Niestety z tego co wiem nie, ma byc wysterylizowana tam na miejscu, podobno byla wizyta u weta i wstepnie umowili sie na sterylke. Dziewczyny sciagnely umowe z dogo.
To zajrzymy do malej, jakis grosik jutro przelajemy. Wszyscy siedza na pekinach:shake: no, coz tak ten swiat jest wyrzezbiony, ze rasopodobny wzbudza wieksze wspolczucie
Majqu szacuneczek, berecikiem wycieram kurz sprzed szanownych stópek, w stronę szacownej głowy nawet nie śmię podnieść ocząt, pozwolisz że pozostaną skromnie spuszczone...
Tekst marniutki:oops: Nie mam zupełnie głowy do niczego, biegam i kombinuje, pędze i robię wszystko żeby wyglądało to na spacer...
[url=http://www.allegro.pl/item585433671_9_tyg_lustrzana_dziecina_szuka_domu_z_lustrem.html]9 tyg. Lustrzana Dziecina szuka domu z lustrem (585433671) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
Na razie tylko dwa telefony, jedno stworzenie zdziwione, ze psiak jeszcze koo i sioo, drugie zdziwione , ze wizyta i umowa i tu już się okazało, ze nie, aha i bardzo to ci dociekało jakiej mala jest wielkosci, jak niedźwiedź kurka wodna:angryy: