Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Moje psiaki burzy się nie boją, ani wystrzałów, ale mi się wydaje, ze one pozbawione instynktu samozachowawczego... Puszek jest maleńki i prześliczny:)Mysle, że wiek nie bedzie przeszkodą w adopcji.
  2. Trzeba by je oglaszać.
  3. te zdjęcia chyba będzie trzeba do ogłoszęń wrzucić...
  4. [quote name='edek']ocelot, Anja mam nadzieje, ze wymiziany też ode mnie :) dziękuję :)[/QUOTE] Też:)Bardzo dokładnie:)
  5. [quote name='TYGRYS-ica.']z Grodziska do Tomaszowa jest raptem 80km to wcale nie tak dużo może ktoś się zaoferuje... ja zaraz zerknę na mape pomocy może coś wynajdę :roll:[/QUOTE] ja na wątku transportowym pisałam już....
  6. One są bardzo adopcyjne moim zdaniem. Jeden i drugi.
  7. Ja bym się niecertelegiła i tak nie zauważą właściciele, że go nie ma. Zabrać do schroniska z ulicy i już
  8. Ja nie dam rady podjechać, ale pomyślę kogo by zaangażować... Martwi mnie ten trzeci. Anusia trzeba to sprawdzić i przejść się. Jak podjedziesz po mnie to możemy jutro połazić.
  9. [quote name='Anja2201']Aniu ale my nie będziemy jechać trasą na warszawę .[/QUOTE] to masz..... Zaraz napiszę na wątku transportowym....
  10. Czemu nikt nie chce tak pięknych psiaków?
  11. [quote name='Gioco']Najważniejsze, żeby Puszek znalazł tego swojego ludzia, co to ma wolną rękę do głaskania go :loveu: [SIZE=1]W TVP też ma ogłoszenie.[/SIZE][/QUOTE] a zdradź nam jak to zrobiłaś?:):)
  12. Ja nie mogę:)Jaka ona piękna:) szila nadal ma tylko 50 zł. :(
  13. [quote name='edek']PACZEK ja mówiłam o wątku akcja sreberko :) chyba, ze coś źle zrozumiałam. Może od początku. Przechodzimy na ten drugi wątek i tam zbieramy pieniążki na Ciapka budę ???[/QUOTE] Tak chyba będzie najlepiej? Tylko by Ciapula rozpropagować:) Ciapul wymiziany:) On jest strasznie proludzki powiem Wam
  14. Ja tam myslę, że Groszek chce byc blisko ludzi:) Ania była u weta, jest ok z Groszkiem
  15. [quote name='anovip1']Wczoraj maleństwa najadły się. Czy może dziś któraś cioteczka odwiedziła psiątka? Jest tam na torach od strony Łodzi jeszcze jeden jasny, krótkowłosy,szkielecik :-( Kosteczki na żebrach i pupinie wystają widoczne z daleka spod cieniutkiej,naciągniętej skóry :placz: Boi się podejść bliżej.Jest samotny,bardziej wystraszony niż psiaczki które wcześniej zauważyliśmy.[/QUOTE] psiaczki dostały dzisiaj suchą karmę, ale gwizdał pociąg z daleka więc szybko się cofnęłyśmy. Biały jest mega wystraszony. Iwonka a one do Twojego TZ podchodzą? Może on pomógłby je łapać? Gdzie ten szkieletor jest dokładnie?
  16. [quote name='Agucha']Przy trasie na Warszawę, tak na wysokości mniej więcej Grodziska... jest do odbioru duża, ocieplana buda. Potrzebny jedynie transport. Nr telefonu do darczyńcy - podam na priv. Kombinujcie coś, bo szkoda zmarnować okazji![/QUOTE] Będziemy jakoś na dniach zawozić Nero do hotelu, ale osobowym autkiem, nie wiem czy się buda zmieści.
