Jump to content
Dogomania

pepsicola

Members
  • Posts

    825
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pepsicola

  1. śliczne, też takie chcę
  2. powiedzcie mi proszę czy smycz podwójna z Red dingo, może służyć jako smycz przepinana dla jednego psa? Np. taka: [url=http://reddingo.bazarek.pl/opis/294987/smycz-m---18m-podwojna---circadelic-brown.html]Smycz M - 1,8m podwójna - CIRCADELIC BROWN RED DINGO[/url]
  3. Rodzice, ja również czytam ten temat głównie żeby uzyskać nowe informacje o Mikrusie i trzymam mocno za niego kciuki, więc Rodzice piszcie jak najwięcej, a głupimi komentarzami się nie przejmujcie, pozdrawiam serdecznie
  4. Bydgoszcz: Z całą odpowiedzialnością mogę polecić te szkolenia: [url=http://www.dobrypiesek.eu]Pozytywne Szkolenie Psów - DOBRY PIESEK[/url] Jest przedszkole, szkolenie podstawowe z elementami agility szkolenie zaawansowane z elementami agility oraz szkolenia indywidualne. Super atmosfera, metody pozytywne-kliker, małe grupy.
  5. szok, a u mnie wyglądał tak jak u Asiunii, a wypróbowałam wszystkie 3 smaki!!!
  6. ja również obserwuję zmagania Mikrusa, teraz wyjeżdżam na tydzień, nie będę mieć dostępu do netu i mam nadzieję, że jak wrócę to przeczytam tu, że Mikrus już samodzielnie je i chodzi, bardzo mocno trzymam kciuki:calus:
  7. Mam już Easy Brush Spray i jestem zachwycona. Planuję zakup szamponu, odżywki Vital i lotionu Silk. W związku z szamponem mam pytanie. Który będzie najlepszy dla cavalier king charles spaniela? Chciałabym żeby włos był lejący i się nie puszył, a bardziej przylegał? Myślałam nad Easy brush-zielony, bo ułatwia rozczesywanie, ale może jednak soft by był lepszy? czy ewentualnie można gdzieś dostać próbkę jednego i drugiego szamponu żeby wypróbować przed kupnem dużego opakowania?
  8. to ja napiszę o moim szkoleniu, z którego jestem super zadowolona, to nie jest szkolenie PT, a raczej ogólne posłuszeństwo i przygotowanie do pracy kynoterapeuty Przede wszystkim grupa jest mała około 6 osobowa. Metody tylko pozytywne-smakołyki, zabawka, klikier. Super atmosfera-wzajemne wspieranie i ogólnie bardzo przyjaźnie. W szkoleniu uczestniczą psy ras predysponowanych do kynoterapii więc zaczepek i walk nie ma, piszę o tym, bo ktoś pisał, że chciałby psy podobnej wielkości na szkoleniu, ja się z tym nie zgadzam, bo uważam, że małe psy należy socjalizować z dużymi-oczywiście łagodnymi, natomiast dla mnie szalenie ważne jest żeby nie było zagrożenia dla mojego psa- więc jeśli są psy dominujące lub agresywne powinny być pod stałą kontrolą właściciela-u nas takich nie ma. Nasze szkolenie jest przede wszystkim świetną zabawą dla psa i... właściciela, wzmacnia wzajemne relacje, jest okazją do relaksu i ogromną przyjemnością. Oprócz zajęć z posłuszeństwa są również elementy agility-tylko dla zabawy. Psy ćwiczą w swoim tempie. Indywidualnie dla każdego psa można dobrać czas ćwiczenia i odległość na jaką są wydawane komendy. Jest dużo elementów rozpraszających: dziwne dźwięki i rekwizyty. W przerwach psy mogą się ze sobą bawić. Podkreślam-psy łagodne i przewidywalne. Myślę i myślę i nie widzę żadnych minusów. No może chciałabym żeby szkolenie odbywało się codziennie, bo na każde następne czekam z wielka niecierpliwością;)
  9. zgadzam się, hodowla Azalea jest jedną z najlepszych w Polsce, piękne psy o wspaniałych rodowodach, super importy, sporadyczne wypieszczone mioty, polecam bardzo
  10. a co trzeba z tymi ogłoszeniami pomóc? nie znam się na tym zupełnie, a może bym chociaż tak pomogła
  11. to ja chociaż podniosę, ta kocia mi bardzo przypomina moją, niemożliwe żeby nikt jej nie chciał:angryy:
  12. a ja mam identycznego kotka w domu więc mocno trzymam kciuki za domek:loveu:
  13. ja kupuję acanę 7,5 kg w krakvecie lub animalii
  14. pierwsza książka to chyba nowość, bo Charakter już jakiś czas jest dostępny
  15. Acana to bardzo dobra karma, a wersji bezzbożowej jeszcze lepsza, wystarczy spojrzeć na skład, niestety nie można zagwarantować, że będzie służyć wszystkim psom, dla każdego osobnika trzeba dobrać karmę indywidualnie
  16. a ja używam Sabunol w tak zwanym okresie nie-kleszczowym czyli zimą, kiedy niebezpieczeństwo znalezienia kleszcza maleje, w sezonie kleszczowym Fiprex, odpukać-jak na razie jedno i drugie działa
  17. to ja się jeszcze upewnię, jako widz na zawody w niedzielę powinnam przyjechać o 8, tak?
  18. czy ktoś mógłby mi odsprzedać lub ewentualnie pożyczyć książkę Dlaczego kochamy psy? W przypadku pożyczenia pokrywam koszty wysyłki w obie strony poleconym.
  19. upiekłam wątróbkowe, świetnie się sprawdzają na przywoływanie
  20. a powiedzcie mi jeszcze te ciasteczka wątróbkowe to pieczecie w postaci kulek czy prostokątów jeśli tak to jak dużych, czy może w całości i potem kroicie?
  21. to ja też jutro upiekę, zdecydowałam się na wątrobowe, trzymajcie kciuki
  22. szok, co raz więcej cavisiów-zaczyna się plaga:placz:
  23. mnie się wydaje, że trzy tygodnie to wystarczająco czasu żeby właściciel wykonał telefon do tak podstawowego miejsca jak schronisko-od tego zaczyna się szukać psa, jednocześnie dla mnie jest co najmniej dziwne, że nikt młodego, ładnego pieska nie szuka:mad:
  24. [quote name='Shell']Przyjaciółka od pudli pytała mnie ostatnio o Domisia rasy Cavalier dla koleżanki koleżanki. :razz: Zapytam i jak będę znać szczegóły dam znać, dom był by w Warszawie.[/quote] Mirka vel Tuzia, także ma znajomych, którzy czekali na Domisia, więc szanse rosną
  25. dziewczyny, a nie uważacie, że jak właścicielowi zależy na znalezieniu to poruszy niebo i ziemię, Gonia pisała, że nikt go nie szukał, choć oczywiście można jeszcze spróbować porozwieszać ogłoszenia w lecznicach itp.
×
×
  • Create New...