Jump to content
Dogomania

pepsicola

Members
  • Posts

    825
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pepsicola

  1. w schronisku jest jeszcze jeden labek-biszkopt
  2. mamy, proszę o to i on [quote name='radovan2']czy macie moze jakies zdjecie tego znalezionego czarnego labka co jest na wybiegu?[/QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/253/c788a7d3b5c122d1.jpg[/IMG][/URL]
  3. Anah, wstyd Dorobella, cieszę się, że dobrałaś pieska odpowiedniego dla swojego dziecka, chyba rzeczywiście delikatny cavalier w tej sytuacji nie był dobrym wyborem, pozdrawiam
  4. zobaczcie te smutne oczy, czy są tu na forum dziewczyny od labków, może go ogłoszą na forach labkowych
  5. dziewczyny, dostałam info, że w schronie jest czarny 3 letni labrador
  6. Dorobella, a dlaczego według Ciebie Cavalier się nie nadawał? Ja "współpracuję" właśnie z cavalierem i nie jestem jedyna, znam przynajmniej kilka w dogoterapii, pytam z czystej ciekawości edit: chyba czytasz w moich myślach, odpowiedziałaś na moje pytanie zanim je zadałam
  7. my kupiliśmy komplet szelki i obroża Amiplay i jestem bardzo zadowolona, a poza tym to zapraszam do podpisu
  8. kaganiec dla mojego psa okazał się jednak niewypałem więc zapraszam do podpisu
  9. z tego co pamiętam to od początku było o głosowaniu oraz o jury, miało być jedno i drugie, jury miało wybrać zwycięzców w każdej kategorii, a przez głosowanie-mistera i miss dogomanii
  10. u nas również świetnie ta kość szynkowa się sprawdza, też kupiona w Krakvecie
  11. czy ktoś ma jakieś doświadczenie z rozmiarami szelek Amiplaya? Jak wypadają?
  12. Imię psa: Gery Rasa: Cavalier King Charles Spaniel Właściciele: Agnieszka i Maciek [B][COLOR=black][FONT=Verdana]1. Ładne oczy masz, komu je dasz ? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/229/264357d2c9f6e385.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Verdana]2. Uśmiech zdobi każdą twarz ! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/66/7770e6bc7b5560c0.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Verdana]3. W życiu tylko to się liczy by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/35/c789802e99ec9676.jpg[/IMG][/URL] 4. Dodatkowe zdjęcie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/154/b58379b21cf829de.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/COLOR][/B]
  13. ja również mam szelki Muscata-skóropodobne i bardzo sobie chwalę, mam brązowe i chcę jeszcze dokupić czarne lub takie żółto-pomarańczowe plus smycz 15mm, więc zdecydowanie polecam-mięciutkie, nie wycierają sierści
  14. [quote name='taks']:mdleje: Papo Smerfie a trzeba było uważać...[/quote] z ust mi to wyjęłaś:mad:
  15. rzeczywiście, nie ma palisady i kładki, mam nadzieję, że dobrych określeń używam, zresztą może i tak się wybierzemy na kurs, na razie chcę się zorientować jakie są możliwości, bawimy się już prawie rok, pies potrafi pokonywać tory przeszkód, pewnie nie jakieś bardzo skomplikowane, ale radzi sobie nieźle z hopkami, kołem, huśtawką, tunelami, stołem, nad slalomem musimy jeszcze popracować
  16. [quote name='Magda i Saga']A ja jestem ciekawa gdzie się uczycie![/quote] tak naprawdę to my się bardziej bawimy niż uczymy, a robimy to przy okazji szkoleń dla psich terapeutów u Oli i Grzegorza
  17. dziękuję, właśnie myślałam o tej pokursowej, czyli nie bardzo zaawansowanej ale też nie początkującej ale to chyba na wiosnę dopiero, na razie się jeszcze uczymy
  18. mam pytanie, czy zawsze droga do sekcji prowadzi przez kurs? co w sytuacji gdy pies zna przeszkody, bo ćwiczył podstawy w innym miejscu a teraz chciałby ćwiczyć na torze w Bydgoszczy w sekcji?
  19. [quote name='puli']Dokładnie. Ttb to inna bajka niż zabawa z cavisiami... :shake: [/quote] pewnie, że inna bajka, ale do szkoły, do której my chodzimy na szkolenie nie chodzą same cavisie:lol: jest akita, azjata i bullterrier jeśli się nie mylę ale tak jak napisałam wyżej dokonując wyboru trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw każdej szkoły i wybrać taką, która w naszym mniemaniu jest najlepsza, ja nikogo na siłę zachęcać nie chcę, wybrałam szkolenie, które jest najlepsze dla mojego psa, nie umiem z góry przewidzieć czy będzie pasowało innym psom i innym właścicielom
  20. a ja zdecydowanie polecam pierwsze, jestem super zadowolona, metody pozytywne, miła atmosfera, małe grupy, prowadzący od LAT zajmujący się psami zawodowo i prywatnie, ale wybór należy do Ciebie poczytaj sobie dokładnie stronę, zadzwoń, jedź, porozmawiaj, ja nie zamierzam jak mój poprzednik krytykować Cywila, bo nic na jego temat nie wiem, a samo przeczytanie informacji na stronie, niewiele daje, widać Tobie Karjo2 jest łatwo wydawać osądy na podstawie strony internetowej, nie biorąc udziału w szkoleniu pozdrawiam i życzę powodzenia z pieskiem i jeszcze jedno: prowadząca JEST hodowcą, kynoterapeutą i szkoleniowcem
  21. zdecydowanie polecam te szkolenia: [url=http://www.dobrypiesek.eu]Pozytywne Szkolenie Psów - DOBRY PIESEK[/url] także indywidualnie
  22. a jakie są wymiary tego legowiska z Biedronki? niewyraźnie jest na zdjęciu
  23. a ja tylko dodam, że najlepsze kubraki można kupić właśnie u Taks na bazarku na rzecz potrzebujących psów, który zwykle startuje jesienią;)
  24. [quote name='Zuzka i shelciaki']To jest fiolet! [B]Obroże i szelki są M a smycze S[/B][/quote] właśnie się zastanawiam jaki rozmiar lepszy dla mojego cavalierka, chcę kupić red dingo hibiscus blue
  25. Zuzka, jaki to rozmiar S czy M?
×
×
  • Create New...