Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Cacol na bank, nie ma bata, nie przytyje. Fira, choć aż tak nie szaleje (czasem i owszem ale bez przesady) potrafi podjeść a wciąż trzyma linię. No... Cześka wykańcza psychicznie już nie tylko nas, "zabawia na śmierć" wszystkie te zwierza więc jej otyłości nie wróżę. Mani trzeba wydzielać, oj trzeba. A Remiś z kolei, choć znów szamie to mimo wszystko to nie typ, który padnie przy misce z przejedzenia i będzie jadł, póki dna michy nie zobaczy. Jolcia, różnie, za to stateczna oj, to złe określenie. ;-) Właściwie ona z kolei może się, jeśli się jej w porę nie oderwie, "zabawić sama ze sobą" = piłka, opona albo walka z nami (tzn. tu głównie moje walki z nią, ataki na Jolkę spod koca itd...) lub polowanie na wrogów za posesją. :-) Edit: Żałuję, że nie wiem, ile na starcie ważył Łoki, bo niby otyły nie jest ale qrczę, jakoś kiedyś łatwiej mi było go nosić, a teraz, łoj...
  2. Szczerze? Wiesz/ pamiętasz, że był etap, że... ze wstydu Ukochania nie ważyłam. :oops: Na chwilę obecną jest 11,90kg i oboje panowie doktorzy twierdzą, że no jeszcze deczko mógłby spaść, w ich mniemaniu, na tzw. oko, nieco schudł. W stosunku do tego niepoliczalnego czegóóóś wcześniej na pewno schudł ale teraz znów mu wrócił apetycik i szamie z radością.
  3. [quote name='sylwiaso']cioteczki jestem u siostry i chwilkę piszę,bo nie mam intren. pieniążki doszły 200zł[/QUOTE] OK, OK... z tego Niuni jest tylko 100zł, że tak przypomnę, bo to był zbiorczy przelew. :-)
  4. [INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][B][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=4]Deklaracje:[/SIZE] [/COLOR][SIZE=4][COLOR=black]stała:[/COLOR][/SIZE][COLOR=black] 50zł - Jadun od sierpień 2011 (zapłacone: 08.2011)[/COLOR] [SIZE=4]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=blue](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760 oraz 2478!!![/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia] [SIZE=3].................................................. .................................................. .............. [B][SIZE=4][COLOR=red]+ 0[/COLOR][/SIZE]- stan na dzień [SIZE=4][COLOR=red]17.08.2011[/COLOR][/SIZE] –[COLOR=red] [SIZE=4]pierwszy dzień ponownego pobytu Bingo w hoteliku!!![/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=3]+50zł Jadun - płatność: sierpień 2011[/SIZE][/FONT][SIZE=3] ....................................................................................................[/SIZE]................................. [FONT=Georgia][B][SIZE=5][COLOR=red]+ 50zł[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]- stan na dzień 19.08.2011 [/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][B]Dotychczasowe wydatki:[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3] - hotelik w Radomsku - 15zł i hotelik w Łodzi - 15zł - transport do Łowicza i kilka km odbicie do Radomska, całość około 50zł - morfologia + biochemia - 84zł - wyróżnione allegro - 20.50zł - rozliczenie za wizytę, odrobaczenie, kąpiel, strzyżenie - 47zł - 1/2 worka karmy (którego całość była kupiona do spółki dla Bingo i Iksa) - 73.50zł - 60zł szczepienia (wścieklizna i wirusówki) - odnowienie powyróżnianego allegro przez Selengę - 20.50zł - 240 kastracja i pobyt w szpitaliku (160zł i 80zł) - 40zł (przy okazji kastracji zrobienie ząbków) - 200 zł rozliczenie hotelikowania - wznowienie wyróżnionego allegro - 20.50zł - 50zł chip - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 160zł rozliczenie hotelikowania (9.10 - 9.11. 2010) - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 250zł rozliczenie hotelikowania (9.11 - 9.12. 2010) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.12.2010 - 9.01. 2011) - 14.50zł opłata za allegro (zrobione przez Selengę) [B]- [/B]300zł rozliczenie hotelikowania (9.01.2011 - 9.02.2011) - 14zł odrobaczenie, info z dnia 15.01.2011 - 90zł badania z dnia 05.02.2011 - 67zł obroża przeciw kleszczom - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.02.2011 - 9.03.2011) - 135zł ogłoszenie w MP dograne przez irenaka, które ukaże się w miesiącu kwietniu - 234zł = 150zł + 30zł + 50zł powtórka badań w związku z atakami (padaczki?) - 159zł karma pod kątem nerek - 40zł paliwo (wizyta w Łodzi 6.04.2011) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.03.2011 - 9.04.2011) - 42 leki: polfilin i karsivan - wydatek z dnia 8.04.2011 - 42 leki: karsivan - info z dnia 27.04.2011 [B]- [/B]240zł rozliczenie hotelikowania (9.04.2011 - 9.05.2011) - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 - 100zł (50 + 50) wizyta u weta i rozliczenie dojazdu na nią - 13.05.2011 - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 - 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011) - 100zł - josera (20.06.2011) - 120zł - badania EKG i echo serca - 23.06.2011 - 93zł - badanie krwi (morfo. i biochem.) - info z dnia 4.07 - 240zł - hotelikowania (9.06 - 9.07.2011) - 87zł leki - info z dnia 13.07 - 150zł hotelikowanie w dniach 10.07-28.07.2011 - 250zł zwrot od Sylwiaso na Pudelkową Skarbonkę - stan na dzień 08.08.2011 - 250zł zwrot od Sylwiaso na Skarpetę Kudłaczy - stan na dzień 09.08.2011 - 144zł zwrot od Sylwiaso na Kudelkową Skarbonkę [/SIZE][/FONT] [/INDENT]
