Jump to content
Dogomania

monika55

Members
  • Posts

    13813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika55

  1. Wrocilam. Wiadomosci na PW. Mnie sie spodobala" przyszla" Pani Tobisia. Decyzja nalezy do Was. Powodzenia.
  2. Ide dzis po poludniu do Pani. Zaraz potem wszystko przekaze. Trzymajcie.
  3. Oczywiscie, ze pomoge. Dajcie adres na PW.
  4. Pozdrowienia dla rodzinki.
  5. Jak to dobrze, ze mala ma wreszcie dom. Pisz, pisz i zdjecia koniecznie. Pozdrawiam.
  6. Jaki pysio malutki. Jak dlugo jeszcze bedzie szukal?:-(
  7. Kudlatenko kochana zycze zeby cie bardzo kochali w nowym domku.
  8. Faktycznie i mama i malenstwo sliczniutkie. No a buda... swietna.
  9. I co tu u slicznotki?
  10. Duzo juz bylo tych ogloszen a nikt malizny nie chce.Dlaczego?:-(
  11. Odczarowujemy pecha.
  12. Przedluzam ogloszenia. Jednak chyba trzeba nowe porobic, ona zginie w tej calej masie oglaszanych piesiow.
  13. Trzymam mocno, zeby to byl ten domek.:thumbs:
  14. Jak tu cichutko.Pewno nikt nie dzwoni.:shake:
  15. Bardzo Ci wspolczuje. Nie umiem pocieszyc.Ale wlasnie niech da Ci pocieszenie fakt, ze Liza poznala ze ludzie maja jednak serce. A to duzo.
  16. Psy roznie reaguja w domu. Te z ktorymi mialam do czynienia [o dziwo] w domu sprawowaly sie swietnie. Do dzieci zazwyczaj maja stosunek olewajacy. O ile sa to normalne dzieci. :razz:Tzn wiedzace jak z psem postepowac.
  17. Trzymam kciuki, zeby mala znalazla najlepszy domek. Cioteczki dopilnuja zeby byl najlepszy.:cool3:
  18. Troche mnie nie bylo, a tu takie wiadomosci.Kudlaczku powodzenia.
  19. I co z nia bedzie? Na razie jest bezpieczna?
  20. Sliczna psinko przypomnij sie. No niech ten dobry domek sie znajdzie.
  21. No to wiadomosci super. A beda dalsze wiesci o kudlaczku? I dajcie linka do bazarku.
×
×
  • Create New...