Jump to content
Dogomania

monika55

Members
  • Posts

    13813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika55

  1. Dzis dzwonila Pani z Krakowa. Trzymajcie kciuki.:lol:
  2. Chyba to bardziej zainteresuje. Malo ludzi zagladalo.
  3. To juz dzis. Trzymam kciuki.
  4. Shanti, moze faktycznie zmien tytul na bardziej dramatyczny.
  5. A to "bestia" - wie do czego lozko. Slicznosci.Dziekuje za zdjecia.
  6. Tyle tego psiego nieszczescia. Watki tak szybko spadaja.A wszystkie potrzebujace.
  7. Chyba dlatego. W ciazy sie sika co chwile. To i psy chyba tez.
  8. Czy ona nie jest w typie bouviera jednak? Tak czy tak jest samotna.
  9. Tak jest Marchewa. Damy rade.:lol:
  10. Co za wiadomosci! No coz kochane jestescie:loveu:
  11. Widze, ze nikt mi nie odpowie. Czy ma sens hopanie Jordana? A moze on juz dawno w dobrym domku?
  12. Rudziu przypominamy sie.
  13. Ja tez kabelka nie posiadam. A szkoda.I ona z tym brzuszkiem tak biega?:crazyeye:
  14. Czy moglybyscie napisac cos wiecej o Jordanie. Moze juz ma domek.
  15. Ale pieknego MMS a dostalam. Nasza sunia z pancia w lozku. Szybko sie uczy.:razz:
  16. Juz podnosze. Sunia trzymaj sie.
  17. Mysle o niej bo mi w serce zapadla i troche sie martwie.
  18. Trudno sprawdzic czy ona agresywna. Uczciwie mowie. Pozowala do zdjec i byla taka radosna. Glaskalam, przytulalam i jakos nie czulam strachu. Co o niczym nie swiadczy. Sluchala komend chociaz byla rozproszona samym faktem, ze jest na spacerze poza boksem. Zabki bielutkie, chyba mloda. Wet schroniskowy nie oglada dokladnie, niestety.
×
×
  • Create New...