  5. I pomyśl, że tu ukochanie maaasę czasu plątało się przy jednej z głównych dróg (w z kolei jednej z przyległych mojej miejscowości) i obrywało kamieniami od "dobrych ludzi"... Edit: Krewka pobrana. Jutro się dowiem, czy jest lepsza. Osłuchowo szmery jeszcze są ale to już nie to, co było. Antyb. przedłużony. Kujnięcie sterydem było. Pewno jutro też decyzja, co z zylexisem, czy będzie, czy też nie podany jeszcze.
  6. Maryś, nie dzwoniłam, bo w południe robota była wciąż w toku. Teraz przerwała ją zbliżająca się..., no mam nadzieję, że to coś minie nas łukiem ale Maciek ma dziś wszystkiego po wszelkie dziurki i nie robi kursu do Łodzi, więc... Najbliższy taki moment = pewniak, kto wie, czy nie jutro, może w nd. dajemy cynk i jesteś latarkowo ścigana. Przepraszam, że tak dziś wyszło. :-(
  7. [quote name='leni356']Może trzeba poszukać kogoś spoza wątku? (...) [/QUOTE] W kwestii bazarku napisałam do kogoś prośbę, czekam na odpowiedź. W kwestii pomysłu, co do poprowadzenia finansów nie mam pomysłu, do kogo miałabym napisać, bo osoby, które przyszły mi do głowy są zawalone sprawą zbierania pieniążków, rozliczeń, prowadzenia bazarków, słowem wpłat i wypłat. Może zatem na tę okoliczność, choć na chwilę, podmienić tytuł? Jeśli ktoś Wam (piszę to ogólnie) przychodzi do głowy, napiszcie do takiej osoby, proszę.
  8. [quote name='madzik770'](...) Oby jeszcze ktoś to egzekwował...[/QUOTE] No właśnie ale miejmy nadzieję, od czegoś trzeba zacząć.
  9. Ło matko, 3mam teraz kciuki, by to nie była podpucha a realna wizja. :-)
  10. Walczy, walcz, aż za dzielnie... :angryy: Nowych portem nie tsha, podzielą los poprzedników, mam więc takie dwie, no może trzy dyżurne pary na okoliczność tarmoszenia ale pidżamy tak łatwo (kolejnej) nie zamierzam poświęcić. :shake: :mad:
  11. Ostatnie, a jak dorobię kolejne, kto wie, czy nie dziś, podostawiam... [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9307/p1120763.jpg[/IMG]
  12. I jeszcze... [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/9217/p1120755.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3007/p1120756.jpg[/IMG] Doprowadzający mnie do furii szczekiem Maniutek... [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7780/p1120757.jpg[/IMG] Trójca, w lewo od... gruz rozwałkowy z właśnie porządkowanego wybiegu (pozostałości po poprzednich boksach)... [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2577/p1120761.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/5182/p1120762j.jpg[/IMG]
  13. I znowu... [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/8123/p1120740s.jpg[/IMG] Gucio w trakcie odsiku... [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9007/p1120743.jpg[/IMG] Kochana Smyku, bardzo proszę, dowód na dobre sampoczucie Remka... Gnida Mała szarpie mi dresy... :-( [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9513/p1120750.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/7725/p1120753c.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4826/p1120754.jpg[/IMG]
  14. I dalej... [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9263/p1120727.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8947/p1120728m.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/1926/p1120729.jpg[/IMG] Nasz Duch Opiekuńczy, zrobiony przez mamę... [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/545/p1120730.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9361/p1120737h.jpg[/IMG]
  15. Witam, witam i choć część uzupełniam... [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/6261/p1120714.jpg[/IMG] Widok na kojce... [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2308/p1120719r.jpg[/IMG] Jola uszczęśliwiona nową oponą... [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9353/p1120720.jpg[/IMG] Nie dało się inaczej... Cacek - Iskra, rozmazany, bo szybszy niż migawka... [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/8351/p1120721.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9216/p1120722.jpg[/IMG] Takie walki - gonitwy są na okrągło...
