Oki, ustalone jutro jadę z Gagatą, Difka wskaże miejsce. W poniedziałek mała trafia do Zwierzusia na sterylkę.
[SIZE=5][COLOR=DarkRed]Koniecznie przez ten czas małej trzeba zbudować kojec!!!!!!!!!!
Konieczne: wsporniki x 10, deski- 2,5 m, drut
Czy mozna założyć małej skarpetę????????
[SIZE=2][COLOR=Black]Zachary, czy potrzymujesz swoją propozycję?
[COLOR=DarkGreen][SIZE=4]Kto może wrzucić grosika:roll:?[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE]