUOTE] Spokojnie może dojdzie... Szczylki zdrowe, chociaż półtora miesiąca temu nam padały. Zdjęcia amstafki mam ale ona nie może byc ogłaszana. Ma właścicieli, odebrana w trybie interwencji. trzeba najpierw zrzeczenie załatwić. Tu chita wątek główny schroniska, na pierwszej stronie jest większość psiaków. Gdybyś mogła któregoś poogłaszać będę bardzo wdzięczna
-
[quote name='emilia2280']Jezzu, ocelot pisalas na wátku, wiéc chyba grzecznie byloby podziékowac... zaczynam tracic cierpliwosc do braku...rozgarniécia, bo juz nie o braku czasu na pisanie tu chodzi... Przypominam, tez bardzo dziékujemy za oferté pomocy![/QUOTE] Emilia o brak czasu chodzi. ja pracuję po kilkanaście godzin dziennie, mam dwoje małych dzieci i nie zawsze moge usiąść przy komputerze to raz. Dwa, że jak wiem co dotarło od razu dziękuję na wątku. Buda z Anapola nie dotarła. cement również jeszcze. Zdjęć nie obiecuję zrobić bo nie wiem kiedy i ile będę w schronisku. Tam jest Emilia 122 psy i każdemu nie zrobię. Dzisiaj chcemy zrobić huskym. na wątku pisze również KatiKorey jak coś wie i anja2201. Staramy sie to robić w miarę na bieżąco. W międzyczasie jeszcze ciągle wyskakują psie sprawy na mieście. Jesli ktoś lepiej będzie monitorował sprawę darów to zapraszam do współpracy. Szczeniaków mamy w tej chwili 7. Emilia przepraszam, ale ja nie daję rady zwyczajnie pogodzić pracy, domu, schroniska i dogomanii.
-
[quote name='Agucha']Na razie Puch ma ogłoszenia na najbardziej chodliwych portalach. Więc nie ma sensu, żebyś oddawała mu kolejkę psiaka, który ich nie ma ;) Lidan mu zrobiła... ale cisza grobowa, nie licząc paru, mało konkretnych telefonów...[/QUOTE] Chciałam pomóc:) Może ktoś się odezwie, jest maleńki... szybciej maciupkie domy znajdują.
-
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
ocelot replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
[quote name='KatiKorej']A może skoro akcja sreberko zbiera na budy, to do tego dorzucić i zastrzec, że jedna z bud ma być specjalnie dla Ciapka? Tak się szybciej uzbiera.[/QUOTE] Może i tak być:) -
mam wykupione pakiety ogłoszen dla moich psiaków, ale mogę 1 dac Puszkowi:):) Tylko mi tekścik i zdjęcia na maila wyślij. Co prawda długo robienie tych ogł, trwa, ale kiedyś będą:)
-
[quote name='avii']Anja to zrób bardzo bardzo proszę fotki psiaka Fado o którym pisała Ocelot >> jest chory i zapmniany , podobno jest gorzej niz przedstawiaja stare zdjęcia może cos sie wymyśli i pomoże[/QUOTE] fado nie miał operacji. Był dzisiaj w gabinecie u weterynarza, uspiony, przebadany, on ma ze 100 lat i niewydolne serduszko i problemy ze stawami. Od jutra będzie brał leki, może mu to pomoże
-
Stare, niepotrzebne - a jednak:):):)3 ma domy:)Tylko jeden za TM:(
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Zdecyduj co jest najpotrzebniejsze.[/QUOTE] Budy, budy są priorytetem. Mamy ciagłe braki w budach. i może jakąś resztkę na smycze i obroże, bo nasza nowa kierowniczka rozdała dary w dobrej wierze adoptującym. -
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
ocelot replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
Edek moje zdanie jest takie. Zbieramy na budę, ktoś podaje swoje konto, potem kupuje budę i buda trafia do Ciapka do schroniska:) My na miejscu pilnujemy, zeby ją szybciutko dostał:) Oczywiście pilnujemy ogłoszeń, czy ważne. Jak nie to kupujemy nowe i wyróżnione allegro. Tyle na dzień dzisiejszy możemy zrobić. -
Moni, mix yorka - cudna, kudłata sunia ma już wymarzony domek:)
ocelot replied to handzia's topic in Już w nowym domu
To czekamy na relację... Kurcze aż się boję... Ja to panikara jestem:)