-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Całym serduchem Elu. :-) A propos... ja np. też mam negatywa na allegro. Ciołek pisał do mnie per Ty, ja per pan, b.grzecznie. Zakupił u mnie rzecz, wysyłka była od ręki, sprzęt w 100% sprawny, co potwierdził, przesyłka doszła piorunem. Za co był negatyw? ... bo pisząc do mnie per Ty zaczął smolić maile w stylu: "[I]No wystawiasz mi ten komentarz czy nie?[/I]" itp..., a właściwie nie itp., bo potem były już czysto chamskie maile. Czujesz klimat Elu? Odpisałam, że dobrym obyczajem jest, że kupujący jako pierwszy wystawia komentarz, że nie życzę sobie poufałości i że naciski w stylu takich maili (chodzi mi o ton i określone zwroty) na mnie nie działają więc... W odwecie dostałam negatywa. :evil_lol: On również i... jakoś kariery na allegro nie zrobił. :cool1:
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Smyku']Sylwuś , czy był u Ciebie jakiś psiak z którym Bingo się przyjaźnił ?[/QUOTE] Jakiejś większej przyjaźni, w znaczeniu ramię w ramię, sztama z drugim psem itd... to raczej nie było ale na pewno Sylwia to lepiej objaśni. skoryguje moje wyjaśnienie. Bingo towarzystwo innych psów nie jest potrzebne. Ja z jednego z bezpośrednich spotkań z nim pamiętam... jak chciał przetrzepać i to na ostro Niunię!!! Udało się w porę psiaki rozdzielić, także gentleman to z niego nie był. ;-) [quote name='leni356']Wpadłam tylko na chwilkę, zmieniłam tytuł[/QUOTE] Jest trafiony. :-) -
Rzeczywiście Soniu, Patka jest cudna. Gorąco jej życzę, by ktoś przejrzał na oczęta i tę jej cudność, niezwykłość dostrzegł. :-)
-
DEKI-oddany po latach do schroniska JUŻ WSZYSTKIMI ŁAPAMI W DOMU STAŁYM!!!
majqa replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Majqa,to ja tak zasugerowałam bo zależy mi na dokładnym sprawdzeniu domku,to staruszek,choć w bardzo dobrej kondycji...dzięki za podpowiedzi...;)[/QUOTE] Oj, żeby zwłaszcza któryś z tych znanych mi pewniaków wypalił... 3mam kciuki. :-) -
Witam, witam Soniu... :-) Słowniki podają nie korespondujące/ nie przystające do sytuacji Niuni synonimy i wyjaśnienia tego słowa ale... W moich rejonach wielokrotnie, w mowie potocznej, zwłaszcza osób starszych, ze wsi miało owo słowo znaczenie zgoła inne, nie słownikowe, a zatem: [I]No, iiidzisz Ty[/I] (tu grożenie palcem)[I], Ciebie gdzieś posłać! Jak tam uświerkniesz to...[/I] (i tu wyraz dezaprobaty). A zatem, w rozumieniu tychże ludzi, to, że ktoś gdzieś uświerkł oznaczało, [B]ugrzązł[/B], [B]zasiedział się[/B] itd... Mnie to określenie swego czasu i w tym znaczeniu bez cienia złośliwości śmieszyło, bawiło, rozczulało. Takim je zapamiętałam. W tytuł wtryniłam je nieco prowokacyjnie i dobrze, że zadziałało. :-)
-
DEKI-oddany po latach do schroniska JUŻ WSZYSTKIMI ŁAPAMI W DOMU STAŁYM!!!
majqa replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Zapytam majqę, to rzeczywiście bardzo doświadczona osoba, GURU;):):):) Cholera, a ja nie jestem w Łodzi teraz:( Dekusiu, oby się udało:):):)[/QUOTE] Seee rób jaja Maryś, see rób. :evil_lol: Jestem już po pogadaniu z Mamanabank i co mogłam/ a raczej kto mi do łepetyny przyszedł, podpowiedziałam. Jak mnie jeszcze dorwie jakaś iluminacja dam znać. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka'](...) Majqo,daj znać jak będziesz potrzebowała pomocy.[/QUOTE] Dziękuję Romko! :loveu: [quote name='sylwiaso']Ja bardzo bym chciała prosić cioteczki,aby ktoś przejął prowadzenie kasy Bisia! (...) [/QUOTE] [COLOR=red][B]Kto może dopomóc w tej kwestii? :modla:[/B][/COLOR] -
[quote name='elik'] (...) Zastanawiające jest także to, że firma ma bardzo dużo pozytywnych komentarzy. (...) [/QUOTE] ..., bo się wywiązywali z zobowiązań plus, może zawalając coś po drodze, natrafiali na mega wyrozumiałych kontrahentów. Teraz coś zakulało, dostali bombę w postaci negatywa i dalej poszło przeciąganiem struny i pogrywaniem sobie, jak już pisałam wcześniej, odwetowym.
