Sunia nie jest ciachnieta,niestety.A Jastrzebie na Slasku, niedaleko Cieszyna.DT by sie przydal, wiem. Tylko skad go wziac?
Dodalam ogloszenie na Ojej.pl. Czekam na aktywacje.
Jest w boksie z innymi suczkami i nie wywoluje awantur. Ale jest bardzo wystraszona. Transport w niedalekim zasiegu bylby mozliwy, do naprawde dobrze sprawdzonego domu. Na DT nie mam nadzieji.Nie mam nikogo takiego.
Podnosze, bo naprawde wazne.
Wychowala go ulica. Nikt go niczego nie uczyl.Ludzi kocha, psow sie boi.Nic nie umie i to byl chyba powod ze wrocil z adopcji. Bez dobrego i madrego ludzia zostanie skazany na pobyt za kratami na zawsze.
Wplaty
Dogo07 10zl
Kasia 20zl
Haliza 30zl
Agat21 10 zl
Razem 70zl 30zl dalam Ihabe na szczepienia .
W jastrzebskim schronisku od niedawna jest sliczny terierkopodobny.Juz na wstepie zostal prawie zagryziony. Nie potrafi sie bronic. Caly czas jest atakowany. Pomozcie. Jest lagodny, lgnie do ludzi. Ale z psami sobie nie radzi.
[URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/419/69195a4d9edf7949.jpg[/IMG][/URL]
Ogloszenia
Rozglos.net
cafeanimal
Animalia.pl
Alegratka
Schronisko 24
Gumtree
E-Zwierzak
Neeon.pl
E-Gratka
Ojej.pl
Deklaracje na hotel lub DT
mtf zalesie 40zl ?
l Haliza 30zl
Leyla 80zl
Kasia 20zl za lipiec 20zl
Dogo07 10zl
muczia nie moze
Agat21 za lipiec 10zl
Ihabe jednorazowo 60zl
Julia07 30zl
Psiama 30zl jednorazowo
Wilczek 50zl Odsylam
mtf zalesie 40zl i za sierpien 40zl Odsylam
To na razie mamy
360+ 40zl z poprzednich wplat /odsylam/= 400zl
270zl pobyt i leczenie + 130zl do odeslania =400zl