  16. Dobranoc Misiu, dobranoc Dziewczyny! :-)
  17. Dobrze, że nockowa pora i [I]raczej[/I] dzieci nie doczytają, co można z tymi lataramyyy. ;-)
  18. [quote name='tana']Pozew to może jeszcze nie, ale ja bym była czujna na Twoim miejscu, Iza. Ale tylko ździebko, bo przecież latarki to nie gacie bazarkowe i można je raczej tylko w górę hopać :eviltong:[/QUOTE] I to jest to, co mnie 3ma! Hi, hi, hi! :razz:
  19. [quote name='asik007']Dzwoniłam do Pani, wizyta w piątek.[/QUOTE] Kciuki zaciśnięte! :-)
  20. [quote name='IVV']podnosimy Niunie po wakacjach ;)[/QUOTE] Witamy, witamy! :-)
  21. [quote name='IVV']Zoranek powakacyjnie na pierwsza ;)[/QUOTE] Super, że wróciłaś! :loveu:
  22. [quote name='tana']:cool2: Faworkowo się cieszy :)[/QUOTE] Podzielamy radochę! :-) Anula, a Ty wiesz, że mój Maciek znów będzie latarkowo randkował z Marysią? :mad: Że niby są kolejni chętni, że niby Maciek oczywiście, że chętnie itd... :eviltong: Składać już pozew, czy jeszcze poczekać? ;) :evil_lol:
  23. Na zakończenie dzionka przypomnę istotności/ ważne kwestie/ prośby: [quote name='sylwiaso'][B]Ja bardzo bym chciała prosić cioteczki,aby ktoś przejął prowadzenie kasy Bisia!To jest moja wielka prośba.[/B] (...) [/QUOTE] [B]Kto się podejmie?[/B] [quote name='Smyku'](...) Mogę dać książki , może jakieś ciuszki dziecięce na bazarek . Tylko jestem futur osioł komputerowy , potrzebuję pomocy . Wyślę zdjęcia , zajmę się wysyłką , [B]kto pomoże i wyprodukuje bazarek ?[/B][/QUOTE] [B]Kto pomoże w tej kwestii?[/B] [quote name='Jadun'](...) Małżonka na Bisiowy bazarek przekaże wisiorki i broszki ,które wykonała sama. (...)[/QUOTE] [B]Jak wyżej. Kto się podejmie? To mógłby być łączony bazarek z fantami od Smyku i Jadun.[/B] [quote name='majqa'](...) Sylwio, na ten moment, póki się nikt chętny jeszcze nie objawił do prowadzenia finansów/ wpłat na Bingo, podałam Jadun Twoje dane wpłatowe na PW. [B]Naliczanie hotelikowe robimy, jak sądzę w systemie miesięcznym, a w tym obecnym układzie 17.XX - 17.YY. Czy zmieniła się Sylwio kwota, czy zostaje 240zł, a na naszej głowie karma? Jak to widzisz? Jeśli wpisałam gdzieś bzdurę, koryguj mnie, proszę.[/B][/QUOTE] [B]Czekam Sylwuniu na odpowiedź.[/B]
  24. [quote name='Marycha35']OOOOO, właśnie takiego:) Izuś....mam jedną kandydaturę, hmm....co Ty na to?:)[/QUOTE] Oj, Ty Aparatko. :loveu: :oops:
×
×
  • Create New...