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[FONT=Georgia][SIZE=3][B][COLOR=red]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760 oraz 2478!!![/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE][FONT=Georgia] .................................................. .................................................. .............. [B][SIZE=5][COLOR=red]+ 0[/COLOR][/SIZE] - stan na dzień 17.08.2011 –[COLOR=red] pierwszy dzień ponownego pobytu Bingo w hoteliku[/COLOR][/B][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][B]Dotychczasowe wydatki:[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3] - hotelik w Radomsku - 15zł i hotelik w Łodzi - 15zł - transport do Łowicza i kilka km odbicie do Radomska, całość około 50zł - morfologia + biochemia - 84zł - wyróżnione allegro - 20.50zł - rozliczenie za wizytę, odrobaczenie, kąpiel, strzyżenie - 47zł - 1/2 worka karmy (którego całość była kupiona do spółki dla Bingo i Iksa) - 73.50zł - 60zł szczepienia (wścieklizna i wirusówki) - odnowienie powyróżnianego allegro przez Selengę - 20.50zł - 240 kastracja i pobyt w szpitaliku (160zł i 80zł) - 40zł (przy okazji kastracji zrobienie ząbków) - 200 zł rozliczenie hotelikowania - wznowienie wyróżnionego allegro - 20.50zł - 50zł chip - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 160zł rozliczenie hotelikowania (9.10 - 9.11. 2010) - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 250zł rozliczenie hotelikowania (9.11 - 9.12. 2010) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.12.2010 - 9.01. 2011) - 14.50zł opłata za allegro (zrobione przez Selengę) [B]- [/B]300zł rozliczenie hotelikowania (9.01.2011 - 9.02.2011) - 14zł odrobaczenie, info z dnia 15.01.2011 - 90zł badania z dnia 05.02.2011 - 67zł obroża przeciw kleszczom - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.02.2011 - 9.03.2011) - 135zł ogłoszenie w MP dograne przez irenaka, które ukaże się w miesiącu kwietniu - 234zł = 150zł + 30zł + 50zł powtórka badań w związku z atakami (padaczki?) - 159zł karma pod kątem nerek - 40zł paliwo (wizyta w Łodzi 6.04.2011) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.03.2011 - 9.04.2011) - 42 leki: polfilin i karsivan - wydatek z dnia 8.04.2011 - 42 leki: karsivan - info z dnia 27.04.2011 [B]- [/B]240zł rozliczenie hotelikowania (9.04.2011 - 9.05.2011) - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 - 100zł (50 + 50) wizyta u weta i rozliczenie dojazdu na nią - 13.05.2011 - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 - 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011) - 100zł - josera (20.06.2011) - 120zł - badania EKG i echo serca - 23.06.2011 - 93zł - badanie krwi (morfo. i biochem.) - info z dnia 4.07 - 240zł - hotelikowania (9.06 - 9.07.2011) - 87zł leki - info z dnia 13.07 - 150zł hotelikowanie w dniach 10.07-28.07.2011 - 250zł zwrot od Sylwiaso na Pudelkową Skarbonkę - stan na dzień 08.08.2011 - 250zł zwrot od Sylwiaso na Skarpetę Kudłaczy - stan na dzień 09.08.2011 - 144zł zwrot od Sylwiaso na Kudelkową Skarbonkę [/SIZE][/FONT] -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Smyku']Zoranek też z nami na łąki .[/QUOTE] I to szybciutko! -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Sylwuś, część ogłoszeń dryfuje w necie z Twoimi danymi kontaktowymi. Wiesz już, co masz mówić, oczywistość o nim samym, prawdę i tylko prawdę plus to, że szukamy domu bez psów i na wszelki słuciaj... suczek. Ja swoich ogłoszeń, ze swoimi danymi nie zdejmowałam jeszcze, tak mnie qrde tknęło, a i myślałam sobie, że jak ktoś jeszcze zafoni, a będzie OK to podpowiem może innego pudla, dziewczynom od pudli dam znać itd... więc też wiem, co gadać. Spoko, poranne wieści dobre. :-) -
Pamiętam maleńki...
