Ech, miała nie miała, cieżko nad nią pracujemy żeby się zepsiła( uczymy lizania po pysku, szaleństw z burkami, tarzanie w krowiej koopie też na wiosnę będzie) a co ;). Jak ma być psem niewystawowym to niech se dzioucha poużywa:evil_lol:
Zajrzyjcie na ten wątek, może ktos ma jakiś pomysł