Jump to content
Dogomania

monika55

Members
  • Posts

    13813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika55

  1. Roger pojechal. Byl bardzo zdezorientowany, biedak. Panstwo sensowni. Madzia napisze wiecej.Jak sie wzruszylam.:multi:
  2. Tak mi zal ze sie nie udalo. Chwycila mnie za serce. Probuje dalej.
  3. Dobry dzie Tolusiu.:loveu:
  4. Aaale wiadomosc. Juz nic nie mowie zeby nie zapeszyc.:razz:
  5. Moge dodac na bazarek nowa torebke i nowy portfelik z Avonu.Tylko sama nie umiem. To dam Madzi.
  6. Nie mialam go okazji jeszcze poznac ale we czwartek bierzemy go na szczepienie i bede miala te przyjemnosc.:cool3:
  7. [URL]http://tvkanon.pl/index.php?akcje[/URL] moze by tu cos oglosic.Nawiazac jakis kontakt bo ludzie to ogladaja.
  8. Zaraz sie zobaczymy to sie dogadamy co i jak
  9. O ktorej godzinie. Do 16 jest auto z kierowca.
  10. Juz doczekac sie nie moglam na te wiadomosci. Dziewczyny jestescie wielkie. Pieniadze jak przekazac? Jak to dobrze, ze ten hotel go przyjal.
  11. Biedactwo. Wreszcie psy z naszego schronu sa na DGM. I nie beda umieraly w zapomnieniu. A ludzie sa podli [nic nowego nie obwiescilam] ale nie umiem sie z tym pogodzic.
  12. Juz myslalam ze sie uda. Zenska czesc rodziny bardzo chciala Perelcie, niestety pan nie zyczy sobie zadnego psa. No i ...:shake:
  13. Numer znalazlam w internecie ale widze ze bylyscie szybsze. Teraz decydujcie co dalej. A potem co? Sluze transportem i dorzuce pare groszy.
  14. Nie umiem znalezc, chyba wywalilam. To niedaleko szkoly w Bziu. Ma rozne rasy, bylam tam ogladac.Tylko nie wiem czy prowadzi hotelik.
  15. Ta pani ma hodowle psow roznych ras. Szukam numeru do niej.
  16. Podnosze. Biedactwo. Jak pomoc. Nawet u nas hotelikow nie ma. A w Bziu? tam jest hodowla i moze tez hotelik. Gdzie znalezc numer tam.Pomysle.
  17. Perelciu i co u ciebie? Nie zapominam.
  18. Cos trudno o ten domek.:shake:
  19. Perelciu pamietam. Szukam.:loveu:
  20. tak, ogloszenia byly wszedzie gdzie sie dalo, to najbardziej znany zaginiony pies w Jastrzebiu i okolicy. W internetowych ogloszeniach tez. W radiu tez. I rozplynal sie bez sladu. Zagadka. Ani zadnej informacji od nikogo. Wsie okoliczne tez oklejone byly. I nagroda. I nic.:shake:
  21. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69987[/URL] To cala jego historia.
×
×
  • Create New...