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
majqa replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Bingo wrócił z adopcji. :-( -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jadun']Bisu tak bardzo pragnęliśmy by już nigdy nie doskwierała Ci samotność. Teraz zdruzgotany ze ze ciśniętym gardłem mam wrażenie że Cię zawiodłem. Zabrakło mnie by wesprzeć żonę.Tak mało miałem czasu by Wam pomóc.Teraz na myśl że Twoje małe serce po raz kolejny spotyka zawód. W Twoim rozumieniu niesłuszny, bo dałeś z Siebie wszystko by zasłużyć na miłość. Moje pękło na drobne kawałki. Tak bardzo się wszyscy staraliśmy ......[/QUOTE] Mocno Was przytulam. Jesteście na dogo krótko, nie otarliście się, na Wasze szczęście, o te prawdziwe oblicza zawodu, kiedy to naprawdę zawodzi człowiek. Wiem, rozumiem, jak Wam przykro, jak Wam źle... ale poradzimy sobie, Bingo też sobie poradzi, musi. Ślę jak najcieplejsze myśli również dla Waszych psiaków, które na pewno są mocno zestresowane sytuacją. Głowa do góry i Was również proszę, wypocznijcie dziś, bo takie przeżycia rozkawałkują człowieka, a zmęczenie to zły doradca. -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Freya73']Zoranek tez do gory![/QUOTE] Byle szybko, byle najwyżej, byle... zadzwonił ten właściwy telefon. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Masz rację Leni. To jest słuszny trop. :-) Dzięki za głos rozsądku. :-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='mamanabank']Przybywam :-) Widzę, że będę miała co czytać! A tak tylko zapytam, czemu wszystkich potworów nie ma na 1 stronie?[/QUOTE] Już wyjaśniam, choć to nieco mętne wyjaśnienie. :evil_lol: Umyśliłam sobie wątek w takiej, a nie innej zakładce, czyli foto blogi. Wstawiałam tam, na 1wszą, głównie te psiaki, kociaki mające związek z dogo, a i to nie do końca prawda, bo kot Franka i Elka objawiły się spoza dogo (a tu z kolei te, które pierwotnie towarzyszyły mi na co dzień, gdy byłam na łódzkich śmieciach, a do obecnych, rodzinnych, domowych dojeżdżałam). Kolejno modyfikowałam 1 stronę, kolejno znowu ciągana tu i ówdzie za język wydałam się, że było ich, a właściwie wciąż jest ponad 20 i zamiast wciąż grzebać na 1 stronie ;-) poszły konie po betonie, wywiązywał się jakiś ciekawy temat, właził następny psiak/ kociak z mojego przybytku na tapetę. A potem, przy tej ilości i wyścigu z dobą uznałam, że niech zostanie jak jest, bo ogarnąć to uporządkowanie jest już ponad moje siły. ;-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso']Kochane cioteczki Bisio dziś spi u mnie w domu (...) [/QUOTE] No to w ogóle rewelka. Dziękuję Sylwuniu. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Czas na zmianę tytułu Leni. :-( Obmyśl go proszę jakoś tak, by nie wynikała z niego sromota zwrotu adopcyjnego, bo ja go w kategoriach sromoty nie postrzegam, a i niepotrzebny nam dym na wątku skutkiem przyciągnięcia tytułem. Może coś w style, że Bingo (plus wyliczanka jego przypadłości) ponownie szuka domku? Hm... no i PW do moda z prośbą o przeniesienie wątku do właściwego działu. Sylwuśku z kolei, 3maj się kochana, nie płacz również i spróbuj mimo wszystko dziś się kimnąć. Aaaa, a że jesteś na moim zbiorczym, uśmiechnij się trochę, bo przecież wiesz, że i ja mam takie jak Bingo zawadiaki i dostaję ognia dzień po dniu i tego ognia nikomu nie życzę, tyle, że hihihihihi, ja nie mam gdzie np. oddać Łoka, bo cóż, oddać go ulicy? ;-)