Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. No dobrze. To ja już wszystko rozumiem i wszystko jasne. jednak hmmmm z oskarzeniami bym uważała, bo wiadomo jak latwo skrzywdzić kogoś. Wiem emocje, ale.... Rudzia mój podpis jest skierowany do konkretnej osoby:)wszystko wiadomo jak się poczyta wątek tomaszowski:)
  2. Bardzo was proszę o podrzucanie bazarku, mnie nie ma na dogo po kilkanascie godziń... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235926-Znowu-ciuszki-dwa-jamniki-i-co%C5%9B-dla-%29dla-tomaszowskich-psiak%C3%B3w-do-2-12-g-21-00?p=20010208#post20010208[/url]
  3. Ja sobie tu przyszłam za Anją2201..... Nie ukrywam, znamy się i lubimy.... I nie rozumiem czemu Fafel skoro ma zmienić dom, nie może zmienić go na dom u Anki? zwłaszcza, że już go zna? zresztą kilku rzeczy nie rozumiem. farel jest psem adoptowanym czy na domu tymczasowym? Mieszka w budzie czy w domu? I trochę jestem zdziwona, że złapał u Anki nużycę, grzyba czy cokolwiek. Ja znam jej psy.... zresztą mam tam w hoteliku swoje.... I jakby nigdy nie zauważyłam tychże chorób u jej czy moich hotelikowanych psów. Jakby mi ktoś tak w skrócie wszystko wyjaśnił byłabym zobowiązana:)
  4. Dzwoniła do mnie. Za daleko. Schronisko nam go nie da....
  5. Ania daj spokój. Znam Cię osobiście i znam Twoje psy, to pomówienia. Pisać tam coś?
  6. [quote name='Ziutka']Aniu, podeślesz mi wszystko na maila do ogłoszeń ?[/QUOTE] Pewnie, ale to wieczorkiem już dopiero
  7. Ha!!!!! a ja mam dobre wieści:) Salma jest po operacji łapki:)przemianowana na Selmę [url]http://www.vagabond-pets.com/Selma.htm[/url] Pooglądajcie:)
  8. Ha!!!!! Tu są wieści o naszej Salmie [url]http://www.vagabond-pets.com/Selma.htm[/url] Jest po operacji łapki:)
  9. Aneczka wrzuć na fb:) Bo znowu linka nie mogę znaleźć:) Rób badania krwi.
  10. Tekst jest bardzo dobry.... Mam nadzieję, że z takim migiem dom znajdziemy:)
  11. No dobrze, ale co teraz? Wszystkie psy co mamy na tymczasach myślisz, że utrzyma towarzystwo? Zresztą czy podpisze Towarzystwo? a kto pójdzie porozmawiać z kimś z Towarzystwa? Mnie mierzi sama myśl o tym.... U Anki jest Magic, dla którego zabrakło miejsca w schronisku, jest Miron sparaliżowany, Jest Kama o której pisała Anka. W hotelach mamy kilkanaście psów. Fakt nasza naiwność była ogromna. Chocby Donald - słowna umowa, o 200 zł. miesięcznie.
  12. [quote name='psiara56'][B]Anju2201 [/B]nie wiem czy wiesz ale umowa na tymczas niczym nie różni się od umowy adopcyjnej -jedyna różnica tylko w tym , że pies przebywający na tymczasie jest własnością gminy -miasta a Ty przejmujesz nad nim wszystkie zobowiązania. Ani miasto ani towarzystwo nie musi ci pomagać - trzeba było przeczytać umowę na tymczas i wziąć zobowiązanie od towarzystwa że będą uczestniczyć w kosztach utrzymania psa i opiece weterynaryjnej. Taka cwana jest Goździkowa - dlatego nie dostałaś egzemplarza tej umowy do ręki a powinnaś - jak mi pomożecie to postaram się to zmienić - mówię o dziewczętach z Tomaszowa.[/QUOTE] O czym my mowimy? Grupa szalonych, zakręconych ludzi zebrała pieniądze na boksy. Najpierw chcieliśmy zrobić sami, żeby taniej było. Ale się okazalo, że kupne lepsze. Kupiliśmy dwa. Umowa byla, że za jeden oddaje schronisko, jeden od nas wolontariuszy. Niestety w swej naiwności kazałam fakturę wystawić na schronisko. Od września czekamy na zwrot pieniędzy za 1 boks. W tamtym miesiącu dostaliśmy 400 zł. Brakuje jeszcze 450 zł. plus 180 zł. za karmę dla Mirona, psa schroniskowego w hotelu. Nadmieniam, że ja już mam gdzieś te pieniądze. Stracą psy na tym. Bo cała ta kasa miała być na psy zabrane ze schroniska, albo na te które do niego nie trafiły a są w hotelach. 630 zł. to dla nas cała masa. I jeszcze ciekawi mnie dla czego w zakładce strony schroniska prowadzonej przez Towarzystwo "psy za Tęczowym Mostem" jest tylko Bemol? Zwłaszcza, że w papierach Towarzystwa i Urzędu Miasta powinien widnieć jako pies wyadoptowany, przekazany Fundacji. Ciekawi mnie to tym bardziej, że kilka dni wcześniej w schronisku padł Monek, padły dwa szczeniaki, padł Lubiś. Nie mówiąc o wcześniejszych padnięciach, a zebrałoby się ich kilka, kilkanascie? W zakładce w nowym domu jest umieszczonych 27 psów, z czego na pewno 13 znalazło dom z ogloszeń w Internecie. Niecierpliwie czekam na resztę psów.
  13. Nadal.... a ja nie mogę chodzić do schroniska i nawet go nie pogłaszczę
  14. Witam kochane:) psiara dziękuję:)
  15. [quote name='mimiś']ocelot,nie działa link do wątku Berty;)[/QUOTE] A teraz? Zmieniłam:)
  16. I nadszedł czas na Bertunę. Najukochańsze zwierzę pod słońcem... Wyciągaliśmy ją dwa lata temu przeszło ze schroniska. W akcji wyciągania uczestniczyli członkowie Towarzystwa..... Nie padło przez dwa lata pytanie czy Berta znalazła dom. i nie padło pytanie jak sobie radzimy z jej utrzymaniem. Berta to około 6-letnia sunia średniej wielkości. To zwykła psina, która latami czekała w schronisku na swojego człowieka, na swoją szansę. W jej oczach ciągle pojawiała się nadzieja. Może to dziś?... Może to ten człowiek? Jedyną radością jakiej doświadczała były spacery z młodziutką wolontariuszką Olą, na których bawiła się, przytulała, tarzała w trawie, była najzwyczajniej w świecie szczęśliwa. Moment powrotu do schronu był dla Berty jedną wielką rozpaczą. Zapierała się przed wejściem do zimnego schroniskowego boksu, a Ola nie mogła powstrzymać płynących łez. Dzięki Oli i jej bliskim oraz determinacji wielu ludzi, którym leży na sercu dobro wszelkich psich stworzeń, dla Berty zaświeciło słoneczko. Zamieszkała w hoteliku, gdzie ma stały dostęp do spacerów, ludzi - starszych i młodszych, ma swoich psich przyjaciół, własny kąt i michę pełną smakołyków. Okazało się , że ta zamknięta w sobie i smutna sunia jest radosnym pełnym życia psiakiem, skorym do zabawy i szaleństw, łagodnym w stosunku do ludzi i psów. Ktoś kto pozna i pokocha Bertę zyska w niej cudowną i wierną przyjaciółkę na całe życie. Sunia jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana i zaczipowana. Pomagamy w transporcie na terenie całej Polski Miejsce pobytu – Kluczbork woj. opolskie [SIZE=3][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1031899.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191232-Zapomniana-Berta-co-ją-czeka-dołóż-chociaż-złotówkę[/url] [/SIZE] [SIZE=3] [/SIZE]
  17. Tak wiem na czyją część ma na imię maluch Maks:):):) Oby tylko te dobre cechy przejął charakteru:)
  18. [quote name='Maevel']deklaracja listopadowa i grudniowa wpłacone, a dodatkowo dyszka kieszonkowego dla Bertuni;)[/QUOTE] Bardzo dziekujemy:):):) I bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235926-Znowu-ciuszki-dwa-jamniki-i-co%C5%9B-dla-%29dla-tomaszowskich-psiak%C3%B3w-do-2-12-g-21-00?p=19986908#post19986908[/url]
  19. I bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235926-Znowu-ciuszki-dwa-jamniki-i-co%C5%9B-dla-%29dla-tomaszowskich-psiak%C3%B3w-do-2-12-g-21-00?p=19986908#post19986908[/url]
  20. I bazarek dla Szili [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235926-Znowu-ciuszki-dwa-jamniki-i-co%C5%9B-dla-%29dla-tomaszowskich-psiak%C3%B3w-do-2-12-g-21-00?p=19986908#post19986908[/url]
  21. [quote name='Ziutka']Melduje się Aniu :) Ogłoszenia potrzebne ? Bo nie przeczytałam jeszcze wątku...[/QUOTE] Pewnie, że tak:) a zrobisz kochana?:)
  22. A my z Gosiąpk zapraszamy na bazarek na szczepienia wyżlątek:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235868-Bazarek-z-prezentami-na-szczepienia-wy%C5%BCl%C4%85tek-do-31-listopada-godz-21-00?p=19981354#post19981354[/url]
  23. [quote name='Elza22']Dziewczynka kawał drogi pokonała żeby trafić do swojego domu ;-) Teraz już obiecałam tymczas ale jak dziewczynka znajdzie domek to możecie liczyć na mnie jako DT.[/QUOTE] Super na pewno coś znajdziemy:) W schronisku podobno jest 9 letnia maltanka, ale nie wiem nic na jej temat.
×
×
  • Create New...