Niestety niewiele wiemy o niej. Jak podchodzi sie do boksu to nie szczeka, tylko tak patrzy smutno. Lubi sie przytulac. Przydalby sie DT zeby ja sprawdzic.
Ja to rozumiem. Dlatego mam opory przed nadmiernym oglaszaniem. Namiary sa na mnie a nie na schron.Jak sie uporamy z Rudzia, to bierzemy sie za nastepne.Zeby tak w Totka wygrac....
Mowilam shanti ze transport by byl ale wieczorem [ wiadomo praca]. Ja mam jeszcze niewykorzystane torebke i portfel, nowiutkie z Avonu na bazarek. Tylko nie wiem jak dostarczyc. Finansowo tez sie doloze.