  17. [quote name='chita']dzis po raz kolejny pisalam do tego Dalmetu, jak nie dowioza w poniedzialek zadzwonie i wyjasnie:angryy: a szczyle zdrowe? wszedzie parwo szaleje:shake:[/QUOTE] Spokojnie może dojdzie... Szczylki zdrowe, chociaż półtora miesiąca temu nam padały. Zdjęcia amstafki mam ale ona nie może byc ogłaszana. Ma właścicieli, odebrana w trybie interwencji. trzeba najpierw zrzeczenie załatwić. Tu chita wątek główny schroniska, na pierwszej stronie jest większość psiaków. Gdybyś mogła któregoś poogłaszać będę bardzo wdzięczna
  18. [quote name='emilia2280']Jezzu, ocelot pisalas na wátku, wiéc chyba grzecznie byloby podziékowac... zaczynam tracic cierpliwosc do braku...rozgarniécia, bo juz nie o braku czasu na pisanie tu chodzi... Przypominam, tez bardzo dziékujemy za oferté pomocy![/QUOTE] Emilia o brak czasu chodzi. ja pracuję po kilkanaście godzin dziennie, mam dwoje małych dzieci i nie zawsze moge usiąść przy komputerze to raz. Dwa, że jak wiem co dotarło od razu dziękuję na wątku. Buda z Anapola nie dotarła. cement również jeszcze. Zdjęć nie obiecuję zrobić bo nie wiem kiedy i ile będę w schronisku. Tam jest Emilia 122 psy i każdemu nie zrobię. Dzisiaj chcemy zrobić huskym. na wątku pisze również KatiKorey jak coś wie i anja2201. Staramy sie to robić w miarę na bieżąco. W międzyczasie jeszcze ciągle wyskakują psie sprawy na mieście. Jesli ktoś lepiej będzie monitorował sprawę darów to zapraszam do współpracy. Szczeniaków mamy w tej chwili 7. Emilia przepraszam, ale ja nie daję rady zwyczajnie pogodzić pracy, domu, schroniska i dogomanii.
  19. [quote name='Agucha']Na razie Puch ma ogłoszenia na najbardziej chodliwych portalach. Więc nie ma sensu, żebyś oddawała mu kolejkę psiaka, który ich nie ma ;) Lidan mu zrobiła... ale cisza grobowa, nie licząc paru, mało konkretnych telefonów...[/QUOTE] Chciałam pomóc:) Może ktoś się odezwie, jest maleńki... szybciej maciupkie domy znajdują.
  20. [quote name='KatiKorej']A może skoro akcja sreberko zbiera na budy, to do tego dorzucić i zastrzec, że jedna z bud ma być specjalnie dla Ciapka? Tak się szybciej uzbiera.[/QUOTE] Może i tak być:)
  21. mam wykupione pakiety ogłoszen dla moich psiaków, ale mogę 1 dac Puszkowi:):) Tylko mi tekścik i zdjęcia na maila wyślij. Co prawda długo robienie tych ogł, trwa, ale kiedyś będą:)
  22. [quote name='avii']Anja to zrób bardzo bardzo proszę fotki psiaka Fado o którym pisała Ocelot >> jest chory i zapmniany , podobno jest gorzej niz przedstawiaja stare zdjęcia może cos sie wymyśli i pomoże[/QUOTE] fado nie miał operacji. Był dzisiaj w gabinecie u weterynarza, uspiony, przebadany, on ma ze 100 lat i niewydolne serduszko i problemy ze stawami. Od jutra będzie brał leki, może mu to pomoże
  23. [quote name='Ladymonia0610']Zdecyduj co jest najpotrzebniejsze.[/QUOTE] Budy, budy są priorytetem. Mamy ciagłe braki w budach. i może jakąś resztkę na smycze i obroże, bo nasza nowa kierowniczka rozdała dary w dobrej wierze adoptującym.
  24. Edek moje zdanie jest takie. Zbieramy na budę, ktoś podaje swoje konto, potem kupuje budę i buda trafia do Ciapka do schroniska:) My na miejscu pilnujemy, zeby ją szybciutko dostał:) Oczywiście pilnujemy ogłoszeń, czy ważne. Jak nie to kupujemy nowe i wyróżnione allegro. Tyle na dzień dzisiejszy możemy zrobić.
  25. To czekamy na relację... Kurcze aż się boję... Ja to panikara jestem:)
×
×
  • Create New...